Marina Bui – apie atsibodusį barbės įvaizdį: norisi prigesinti viską, ko anksčiau būta per daug

Muzikinės merginų grupės nare anksčiau buvusi Marina Bui-Velečienė atvira – laikui bėgant jos suvokimas apie grožį išties pasikeitė ir natūralumas dabar jai tampa vis artimesnis. Tiesa, ji neslepia ir to, kad jei galėtų, į savo gyvenimą įtrauktų dar daugiau su sveika gyvensena susijusių dalykų. Deja, tai įmanoma ne visuomet, mat, kaip sako pati Marina, ji viena nuolat rūpinasi dviem savo dukrelėmis.

16

Naujienų portalui tv3.lt žinoma moteris papasakojo apie pasikeitusius savo grožio standartus, kasdienybę bei tai, dėl ko kartais ant savęs papyksta.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marina Bui – apie atsibodusį barbės įvaizdį: norisi prigesinti viską, ko anksčiau būta per daug

Marina teigė, kad su metais ne visų požiūris į grožį keičiasi, vis dėlto jos pačios atveju nutiko taip, kad tai, kas anksčiau buvo gražu, šiandien jau visai nebepatinka. 

„Dabar suvokiu, jog visa tai ateina su amžiumi. Anksčiau man buvo gražūs nuo miltukų išbalinti plaukai, o dabar man kur kas labiau patinka smėlio spalvos plaukai. Nors mano plaukai ir atrodo labai šviesūs, bet kaskart prašau, kad juos dažytų vis švelniau. Norisi šiek tiek prigesinti viską, ko anksčiau būta per daug… Aišku, esu ekstravagantiška asmenybė ir to neišvengsi, tačiau kuo toliau, tuo labiau norisi natūralumo“, – sakė ji.

Tiesa, žinoma moteris neslepia – praeityje teko pereiti pačius įvairiausius etapus: „Na, anksčiau teko praeiti tą amžių, kai buvau ir barbė, ir pankė (juokiasi). Niekada to nenorėčiau pakartoti ir vėl. Ilgiausi išbalinti plaukai, patys ilgiausi nagai, gėlytės ir taip toliau… Dabar man net pankės įvaizdis būtų labiau prie širdies, nei barbės. Galima tai panaudoti fotosesijoje, bet gyvenime aš savęs taip jau nebepateikiu!“

Dėl laiko stokos M. Bui-Velečkienė savo įvaizdžiui dabar teigia negalinti skirti tiek daug dėmesio, kiek anksčiau, o dėl vieno niuanso kartais netgi ant savęs papyksta. „Iš tiesų, kasdien nelabai turiu laiko puoštis ar avėti aukštakulnių. Šiuo metu mano patogiausia ir mėgstamiausia avalynė – žemapadžiai arba kedai. Turiu dvi dukras, tad man vienai viską spėti yra labai sunku. Kartais net susinervinu, nes, atrodo, yra tiek gražių drabužių ir batų, o aš lendu tik į treningus, ir į trasą! O kas liečia makiažą, kasdienai renkuosi labai lengvą pudrą ir tušą“, – vardijo ji.

REKLAMA

O štai prabilus apie grožio procedūras, žinoma moteris teigė, kad jai svarbiausia yra tai, kaip atrodo jos oda – ja ji stengiasi pasirūpinti tinkamai. „Man labai svarbu prižiūrėti savo veidą odą, tad lepinuosi profesionaliais veido valymais, giliaisiais drėkinimais su biorevitalizacija, mimikos raukšlių užpildais ir lengva rūgštine procedūra. Mėgstu ir masažus, tačiau labai retai jiems atranku laiko“, – sakė ji.

Pasisukus kalbai apie figūrą, Marina neslėpė – nei dietų, nei šiuo metu itin populiaraus protarpinio badavimo ji nesilaikanti. Deja, pati norėtų, kad būtų kitaip: „Dėl to labai gailiuosi, nes nemaniau, kad po dviejų vaikų man taip ims augti svoris. Na, ir, aišku, man dabar 32 metai. Vis dėlto maniau, kad visuomet būsiu labai liekna, svoris nepakis… Tačiau taip nėra. Dabar per metus priaugau 5 kilogramus, kurie man labai jaučiasi, tad reikia susiimti.“

Tiesa, net ir praeityje Marinai dietos niekuomet nebuvo priimtinos – anksčiau užtekdavo tik sveikos, subalansuotos mitybos. „Kai sportuoju, organizmas prašo teisingai maitintis. Nes juk tiek darbo sporto salėje įdėjai ir tiek jėgų išeikvojai tikrai ne tam, kad po to prisivalgytumei!“ – sakė žinoma moteris.

Vis dėlto ir sporto M. Bui-Velečkienės gyvenime anksčiau buvo kur kas daugiau. Tačiau yra dar kai kas, ką ji sieks išbandyti ir ateityje. „Man patinka jojimas, o sporto salėje man patinka jėgos  ar cardio treniruotės. Žinoma, tai priklauso ir nuo trenerio. Seniai norėjau išbandyti ir jogą – mano intensyviam gyvenimui tai būtų ramybės ritualas. Bet, kaip minėjau, vis laiko trūkumas, kadangi esu visur ir visada viena“, – sakė ji.

O svarbiausiu grožio ritualu Marina vis dėlto įvardija visiems žinomus ir įprastus, bet dažnai pernelyg mažai vertinamus dalykus. Anot jos, svarbiausia – higiena. „Svarbu, kad žmonės suprastų, jog veido priežiūra, jo kasdienis prausimas ir tinkamos kosmetikos parinkimas yra labai svarbu. Savo kūno priežiūra, elementarus susitvarkymas. Gyvename ne džiunglėse, esame tarp žmonių, tad turime būti tvarkingi, estetiški“, – priminė M. Bui-Velečkienė.


Rašyti komentarą...
d
donis
2020-12-06 20:18:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
kurgi tas naturalumas lupos kaip karves subine
Atsakyti
-7

M
Mamaba
2020-12-06 22:12:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisesnes bobos už šita durne nerasi Lietuvoj ,pigi beždžionlūpė
Atsakyti
-9

M
Mamba
2020-12-06 22:14:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pigi boba su beždžionės lūpom,dar apie tokiaa nevėkšlas straipsnis
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų