Apsinuoginęs vyras Gražulio vaizdo įraše lyginamas su Vageliu: atlikėjas pasakė, kaip yra iš tiesų

Šį trečiadienį žiniasklaidą ir socialinius tinklus sudrebino kuriozinė situacija, įtraukusi net du garsius Lietuvos vyrus. Šiandien išplitusiame įraše, nuotolinio Kultūros komiteto posėdžio metu, už parlamentaro Petro Gražulio nugaros pasirodo apsinuoginęs vyriškis.

Negana to, daugelis socialiniuose tinkluose netrukus ėmė lyginti jį su žinomu Lietuvos dainininku Gabrieliumi Vageliu.

Situaciją prajuokino ir patį atlikėją, kuris neslėpė, jog panašumus su minėtu vyru P. Gražulio vaizdo įraše pastebėjo ir pats.

„Pradžia buvo tokia, kad gavau šią nuotrauką iš savo draugės. Pažiūrėjau, kad iš tiesų labai panašus vaikinas, bet pagalvojau, kad tai – visiška nesąmonė, galbūt draugai šitaip prifotošopino, nusprendė pajuokauti. Tada pamačiau, kad tą pačią nuotrauką atsiuntė ir brolis. Ėmiau galvoti, kad čia jau vyksta kažkas rimčiau, o po to prasidėjo visi tie kurioziniai dalykai“, – besijuokdamas naujienų portalui tv3.lt situaciją komentavo Gabrielius.

Vaikinas atvaravo, kad į visą šią situaciją žvelgia smagiai, tad nusprendė pašmaikštauti ir pats. Minėtu stopkadru, kuriame – apsinuoginęs vyras ir P. Gražulis – jis pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje, kurioje brūkštelėjo: „Mes su Petru iš tikrųjų esame tik geri draugai“.

Paklausus, ar daug jo sekėjų iš tiesų patikėjo, kad minėtoje nuotraukoje – jis, Gabrielius teigė, kad reakcijų buvo įvairių. „Prisipažinsiu, kad gavau labai daug žinučių, bet kol kas jų dar nežiūrėjau. Tačiau daugumos atsakymų buvo juokas. Tiesa, pora netgi gana įsitikinę rašė, kad ten – tikrai aš. Tai – dar juokingiau. Manau, kad šiandien bus darbo visiems atrašyti, kaip yra iš tikrųjų“, – šypsojosi jis.

Vėliau Gabrielius dar pridėjo, kad iš tiesų P. Gražulio asmeniškai nė nėra sutikęs niekuomet gyvenime.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad trečiadienį nuotoliniu būdu vyko iš pirmo žvilgsnio niekuo neišskirtinis Seimo Kultūros komiteto posėdis. Tačiau vos posėdžio diskusijoms įsibėgėjus Seimo narys P. Gražulis paklausia, ar likę skambučio dalyviai jį gerai girdi, o  kameroje pasirodo bent jau iki pusės nuogas vyras. Tuomet politikas kamerą staigiai išjungia. 

REKLAMA

Šis vaizdelis netrukus paplito socialiniuose tinkluose ir susilaukė itin daug klausimų. Internautai spėlioja, kas gi šis paslaptingasis vyras ir ar tai nebuvo tiesiog gudrus parlamentarui iškrėstas pokštas.

„Čia rimtai, ar kažkas pasityčiojo?“, – klausia viena socialinių tinklų vartotoja.

„Prastos dienos „tradicinių“ vertybių gynėjams Europoje“, – komentuoja kitas internautas.

tv3.lt susisiekė su P. Gražuliu, jis situaciją pakomentavo šmaikštaudamas:

„Taigi Tapinas už nugaros man stovi. Taip, Andrius Tapinas, jis čia montažą padarė. Klauskit jo. Aš tikrai nejuokauju“, – tv3.lt komentavo P. Gražulis.

Pasiteiravus, ar tai yra jo sūnus, į kurį labai panašus, P. Gražulis tik kartojo, kad ten esą A. Tapinas.

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis „Facebook“ spėlioja, kas šalia P. Gražulio galėtų būti: „Naujasis ar senasis Petro Gražulio draugas Dobilas Sinkevičius“.

Minimą vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia:


Rašyti komentarą...
x
xx
2020-12-02 17:57:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip svarbu visiems kas ten už Gražulio toks,bet visai neįdomu koks korupcijos lygis valstybėje.Taip papletkindami ir gyvenam ,kaip vaikų darželyje.
Atsakyti
-10

R
Rex
2020-12-02 19:45:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesa,bjauru, kai daugumai rūpi nereikšmingi dalykai,tikri pletkininkai
Atsakyti
-5

o
oho
2020-12-03 07:06:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
nereikia veltui gaisinti laika aiskintis kas uz kadro nuogas ar koks geriau rimtus klausimus spresti valtybes pilieciu labui o cia jau asmeniniai reikalai dvieju zmoniu ka jie ten dare
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų