Pareigytė ryžosi išbandymui: tokiam makiažui pasidažyti sutiktų ne kiekviena moteris

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis gerai žinoma atlikėja ir renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė bei žymiausių Lietuvos serialų aktorius Šarūnas Banevičius. Laidoje tikrai netrūks juoko svečiai dalinsis šmaikščiausiomis istorijomis iš savo gyvenimo ir atliks netikėčiausias užduotis.

Nijolė jau ne pirmą kartą dalyvauja „Gero vakaro šou“ laidoje. Žiūrovams ji taip patiko, kad atlikėja vėl sugrįžo į laidą, su dar didesne juoko doze. Šmaikštumu ji tikrai nenusileido laidos vedėjams Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigytė ryžosi išbandymui: tokiam makiažui ryžtųsi ne kiekviena moteris

Laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis pasiteiravo Nijolės, ar po praeitų metų dalyvavimo „Gero vakaro šou“ laidoje kažkas jos gyvenime pasikeitė?

 „Pagaliau tapau žinoma. Realiai po tos laidos išpopuliarėjau“, – juokavo Nijolė ir papasakojo, kad po tos laidos žmonės net gatvėje ją užkalbindavo ar po koncertų stabdė: „Nu tokia gera laida, po penkis kartus žiūrėjom. Ir aš pati kokius tris keturis kartus žiūrėjau“, – juokdamasi pasakojo atlikėja.

Kitas laidos vedėjas Justinas Jankevičius uždavė Nijolei netikėtą klausimą apie tai, ar ji tiki blogais ženklais. Laidos viešnia prisipažino, jog tiki, ypač tuo prietaru, kad perbėgus juodai katei per kelią, laukia nelaimė.

 „Kažkada važiavau iš koncerto naktį, per kažkokį kaimą, na ir perbėgo juoda katė, tai sustojau kelkrašty ir laukiau, kad kita mašina pravažiuotų, o tada supratau – kas naktį kaime važiuoja“, – kvatojosi Nijolė. 

Nijolė papasakos dar ne vieną smagią istoriją iš savo gyvenimo ir be abejo, sudalyvaus itin smagiame išbandyme – J. Jankevičiaus pagalba žinomai moteriai bus sukurtas makiažas.

Kitas „Gero vakaro šou“  laidos svečias aktorius – Šarūnas Banevičius – taip pat atsiskleis kaip itin šmaikštus pašnekovas.

 „Aš vaikystėje turėjau gitarų, bet nei viena neišmokau groti. Turėjau elektrinę gitarą, bosinę gitarą ir dar armoniką. Ir niekuo neišmokau groti. Man pasakojo, kad ta elektrine gitara grojo Andrius Mamontovas“, – šypsodamasis pasakojo aktorius. 

Kalbos su Šarūnu sukosi ne tik apie muziką, poeziją, cepelinus, bet ir tam tikros tematikos filmus...

„Pervaidina. Negali žmonėms būt taip gerai“, – juokdamasis įvertino porno filmų aktorių vaidybą Šarūnas.

Žinoma, ir Š. Banevičiaus lauks smagus žaidimas – išbandymas. Tad laidoje tikrai netrūks juoko ir smagiu pokštų! Smagiausias vakaras – su „Gero vakaro šou“ – 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
D
Dovilė
2020-11-19 08:04:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė, Nijolė, patiko ta laida! :) o kemantatoriai šlykštus pasižiūrėkite į save pirmiau ir kometuokite, o ne apie kitų nuomonę reiškit.
Atsakyti
-2

D
Daiva
2020-11-20 17:51:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė, superinė mergina , daugiau tokių fainuolių
Atsakyti
0

S
Slabodke
2020-11-20 10:21:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pareigytėi uvažuha
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų