Gražulis – apie tai, kam iš tiesų priklauso jo gyvenimas: vadina tai nuodu ir galvoja apie skyrybas

Prieš kelias savaites Petro Gražulio dukrelės Monikos mama Birutė Navickaitė įsivėlė į skandalą su policininkais, o praėjusią savaitę daugybės dėmesio tiek žiniasklaidoje, tiek ir socialiniuose tinkluose sulaukė pats Seimo narys. Žinomas vyras nuotolinio Kultūros komiteto posėdžio metu netyčiomis buvo pastebėtas su nuogu vyru už nugaros.

Ir nors nuo platesnių komentarų šia tema P. Gražulis vis dėlto susilaiko, jis laidoje „Prieš srovę“ atvirai prabilo kitomis intriguojančiomis temomis.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražulis: „Gal rinkėjams visgi patinka, kad visokių naujų nuotykių man tyčia ar netyčia nutinka“

Laidos vedėja Mia Pilibaitytė pastebėjo, kad Petras nuolat įsipainioja į skandalus, dažnai jie būna ir susiję su moterimis, o pastarieji – su buvusia mylimąja Birute. Tiesa, pats politikas tikina, kad jo temos apie politiką yra kur kas įdomesnės, nei pati Birutė.

Tad sulaukęs klausimo, ar pasipirštų B. Navickaitei, P. Gražulis nedaugžodžiauja: „Aš jums į šitą klausimą jau atsakiau. Mano širdyje nieko nėra, ji – visiškai tuščia, ir tokiame amžiuje jau ir nebus kažko tokioje širdyje. Tikrai nėra jokio prisirišimo prie jokios moters, o kadangi yra Monikutė, kurią be galo myliu, aš, kaip sakoma, bendrauju su Birute kaip su Monikutės mama. Trečiąkart sakau, kad jai linkiu tikrai susirasti gerą, mielą žmogų, su kuriuo ji kartu būtų be galo laiminga.“

Seimo narys pridėjo, kad jis moters tikrai nepavyduliauja, mat savo visą gyvenimą dabar skiria kitiems reikalams, o ypatingai – politikai. „Kai pasako, kad tu meluoji, aš sakau, kad nesu melagis. Aš – politikas“, – sako P. Gražulis.

Tiesa, žinomas vyras įsitikinęs, kad viską daro teisingai. „Man atrodo, kad aš nesu dvigubo dugno – tai, ką kalbu, tą ir galvoju. Ir dar kartais pajuokauju, tikrai. Pavyzdžiui, dabar tos kaukės. Aš sakau, kad politikams nereikia kaukių, juk mes visada su kaukėm. Ar yra koronė, ar nėra koronės, mes visada su jomis, o prieš rinkimus – ir su trigubomis. Mes tokie geri žmonėms, taip jau mylime žmones prieš rinkimus. Kartais žmonės man pasako – o ką tu pažadėsi? Sakau, ko tik prašysi, viską pažadėsiu – net amžiną gyvenimą, tik balsuok už mane“, – neslepia jis.

REKLAMA

P. Gražulis netgi pripažįsta, jog ir pačiam keista, kad ir vėl yra Seime. „Nemaniau, kad žmonės mane vis dėlto išrinks į Seimą. Gal rinkėjams vis dėlto patinka, kad vis visokių naujų nuotykių man tyčia ar netyčia nutinka“, – sako jis.

Ir nors praėjusią savaitę, po nuotolinio Kultūros komiteto posėdžio, ėmė sklandyti gandai apie tikrąją P. Gražulio orientaciją, šis temos neliečia ir toliau pažeria daug kritikos.

„Tai tas pats, kaip meilė tarp moters ir vyro – čia niekuo nesiskiria, dabar dar tai nori įteisinti. Nori jaunimas būti madingas. Ir dabar sukuria tokią nuomonę, kad tai yra madinga. Pašnekėkime, kur riba? Yra homoseksualumas, yra kraujomaiša, yra pedofilija. Kur riba? Nubrėžkite man, kur galima, o kur – nebegalima?“ – Mios klausė jis.

„Mano dabar visas gyvenimas yra politika. Ta politika iš dalies, galbūt, kaip nuodas, esu ja labai nusivylęs. Kartais rimtai pagalvoju apie skyrybas“, – sako politikas.

Dėl šios priežasties, anot jo, šiuo metu nesinori galvoti net ir apie jokias moteris, nors pats sutinka, jog niekuomet negalima sakyti „niekuomet“. „Toks jau gyvenimo būdas, ir aš nepasiilgstu nei moters, nei ko šalia. Jeigu taip būtų, aš sakyčiau, arba ieškočiau, arba rodyčiau dėmesį Birutei“, – atvirauja Gražulis.

Vis dėlto B. Navickaitei, kaip teigia politikas, jausmai dingo jau seniai: „Būna, dingsta. Man atrodo, kad atsirastų kažkokie rimtesni jausmai, reikalingas kažkoks ilgesnis bendravimas su žmogumi.“

Vienintelė priežastis, kodėl jis palaiko ryšius su moterimi, yra jų bendras vaikas, dukra Monika. „O ką man daryti? Aš noriu paimti Monikutę, o Monikutė be mamos niekur neina. Bet ir Birutė nenori, kad aš paimčiau mergaitę vieną“, – pokalbį baigdamas sako jis.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2020-12-08 21:27:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apgailėtini personažai marazmos, anusauskai, veidmainės bilotaitės, bet jų neklausinėja, ar jiems ne gėda, kaip išdrįso išskirti ar palikti šeimas ir gyventi veidmainiaudami susimetę skudurus su svetimu, vaidindami padorius ir dar priekabiaudami prie nuoširdaus Gražulio. Panieka veidmainiams
Atsakyti
-65

A
Angelina
2020-12-08 22:22:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kompiuteriu ką nori gali padaryti,pakabinti už nugaros reklaminį plakatą parašyti tekstą ir parodyti visuomenei kuo tu užsiimi,o tu lengvabūdi aiškinkis.
Atsakyti
-22

.
...
2020-12-09 06:51:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
man atrodo protingas durnius ,zino ka daro ir jis dar daug nueis
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (62)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų