REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Mantas Wizzard (nuotr. T. Šimkaus)

Magiški triukai, stebuklingi pasirodymai ir puiki nuotaika – visą tai geriausias Lietuvos iliuzionistas Mantas Wizard transliavo TV3 laidoje „Gero vakaro šou“. 

6

Magiški triukai, stebuklingi pasirodymai ir puiki nuotaika – visą tai geriausias Lietuvos iliuzionistas Mantas Wizard transliavo TV3 laidoje „Gero vakaro šou“. 

REKLAMA

Jis ne tik pademonstruos galybę triukų, bet ir atskleis paslaptį, kaip kai kurie jų atliekami, pasidalins daugybe smagių nutikimų iš savo pasirodymų bei papasakos, kaip išsipildė didžiausia jo svajonė.

Vos įžengęs į studiją Mantas Wizard atliko triukus, kurie nustebino laidos vedėjus. Laidos metų Dijora taip pat parodė triukų – scenoje ji pradangino Justiną Jankevičių. Taip pat vyras padėkojo J. Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui, kad pristatė jį iliuzionistu, o ne magu. Nes pasirodo tai nėra tas pats.

„Tai koks skirtumas tarp iliuzionisto ir mago?“, – klausė jo laidos vedėjai.

„Buvo toks nutikimas vienoje privačioje šventėje: ruošiuosi grimerinėje, staiga beldžiasi į duris vyresnio amžiaus moteris ir prašo: „Mantai, man taip skauda koją, galit pagydyt?“. Tai man buvo didelė moralinė dilema, ką man reikėjo daryti. Garantuoju, jei būčiau pasitelkęs visą įtaigą ir sakęs: „Jaučiate? Praeina visas skausmas, ateina palengvėjimas“, manau, žmogus pajaustų adrenaliną tuo momentu ir tą akimirką būtų sakęs, kad viskas praėjo. 

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau visada stengiuosi būti sąžiningas. Iliuzionistai nei gydo, nei ateitį buria. Tai, ką, aš darau, yra didžiulio darbo rezultatas, o ne magija. Tai, ką darau, yra pramogai ir džiaugsmui, o ne kažkokioms apgavystėms“, – skirtumą paaiškino M. Wizard.

REKLAMA

Tiesa, pasak iliuzionisto, senais laikais būdavo ir apgavysčių: „Kadangi dabar sudėtingi laikai, vis paskaitau knygas. Neseniai varčiau įdomią knygą, kurioje rašė, kad per Ispaniškąjį gripą daug artistų ir iliuzionistų liko be darbo, todėl norėdami užsidirbti ėmė rengti spiritizmo seansus. Jie susisodindavo turtingas našles ir darydavo triukus, pavyzdžiui, skraidindavo žvakę ir imituodavo dvasias. Taip puikiai pasipelnydavo.“ 

Mantas pasakojo, kad sulaukia keisčiausių prašymų, o vienas dažnesnių šis: „Gal gali mano žmoną pradanginti?“. „Kai daiktai skraido scenoje, tai – magija, kai namuose, tai – santuoka“, – smagiai nusiteikęs juokauja Mantas.

REKLAMA
REKLAMA

Iliuzionistas pasakojo, kad, kaip taisyklė, visi visada bando atspėti, išsiaiškinti, išklausinėti, kaip atliekami triukai. Ir kartais žmonėms sunku patikėti, ant kiek tai gali būti paprasta.

„Iliuzija yra intelektualus menas. Kai žiūri triukus, esi priverstas mąstyti – kaip tai padaryta, kaip tai veikia. Paradoksalu, bet kuo protingesnis žmogus, tuo sunkiau supranta triuko paslaptį“, – sakė M. Wizard.

Mantas pasakojo, kad iliuzijos menu intensyviai pradėjo domėtis nuo paauglystės ir visą laiką atkakliai siekė tapti tuo, kuo yra dabar. O didžiausia žvaigždė, kuria jis žavisi – Deividas Koperfildas.

„Nuo dvylikos metų žiūrėjau visus Deivido Koperfildo pasirodymus, žinojau visus jo triukus, kiekvieną judesį mintinai mokėjau. Mano pati didžiausia svajonė buvo su juo susitikti. Prieš keletą metų buvau Las Vegase ir sužinojau, kad jis atvažiuoja. Tai padariau viską, kad pas jį pakliūčiau.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaip dabar prisimenu tą momentą, kai po jo šou mane atvedė jo asistentė, stovėjau ir laukiau laukiamajame. Išgirstu koridoriuje jo balsą, kurį svajojau išgirsti nuo dvylikos metų. Galvojau, kad apsiverksiu, jis priėjo pasisveikinti, o aš iš jaudulio nesugebėjau nė žodžio pratarti. Vėliau nurimęs uždaviau jam daug klausimų. D.Koperfildo pats pirmasis klausimas buvo: „kuris triukas tau labiausiai patiko?“, mane tai išmušė iš vėžių“, – apie išsipildžiusią svajonę kalbėjo Mantas.

M.Wizzard privertė M.Stasiulį išsižioti, vyras buvo pradanginęs vedėjo laikrodį ir jį parodė tik įpusėjus laidai.

„Kaip tu tai padarei, aš tik dabar supratau, kad neturiu laikrodžio“, – nuostabos neslėpė M.Stasiulis.

„Laikrodį galima nusegti labai paprastai, reikia tik nukreipti žmogaus dėmesį ir sukelti kitą stimulą. Žinau, kad Paryžiuje žmonės tokius triukus naudoja negeriems dalykams“, – pasakojo Mantas.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų