Su vyru išsiskyrusi žinoma trenerė Vilkienė pradeda naują etapą: nusišluostau ašaras, pasidažau ir einu toliau

Dar rudens pradžioje žiniasklaidoje pasirodė netikėta žinia – po daugiau nei 20 metų, praleistų kartu su vyru Tadu, žinoma Klaipėdos trenerė Rasa Vilkienė nusprendė pasukti skirtingais keliais. Iškart po to moters gyvenime sekė daugybė pokyčių – ji netgi paliko mylėtą Klaipėdą ir persikėlė gyventi į sostinę. 

Žinoma moteris atvira – visa tai padaryti lengva tikrai nebuvo, o sunkumai nedingsta ir iki šiol. Vis dėlto darbas ir sportas moteriai visais laikais buvo didžiausias ramstis, o dabar ji pašonėje turi ir daugybę ją palaikančių moterų.

Jau kurį laiką gyvenimą kuria Vilniuje

Rasa pasakojo, kad Klaipėdą palikti buvo be galo sunku, vis dėlto nuo rugsėjo 10-osios savo ir vaikų gyvenimus ji kuria Vilniuje. 

„Čia – nauji darbai ir atstumai, vežioju vaikus, dar nespėjau suprasti, kas vyksta. Vilniaus miesto dar nė neapžiūrėjau, nes tam nebuvo laiko, o dabar – karantinas…“ – pasakojo ji.

Moters dienos – išties įtemptos, viskas suplanuota kone minučių tikslumu. „Keliuosi 5.45 val. Tada – vanduo su obuolių actu ir imbieru, 6.30 val. jau treniruotė, 30 dienų iššūkis. 7.15 val. keliu vaikus, kartu pusryčiaujame, o po pusvalandžio jau vežu juos į mokyklas. Tada seka 3 privačios treniruotės. 12 valandą – užkandis, o po jo sėdu prie mitybos programų. 16 valandą važiuoju pasiimti vaikų, visi pavalgome, o tada ir toliau ruošiuosi treniruotėms – kartais grupinėms sporto klube. Vėliau skubu vesti treniruočių namuose nuotoliniu būdu, o po jų turiu dar ir kitų. Viską baigiu apie 21.30 val., o 23 valandą jau einu miegoti“, – viską išsamiai pasakojo Rasa.

Klientės tapo draugėmis

Nuo praėjusio karantino pradžios R. Vilkienė savo klientėms ėmė vesti specialias treniruotes nuotoliu būdu, o šiuo metu ji turi subūrusi jau 500 bendraminčių, kurios ne tik sportuoja ir stengiasi sveikai gyventi, bet Rasą palaiko ir kiekviename žingsnyje.

REKLAMA

„Su klientėmis turiu labai gražius santykius, jos mane labai palaiko. Ši grupė yra nuostabi – moterys labai draugiškos, nejaučia pavydo, yra be galo rūpestingos viena kitai. Yra tokių klienčių, kurias, atrodo, pažinočiau jau daug metų“, – kalbėjo ji.

Kartu su savo klientėmis Rasa sportuoja 6 kartus per savaitę: „Kartą per savaitę turime seminarą mums aktualiomis temomis, 2 tiesioginės transliacijos įrašus ir maisto gaminimą.“

Tiesa, anksčiau visi filmavimo darbai vykdavo kartu su vyro Tado pagalba – šis nufilmuodavo kiekvieną Rasos treniruotę. Dabar moteriai tenka pačiai suktis iš padėties. „Sunku, nes kenčia kokybė, bet aš stengiuosi. Dabar turiu pasisamdžiusi jauną vaikiną, kuris mokosi ir noriai man padeda“, – kalbėjo ji.

Prabilo apie sunkumus su buvusiu vyru

Prabilusi apie santykius žinoma trenerė neslepia, kad surasti kompromisą su vyru šiuo metu yra sunkiausia. Nepaisant to, ji stengiasi nepasiduoti, semiasi stiprybės iš kasdienių savo veiklų.

„Aš esu tokio būdo, kad ne mane turi valdyti situacija ir sunkumai, o aš turiu visa tai valdyti. Tai dar kartą parodo, kad visur reikia valios ir disciplinos – sportas tas savybes ugdo. Aš tikrai meluosiu sakydama, kad man lengva. Ne, žiauriai sunku. Nusiverkiu, išsikaukiu, nusišluostau ašaras, pasidažau ir einu toliau. Labai meldžiu ir prašau Dievo, kad vyras manęs nebekankintų ir paleistų, neterorizuotų… Yra dar daug dalykų, bet nenoriu plauti savo apatinių viešai. Turbūt nėra nieko baisiau, už paliktą ir piktą vyrą“, – įsitikinusi ji.

Paklausta, ar net ir tokiu laikotarpiu kartais nenori visko mesti ir skirti laiko sau, Rasa trumpai nukerta: „Neturiu laiko mėgautis, turiu kabintis į gyvenimą, nes jį pradedu nuo nulio. O dar turiu kovoti su buvusiu…“

Moteris pridėjo, kad tik savo darbo ir sporto dėka savo gyvenime yra ten, kur ir norėtų būti – tai visais laikais buvo didžiausias jos ramstis. „Taip, gal aš ir nesu tobula mama, kuri ruošia pamokas, vežioja vaikus po būrelius ir daro tik valgyti. Bet visuomet buvau už tai, kad reikia sudaryti sąlygas vaikui pačiam nueiti pas korepetitorių, į būrelius, o valgyti padaryta – tereikia pasišildyti. Gebėjimas savimi pasirūpinti šiais laikais yra didelė vertybė, nes jaunimas tik ir laukia, kad viskas būtų paduota“, – sakė R. Vilkienė.

REKLAMA

Anot jos, būtent todėl jai ir pačiai tekdavo daug dirbti – verslas taip pat sukurtas jos. „Kaip dabar bus su verslu, aš nežinau, nes vyras gražiai tartis nenori. Esu tokia pati moteris, kaip ir kitos – noriu būti ir trapi, ir gležna, ir jausti, kad mane myli, ir būti saugi. Tai yra tai, ko nesugebėjau pajausti šalia savo vyro per visus 22 metus“, – pokalbį baigė ji.

Perskaitęs buvusios žmonos pasisakymą, prabilo ir Tadas Vilkas

Pamatęs buvusios žmonos Rasos atsakymus, su naujienų portalu tv3.lt netrukus susisiekė ir  Tadas Vilkas. Kaip portalui sakė vyras, su kai kuriais žmonos pasisakymais jis kategoriškai nesutinka, laiko tai šmeižimu.

„Šia tema aš išvis vengiu kalbėti. Tai – asmeninis šeimos gyvenimas ir jai buvo sakyta, kad viešai nereikia skelbti, ir, tuo labiau, juodinti kitų. Nei aš ją palikau – ji pati išėjo, nei aš ją terorizuoju. Pati viską dėliojasi su advokate ir reikalauja. Sakau, ten, kas liečia mane, vienas melas. Nežinau, ko ji siekia tokiais pasisakymais“, – savo nuomonę išsakė T. Vilkas.


Rašyti komentarą...
V
Vat
2020-12-01 22:03:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šeimos reikalų nenuspėsi...Klimakso laikotarpis per sunkus daugeliui moterų.
Atsakyti
-19

G
Gintare
2020-12-02 11:45:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirma, blondinei neinka juodi rykus antakiai. Tiesiog be skonio, bjauru! Antra, ar cia ta debile, kuri tyciojosi is apkunesnes moters . Trecia, jos patarimai banalus ir neveiksmingi!
Atsakyti
-21

d
dds
2020-12-01 21:22:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
ziurke
Atsakyti
-20

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų