Prūsaičio žodžiai sulaukė plojimų: paaiškino, kaip suprato, kas yra tikri jo draugai

Dainininkas, kompozitorius bei muzikinio projekto „X faktorius“ teisėjas Saulius Prūsaitis visais laikais mokėdavo išjudinti publiką, o jo koncertai ne vieną palikdavo be žado. Tiesa, pasirodo, kad apie šį atlikėją žinome dar tikrai ne viską.

Apsilankęs „Gero vakaro šou“ laidoje Saulius papasakojo ne tik apie vieną audringiausių savo koncertų ir neįtikėtinas jo metu gimusias idėjas, bet ir apie tai, kokius buities darbus nesunkaii gebėtų pasidaryti pats, ir ką laiko tikraisiais savo draugais.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prūsaičio žodžiai sulaukė plojimų: paaiškino, kaip suprato, kas yra tikri jo draugai

Laidos vedėjams – Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui – parūpo, ar Sauliaus, kurio koncertus, kai tai būdavo galima, lankydavo tūkstančiai žmonių, patirtys primena tas, kurias anuomet išgyvendavo garsiausios roko žvaigždės?

Deja, pasiteiravę, ar dažnai nuo minios į sceną skraido moteriški apatiniai, jie Sauliaus atsakymų gavo nusivilti. „Kas keisčiausia, kad taip nebūna. Aš labai džiaugiuosi, kad moterys yra labai dažnas svečias mano koncertuose – tai yra labai faina, ačiū jums. Aš tikiuosi, kad taip ir bus, nes tai yra labai gera, bet į mane apatiniais dar nesvaido… Ir teisingai daro“, – netrukus pridėjo jis.

O štai šokęs į minią Saulius yra. „Esu šokęs į minią, bet tai yra tik tiek ir malonu – kiek pagauna. Mane pagavo“, – juokėsi jis.

Netrukus Saulius prisiminė ir vieną beprotiškiausių visų laikų koncertų bei įrodė, kad su juo tikrai niekuomet nebūna liūdna. Tiesa, vienas įvykis vos per plauką nesibaigė nelaimingu atsitikimu.

„Aš papasakosiu, kaip man vienąkart buvo. Tai buvo visai neseniai. Tai buvo vienas iš festivalių, kur mums buvo pasakyta, kad mes turime būti 11 valandą ryte ir atlikti garso patikrą. Nekalbėsiu, su kokia grupe buvau, bet mes sakėme, OK, nes buvome populiarūs, viskas buvo labai linksma.

Tą dieną, nemeluoju, buvo 35 laipsniai karščio. Po tos 11 valandos ryto mums niekas nepasiūlė, kad mus kažkur padės kokiam šešėlyje. Tai ką daryti? Atsakymą labai momentaliai pateikė Vilius Alesius iš grupės „Skamp“, jei pamenate tokį veikėją. Jis išlindo su dviem buteliais ir pasakė: „Šiandien mano gimtadienis!“ Tada mes ėmėme pažymėti jo gimimo datą. O mūsų koncertas – 1 valandą nakties. Dabar atrodo, kad viską iškentėčiau, tada kitaip viskas rodėsi“, – pasakojo žinomas vyras.

REKLAMA

Jis neslėpė, kad netrukus kartu su grupe įsilinksmino, o tada ir prasidėjo neįtikėtinos idėjos, sudrebinusios festivalio dalyvius.

„Staiga matau, kad kažkur netoliese lauko tualetų yra tas plastikinis konteineris. Aš mandagiai paprašiau, kad jį išvalytų, išplautų ir kad užkeltų ant tos platformos, kur ir scena. Aš nesuprantu kaip, bet jie sutiko. Mintis buvo tokia, kad aš įlįsčiau į tą konteinerį, mane įstumtų į sceną, aš jame atsidarau, ir sakau „labas vakaras!“ – pasakojo S. Prūsaitis. 

Tiesa, pasirodo, kad konteinerio nebuvo gana – netrukus dainininkas surado ir papildomų aksesuarų, kuriais galėtų nustebinti publiką, o įčiuožus į sceną kilo dar viena mintis.

„Pabaigoje, tą vakarą, aš sugalvojau, kad šoksiu į minią. Pamenu, kaip nulipu nuo scenos ir užlipu ant tokios tvoros, kuri yra pusantro metro. Ir staiga aš suprantu, kad aš krisiu į ją [minią], bet atsitiko pats durniausias dalykas. Aš nežinau, ar tai Dievas, ar tai apsaugos firma, ar tai abu viename, bet prieš krisdamas aš supratau, kad kažkas mane laiko už klešnės – ir aš taip ir pakibau“, – juokėsi jis.

Ir nors S. Prūsaitį daugelis žino kaip puikų kompozitorių ar arenas renkantį dainininką, pasirodo, kad jis kuo puikiausiai geba tvarkytis ir nė kiek su menu nesusijusiuose namų ruošos darbuose.

„Man paauglystėje yra tekę dirbti Anglijoje. Aš turėjau 4 metus profesionalaus dažymo. Tai man buvo dovana. Per prievartą buvau priverstas tai išmokti, bet to aš nesigailiu. Kai aš kažką įsigiju ar man tenka remontuoti, aš visą laiką su malonumu paimtu teptuką, paimu volą ir nusimetu visas dainas, visus savo reikalus ir tiesiog kuriam laikui galiu daryti tai, ką reikia. Man tai patinka“, – pasakojo jis.

Taip pat žinomas vyras turi ne vieną hobį: „Aš 2 metus restauravau 1976 metų „Porsche“. Aš pats to nedariau, bet tiekiau visus dalykus, gaudžiau medžiagas po visą pasaulį. Man patinka tą informaciją gauti, man norisi žinoti, koks ten kuro siurblys bus.“

REKLAMA

O štai daugiausiai plojimų S. Prūsaitis sulaukė tada, kai prabilo apie tikrus draugus. „Per tą laiką, kol esu šioje planetoje, aš supratau, kas yra mano tikri draugai. Suvokiau tokį momentą – kai esu su draugu ir tylime, ir nuo to nėra bloga. Kai nekalbi, ir tai yra normalu“, – šitaip tikrą draugystę apibūdino dainininkas.

Visą pokalbį su S. Prūsaičiu iš laidos „Gero vakaro šou“ galite pamatyti peržiūrėję vaizdo ištrauką straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų