Vakaris Žvagulis – naujas veidas muzikos padangėje: kad ir ką gyvenime bedarytum, bus blogų atsiliepimų

Atlikėjų Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio sūnus Vakaris visai neseniai kartu su bičiuliu Dominyku Sribike įrodė, kad jų su muzika susiję ketinimai – be galo rimti. Vaikinai neseniai įkūrė atlikėjų prodiusavimo ir vadybos kompaniją bei išleido vieną pirmųjų savo kūrinių.

18

Naujienų portalui tv3.lt Vakaris atskleidė savo darbo užkulisius bei papasakojo, kaip vertina ne tik pagyrimus, bet ir neseniai atėjusią kritiką.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vakaris Žvagulis kartu su kolega Dominyku prodiusavo atlikėjos Gavrel dainą

Neseniai viešumoje pasirodė pirmasis Vakario ir jo kolegos Dominyko prodiusuotas atlikėjos Gabrielės Savickaitės-Gavrel kūrinys „Parašyk“.

Tai – rimtas žingsnis naujiems veidams Lietuvos muzikos pasaulyje. „Mes su kolega turėjome nemažai projektų prie kurių dirbome, bet vis nežengdavome to kito žingsnio, kuris yra leidyba. Išmokome leidybinių ypatumų, tad ateityje žinosime, kokių klaidų nedaryti“, – kalbėjo V. Žvagulis.

Vieni kūrėjai tiki mūza, o kiti – sunkiu darbu. Tą patvirtina ir Vakaris. „Ne visos dainos atsiranda iš įkvėpimo, kaip ir ši. Daina gimė labai natūraliai – mes atvykome į studiją ir pradėjome dirbti. Po kurio laiko grojimas pianinu ir melodijos niūniavimas įgavo žodžius, o tada prasidėjo ir darbas“, – sakė jis pridėdamas, kad nuo idėjos iki dainos paviešinimo jie užtruko mėnesį.

Paklaustas, kokių komentarų apie kūrinį „Parašyk“ jie sulaukė iš aplinkos, vaikinas buvo atviras – jie daugiausiai buvo geri. Vis dėlto kas liečia jų veiklą bendrai, čia pasitaikė visko.

„Sulaukėme daug skirtingų įvertinimų ir komentarų – tiek palaikančių, tiek smerkiančių. Dėl Gabrielės balso, dėl to, kad aš mečiau mokslus ir panašiai, o kas lietė pačią dainą, buvo pakankamai nemažai gerų atsiliepimų. Bet kad ir ką gyvenime bedarytum, bus blogų atsiliepimų, ir tada jau priklauso tik nuo paties žmogaus, ar jis į juos kreips dėmesį ir sureikšmins, ar, kaip mes, pradės daugiau dirbti ir užsimotyvuos pasiekti daugiau“, – sakė Vakaris.

Jis taip pat pridėjo, kad visuomet su kolega paklausia ir kitų nuomonės, tačiau galutinį sprendimą visuomet priima patys. Lygiai taip pat savarankiškai jie visuomet ieško ir talentų, su kuriais galėtų dirbti: „Mes atlikėjų ieškome patys – jeigu kažkas patraukia mūsų akį, parašome. Su Gabriele taip ir buvo. Mes buvom matę jos pasirodymus „Lietuvos Balse“, tad nusprendėme jai parašyti.“

Tad neverta stebėtis, kad nė nepaisant karantino, prodiuseriai turi nemažai darbo. „Šiuo metu esame kūrybiniame procese su keliais atlikėjais – kai ateis laikas, viską pamatysite. O kad naujienos pasiektų jus pirmus, kviečiu mus sekti socialiniuose tinkluose“, – skatino Vakaris.

Tiesa, kaip teigė žinomas vaikinas, daugelis pamiršti vieną niuansą – darbas studijoje yra be galo brangus. „Aišku, tai yra brangu, tačiau daug kas, norėdami ateiti dirbti pas tave į studiją, to neįvertina. Tačiau viskas įmanoma, jeigu daug dirbi“, – pridėjo jis.

Nemažai šiuo metu kalbama ir apie tai, kad nuotaikos pramogų pasaulio užkulisiuose yra slogios. Vis dėlto, kaip teigia Vakaris, jie to nejaučia, nes į situaciją bando žvelgti kitomis akimis: „Aš manau, kad labai daug žmonių pamiršta, kokiame amžiuje mes gyvename, kad technologijos yra be galo pažengusios ir kad viskas yra įmanoma – ir pasirodymai, ir kitokie dalykai, iš ko mes visi gyvename. Tik reikia noro ir pastangų. Aš į viską žiūriu pozityviai, kaip į galimybę daugiau laiko skirti kūrybai.“


Rašyti komentarą...
A
Apolinaras
2021-02-22 00:10:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau laikas i seima,pagal testamenta.
Atsakyti
-1

R
Rima
2021-02-22 18:27:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man patiko
Atsakyti
0

M
Murčikas
2021-02-22 02:26:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai varot, varykit ir toliau! Ir i nieka nekreipkit demesio!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų