Bilevičiūtė prisijungė prie fotografės Banytės projekto: pasidalijo savo gyvenimo patirtimi

Ekstravagantiškoji Daina Bilevičiūtė nevengia viešai kalbėti apie kūno formas bei svorį. Moteris taip pat neseniai prisijungė prie fotografės Simonos Banytės projekto – „Grožis neturi svorio“. 

17

Šį projektą fotografė realizuoja jau nuo 2014 metų.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Daina Bilevičiūtė

Daina Bilevičiūtė dalyvavo fotosesijoje, kurioje demonstravo savo kūno formas ir atvirai prabilo apie svorį.

„Rašau šį laišką, nes noriu, kad merginos ir moterys mylėtų save ir būtų laimingos!

Pradėsiu nuo pradžių !

Gyvenimas mano labai spalvotas visada buvo ir yra ! Net kai tau-56 metai ! Jaunystėje buvau kaip visos – plonutė, 48-49kg svorio, liemuo – 59cm. Labai pergyvendavau tik dėl vieno dalyko, kad PER RIESTAS užpakalis, nes norėdavau būti tokia kaip smilga, gazele, užsivilkti aptemptą drabužėlį!

O tas užpakaliukas taip ir išsikišdavo ką bepasiūčiau, ką benusimegzčiau! Norėjau MAŽESNĖS nosies, atrodė, kad per didelė, bet ačiū sveikai gyvensenai ir mintims – nepasidariau mažinimo operacijos !

Viskas pasikeitė po pagrindinio įvykio moters gyvenime – gimdymo! Niekaip nesugrįžau į pradines formas ! Staiga iš PLONOS Dainos pasidariau STORA Daina!

Bandžiau įvairius aerobikos užsiėmimus, laikiausi visų įmanomų dietų – viskas greičiau ar vėliau sugrįždavo atgal!

Ir po ilgų nepavykusių bandymų, nusprendžiau – Būsiu tokia, KOKIA ESU ! Esu labai laiminga, nes po šio sprendimo tapau dar LAIMINGESNĖ!

Nekankina jokie „marazmai“ susiję su svoriu! Galva pilna kūrybinių idėjų, o ir gyvenimo būdas pilnas energijos ! Tai nereiškia, jog neatsižvelgiu į sveikatą, skiriu tam dėmesio ir nors nebesu liekna kaip prieš gimdymą, bet esu ir jaučiuosi sveika, nepaisant papildomų kilogramų!

Džiaugiuosi kiekviena minute ir kokia esu DABAR! Taip gyvenimas atimdamas vieną – liekną figūrą, davė daug daugiau spalvų ir jos visos mano! NATŪRALIOS !!!

Džiaugiuosi fotografės – menininkės Simonos Banytės fotoprojektu „Grožis neturi svorio“, galimybe matyti mus tokias, kokios esame iš tikrųjų ! Būtent MATYTI ! Ir visoms noriu pasakyti – Būkite gražios, kokios esate ! Beje, vyrų gerbėjų turiu žymiai didesnį ratą būdama IŠSKIRTINIŲ FORMŲ nei standartinių! Kaip gera pasakyti TIESĄ“, – savo patirtimi dalijosi Daina.

 


Rašyti komentarą...
G
Gerbkime vieni kitus pagaliau!
2021-02-01 22:11:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką jau ką ,kokie daugiau gali būti komentarai ,tik varo ir varo ,tai tas negerai tai anas ,pasilaikykit vieną karkartą tą savo negatyvą,jau atsibodo,ji drąsi moteris ir nebijo pasirodyt,rimtai jau atsibodo blogi komentarai,šaunuolė ir aplamai visos gražios moterys ir plonos ir apkūnios,gyvenimas įvairus ir gerbkime vieni kitus!
Atsakyti
-2

.
....
2021-02-01 20:00:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai ji labai moteriska patraukli ir grazi . Kaip norit taip sakikit bet tos kudos moteriskaites tikrai prastai atrodo gal mazu kokie iskrypeliai ir megsta liesas nu tam kartui aiskui, as tai ne
Atsakyti
-5

A
Amdrius
2021-02-01 19:31:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia gavosi kažkaip atvirkščiai nei buvo sumanyta - SVORIS NETURI GROŽIO...
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų