Garsus muzikos prodiuseris Somov – apie Panevėžį: tenai ne kartą užkliuvo jo išvaizda

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis garsus muzikos prodiuseris, elektroninės muzikos kompozitorius – Leon Somov. Leonas laidoje pasakos smagias istorijas apie savo vardą ir su kokiais iššūkiais jam teko susidurti gyvenant Panevėžyje.

8

Neretai būna, jog trumpas muzikos prodiuserio vardas kai kam pasirodo tiesiog kaip ilgo vardo trumpinys.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Akimirkos iš laidos „Gero vakaro šou“

Leonas ne kartą susidūrė su situacijomis, kai jo vardą bando visaip „patobulint“: „Būna kartais, kai žmonės norėdami mandagiai pristatyti mane, sako: Leonardas ar Leonidas. Aš prisimenu Klaipėdoj turėjau koncertą ir vedėjas išėjo mane pristatyti ir pasakė Leonidas Somov“, – Leonas iki dabar juokiasi prisimindamas tai.

Laidos vedėjui Justinui Jankevičiui pasidarė labai smalsu, kokia Leono vardo kilmė.

Laidos svečias pasidalino gražia savo vardo istorija: „Mano vardas skirtas senelio garbei. Leonas buvo mano senelis“.

„Gero vakaro šou“ laidos vedėjai Justinas ir Mindaugas taip pat juokavo, kad Leonas Somovas neatrodo kaip lietuvių tautybės. Tamsūs plaukai, išskirtiniai veido bruožai gali apgauti bet kurį.

„Šiaip aš iš Panevėžio“, – juokėsi Leonas ir papasakojo ne vieną istoriją apie gyvenimo Panevėžyje ypatumus. Tenai ne kartą užkliuvo jo išvaizda, ilgi plaukai.

„Grįžti į gimtinę ir pastebi, kad kai kurie dalykai nesikeičia“, – prisiminė Leonas incidentą kavinėje.

Justinas Jankevičius uždavė provokuojantį klausimą svečiui: „Ar įmanoma iš žmogaus, nieko bendro neturinčio su muzika, padaryt muzikantą, hitą?“

Leonas pademonstravo, kad talentingam prodiuseriui nieko nėra neįmanoma. Ar Dijoros, Justino ir Mindaugo kūrinys, įrašytas kartu su Leonu, taps hitu?

Žiūrėkite šiandien, 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų