Paaiškėjo, koks vardas suteiktas Šedžiaus ir jo mylimosios Erdvilės dukrelei

Lapkričio mėnesio pabaigoje verslininkas Andrius Šedžius kartu su mylimąja Erdvile Pilvinyte sulaukė šeimos pagausėjimo. Porai gimė dukrelė.

Šiandien paaiškėjo, kokį vardą jiedu suteikė mergaitei.

Kaip naujienų portalui tv3.lt patvirtino pati Erdvilė, dukrelė buvo pavadinta Adelės vardu. 

Tai jau – penktoji verslininko atžala, o jo mylimajai – pirmoji.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad su Erdvile iš Šiaulių A. Šedžius poruojamas jau nuo 2019 metų pradžios. Ilgą laiką mergina santykius su garsiu politiku slėpė, vis dėlto kartais viešumoje pasirodydavo bendros jų nuotraukos.

Savo santykius jie patvirtino taip pat tik praėjus kuriam laikui. „Reikėjo laiko, kad abu įsitikintumėme, ar esame vienas kitam reikalingi“, – tąkart sakė ji.

Nors E. Pilvinytė nepanoro atsakyti į klausimą, kaip į jos ir verslininko santykius reaguoja tėvai, ji pridūrė, ką mano dėl didelio savo ir mylimojo amžiaus skirtumo. „Daina Bosas, Antonovienė Vida... Kodėl jų taip neapkalba? Šedžius įdomesnis“, – naujienų portalui sakė mergina.

Kiek anksčiau paklausta apie sužadėtuves Erdvilė ėmė juoktis: „Nėra kur skubėti“, – atsakė ji ir prisipažino, kad jaučiasi laiminga.

Apie tai, kad su buvusio vyro mylimąja Erdvile sutaria gerai, buvo patvirtinusi ir buvusi A. Šedžiaus žmona Monika Šedžiuvienė.

Monika anksčiau tikino, kad kontaktuoti su nauja Andriaus širdies drauge Erdvile jai teko ne vieną kartą, tačiau abi moterys palaiko draugiškus santykius, kuriuose neapykantos nėra. „Aš nesu nusiteikusi prieš jo rimtą širdies draugę, jei jis su Erdvile puoselėja rimtus santykius, o sūnus nematys kitų moterų, tai man viskas tvarkoj. Aš pati gal dešimt kartų esu pasiėmusi sūnų tik iš Erdvilės.

Pas mus nėra jokių konfliktų, mes labai gerai sutariame, aš nesu kažkokia žiežula, kad tik galvočiau apie save ar tai, kaip mano vaikas leido laiką tik su ja, o ne su tėčiu. Viskas tvarkoj. Jei aš, mama, galiu būti su vaiku, esu su juo bet kada, kodėl turėtų būti su kitu žmogumi? “, – sakė M. Šedžiuvienė.


Rašyti komentarą...
E
Europietis
2020-12-02 21:57:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tie lietuviai tai tokie tragiški kokio velnio gaminate tuos vaikus jei skiriate kas pusmetį.
Atsakyti
-1

N
Nuomonė
2020-12-03 09:49:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai įžimybės, mergelka apvyniojus asilą, kuris vėl kniauks , kad dideli alimentai. Kokie tėvai, tokie vaikai.
Atsakyti
-2

J
Jo
2020-12-04 07:49:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senis vaikui padirbo vaika
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų