Džiugi žinia: Siegel susižadėjo su mylimuoju Suodaičiu

Gimtadienį švenčianti žinoma šalies nuomonės formuotoja Viktorija Siegel savo gerbėjams pranešė džiugią žinią – jos mylimasis, verslininkas Laurynas Suodaitis pasipiršo.

18

Mergina pasidalijo nuotrauka, kurioje demonstravo ant rankos sužibėjusį sužadėtuvių žiedą.

Lapkričio 17-ąją švenčia savo 26-ąjį gimtadienį. Rodos, kad pastaraisiais metais jai teko daug ką patirti. Dar šiemet ji išsiskyrė su savo sužadėtiniu bei dukrelės Nicoles tėčiu Danieliumi Bunkumi, tačiau, kaip pati pasakojo, jai šie metai buvo patys geriausi metai.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atviras Siegel interviu – apie prabėgusius metus bei gausesnę šeimą: gyvenimas yra labai nenuspėjamas

26-ąjį gimtadienį Viktorija Siegel pasitiko su staigmenomis nuo pat ryto. Pašnekovė džiaugėsi, kad jos pasveikinti nepamiršo ne tik patys artimiausi žmonės: „Labai fainai, kad jau spėjo pasveikinti ne tik artimieji, bet ir žmonės su kuriais aš dirbu: tiekėjai ir reklamos užsakovai. Nuo ankstyvo ryto pasveikino su staigmenomis, gėlėmis. Tikrai smagu. O pati turiu būti pasiruošusi tarp 16-17 valandos. Mano vyras kažkur mane išsiveža. Nieko neįsivaizduoju, kas manęs laukia.“

Pašnekovė tikino, kad visai nebijo bėgančių metų ir džiaugiasi, kad su kiekvienais metais ji išmoksta ko nors naujo bei tobulėja kaip asmenybė. „Vakar taip atsiguliau ir pagalvojau, kad tikrai labai greitai bėga laikas. Tačiau tikrai jo nebijau. Man kiekvieni metai atneša kažką naujo ir kažką gero į gyvenimą. Reikia džiaugtis kiekvienais metais, nes kiekvienais metais mes augame kaip asmenybės. Kažką naujo atrandame ir pasimokiname iš klaidų... Tobulėjame.

Man kiekvieni metai yra nuostabūs, o ypatingai šie. Jie apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom, tačiau tik į gerą pusę. Aš pati, kaip žmogus pasikeičiau. Verslo prasme buvo labai sėkmingi metai ir toliau jie tokie tęsiasi. Norėčiau, kad ir toliau taip klestėtų ir plauktu šia vaga. Aišku, kad turiu slaptų svajonių, kurios tikiuosi, kad ateinančiais metais dar išsipildys“, – atvirai kalbėjo moteris.

Nepaisant to, jog šie metai kardinaliai pakeitė V. Siegel gyvenimą, tačiau ji džiaugiasi, kad naujasis mylimasis Laurynas Suodaitis jai padeda visais sunkiais gyvenimo momentais.

„Mane motyvuoja mano artimieji, draugai ir mylimas vyras, kuris niekada neleidžia man palūžti ir pasiduoti. Jis man visada atremia savo vyrišką petį ir sako, kad negaliu pasiduoti ir turiu judėti tik į priekį. Manau, kad save gyvenime reikia apsupti tais žmonėmis, kurie tave tems tik į priekį, o ne temps į apačią. Gyvenimo kokybė labai priklauso ir nuo supančių žmonių“, – sakė moteris.

Paklausta, ar ateityje pasvajoja ir apie gausesnę šeimą, ši tikino, kad kiekviena moteris apie tai vis pasvajoja: „Kiekviena moteris svajoja apie gausesnę šeimą. Tai yra natūralu, tačiau išmokau neužbėgti įvykiams už akių. Bus taip, kaip turi būti. Reikia mokėti džiaugtis šia diena. Tu niekada negali žinoti, kas bus rytoj. Tokia situacija pasaulyje privertė dabar gyventi čia ir dabar. Reikia būti laimingu dabar ir nelaukti ir galvoti, kas bus po metų? Gyvenimas yra labai nenuspėjamas.“


Rašyti komentarą...
A
Anelim
2020-11-18 09:15:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirma kartą matau ir girdžiu apie šitą "garsenybę". Visai jau, rašo bele ką
Atsakyti
0

A
2020-11-18 10:09:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia kam džiugi žinia? Jiems patiems? Tai tegul patys ir džiaugiasi, o ne į visus iš eilės portalus lenda... Mums nuo jų džiaugsmų nei šilta, nei šalta...
Atsakyti
-1

L
Lialia
2020-11-17 23:09:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie "zmones" yra soroso zmones , bent , jau buvo finansuojamas sis zurnalas. Geriau, tokiu s... neskaityt.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų