2-ojo vaikelio besilaukianti Lebedeva prabilo apie vyro pagalbą: šis nėštumas kitoks

Kad jos ir kovotojo Aleksandro Kazakevičiaus šeima pagausės, trenerė Greta Lebedeva suprato dar 2020 metų rugpjūtį. Ir nors didelės nuostabos nebuvo, nes šeima antrąjį vaikelį planavo ir jo labai laukė, emocijos, kaip prisimena Greta, buvo išties fantastiškos.

10

Vis dėlto ji neslepia, kad šis nėštumas – kitoks. Naujienų portalui tv3.lt žinoma moteris papasakojo apie naujus išgyvenimus, didžiausius norus nėštumo metu, bei, žinoma, kaip ją lepina vyras Aleksandras.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 2-ojo vaikelio besilaukianti Lebedeva prabilo apie vyro pagalbą: šis nėštumas kitoks

Trenerė pasakojo, kad laikotarpis, kai laukėsi sūnaus Eldaro, tikrai skiriasi nuo dabartinio nėštumo. „Šiuo metu jaučiuosi sunkiau, nei pirmojo nėštumo metu. Žinoma, skiriasi ir metų laikai, gal irgi turi įtakos. Fizinis aktyvumas kiek sumažėjęs. Tam įtakos turi ir karantinas, tačiau truputėlį ir šiaip sunkiau jaučiuosi, norisi daugiau ilsėtis, bet.. jau turint vaikutį, tai išeina rečiau“, – sakė ji.

Kalbai pasisukus apie nėščiąsias, ne viena moteris pripažįsta, kad besilaukdamos dažnai užsimano tų produktų ar patiekalų, dėl kurių anksčiau niekuomet nebuvo pametusios galvų. Pastaruoju metu tai ėmė jausti ir Greta: „Tiek pirmojo nėštumo metu, tiek šio, visuomet norisi sausainių. Tiesiog sausainių, nežinau kodėl (šypsosi)“

Nepaisant to, ji neslepia – besilaukdama antrojo vaikelio tikrai nevalgo už du, kaip dar įprasta kartais manyti. 

„Žinoma, apetitu nesiskundžiu, stipriai savęs neriboju, tačiau valgau proto ribose. Mityba nėštumo metu, svarbiausia, turi būti pilnavertė!“ – primena žinoma moteris.

Neseniai socialiniuose tinkluose G. Lebedeva pasidalijo nuotraukomis, kaip atrodė praėjus 6 mėnesiams po pirmojo vaikučio gimimo – tąkart ji jau buvo grįžusi į senąsias kūno formas, atrodė itin puikiai.

Paklausta, kokia to paslaptis, Greta šypteli, nes tai – žindymas. „Žindymas kasdien sudegina apie 500 kalorijų. Žinoma, labai daug vaikščiojau lauke su vežimuku. Po kelių mėnesių, po truputėlį, grįžau į sporto salę“, – prisiminė ji.

Vis dėlto ji įsitikinusi, kad kiekvienos moters nėštumas – labai individualus, todėl nors ir yra bendri patarimai nėščiosioms, svarbiausia – visai ne tai. „Kiekviena moteris turi jausti, ko jai nėštumo metu reikia. Vienai reikia ramybės, kita kuo puikiausiai gali aktyviai judėti ir sportuoti. Svarbu vidinė būsena, kuo mažiau streso ir kuo daugiau teigiamų emocijų!“ – kalbėjo G. Lebedeva.

REKLAMA

Dažnai viešojoje erdvėje kalbama apie gražiąją laukimo pusę, nepaisant to, kad moterims tenka susidurti ir su ne vienu iššūkiu. „Žinoma, yra dvi pusės. Tau tikrai gali būti sunku – sunku judėti, sunkiau miegoti, gali kažką skaudėti, svyruoti hormonai ir nuotaikų kaita, tačiau visi šie dalykai nublanksta prieš patį nuostabiausią dalyką gyvenime – jausmą, kad po tavo širdimi plaka dar viena maža širdelė. Net sunku tas emocijas nupasakoti…“ – sako ji.

Vis dėlto čia Gretai į pagalbą ateina mylimasis Aleksandras, kuris savo antrąja puse šiuo laikotarpiu be galo rūpinasi. „Buvo visko – ir mandarinų į lovą vakare, ir nemažai sausainiukių. Žinoma, jis labai rūpinasi ir perėmė kai kuriuos namų ruošos darbus“, – vardijo ji.

Tiesa, paklausus, ar jau išrinko būsimam kūdikiui vardą, G. Lebedeva išlieka paslaptinga: „Žinome, tačiau lytį ir vardą atskleisime vaikeliui gimus.“

Taip pat ji neslėpė ir to, kad svajoja vaikelį pagimdyti jau ne karantino metu, tačiau net jei būtų ir taip, į tai Greta žvelgia pozityviai. „Labai nesinorėtų, tačiau kaip bus taip. Vis tiek viskas bus gerai!“ – šyptelėjo ji.


Rašyti komentarą...
v
vargse ne sukneles neturi
2021-02-22 17:39:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazkokia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų