Į pirmąjį šalyje miego SPA atidarymą atvyko būrys garsenybių: pasirodė ir Siegel su mylimuoju

Ryškiausios šalies žvaigždės šį vakarą rinkosi į pirmojo Šiaurės Europoje miego SPA Druskininkuose „Amberton Green Spa Druskininkai” atidarymą. Daugelis į prabangų vakarėlį sugužėjusių garsenybių pripažįsta – nuovargis, perdegimas ir nemiga juos kamuoja gerokai per dažnai, o šiuos simptomus ignoruojant, tampa nedarbingumo bei prastos nuotaikos priežastimis.

Miego SPA istoriją pristatančiam interaktyvaus video performanso kūrimui „Wonderland entertainment” sutelkė milžiniškas kūrybines pajėgas: pasiruošimui skirta 340 valandų, filmavimas užtruko 100 valandų, panaudoti 20 lazerių sistemų bei sukurtas specialus garso takelis, rašo pranešime spaudai.

Po interaktyvaus performanso savo aštuonerių metų santuokos sukaktį viešbutyje pradėjusi švęsti dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pripažįsta – pervargimas, deja, yra jos kasdienybė. „Kadangi esu atlikėja, mano dienotvarkė dažnai būna labai netvarkinga. Iš koncertų grįžtu paryčiais.

Taip išderinu savo miego ritmą, kuris, yra būtina harmoningo gyvenimo sąlyga. Ką darau, kai esu pervargusi? Jei kokią ketvirtą valandą ryto vis dar negaliu užmigti, pradedu tiesiog sau dainuoti. Taip, po kiek laiko sąmonė nurimsta, atsipalaiduoju, ir, pamažu, užsnūstu”, – atviravo atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Į pirmojo Šiaurės Europoje miego SPA atidarymą šį savaitgalį pailsėti atvykęs Egidijus Dragūnas sako, kad pervargti jam anksčiau tekdavo labai dažnai, ypač tuomet, kai neturėjo pinigų ir tekdavo daug dirbti. Tiesa, dabar E. Dragūnas nežinomybės, alkio ir nuovargio šiek tiek net ir pasiilgo. „Anksčiau mano gyvenime buvo labai daug naktinių koncertų, įrašinėjimų studijoje, bemiegių naktų. Dabar esu daug ramesnis, tačiau, nors ir pačiam keista, kartais beprotiško tempo pasiilgstu.

Labiausiai mėgstu ilsėtis savo namuose, kur iš miegamojo galiu patekti tiesiai į SPA, kuriame yra 30 laipsnių šilumos vandens sklidinas baseinas. Nuėjus kitur man dažnai būna per šalta. Galite suprasti, kodėl taip mėgstu būti namuose”, – savo nekasdieniška kasdienybe dalijosi atlikėjas E. Dragūnas.

REKLAMA

Vyras pripažįsta, kad nemiga jį labai dažnai kamuoja iki šiol. Kartais jis būdrauja net keletą dienų ar savaičių. „Šiandien užmigau septintą ryto. Vakar irgi panašiai. Ką veikiu, kai negaliu užmigti? Naršau po „Facebook”, „TikTok” ir „Youtube”. Na, o jei rimtai, rašau, kuriu dainų tekstus, stengiuosi tą laiką išnaudoti produktyviai. Du kartus per metus mane užklumpa nemigos priepuoliai. Žinau, kad reikia truputį pakentėti, ir jie, tiesiog, baigiasi”, – pasakojo jautriai miegantis atlikėjas.

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus save vadina palaimintuoju, kurio niekada nekamuoja nemiga. „Esu girdėjęs iš draugų, kaip baisu yra negalėti užmigti. Tačiau pats niekada nesu to patyręs. Net per didžiausias savo gyvenimo krizes ir duobes, turbūt vienintelis pabėgimas, kuris niekada manęs neapvildavo, buvo miegas. Atsijungiu dažniausiai per penkias pirmas minutes. Man, tam, kad tikrai gerai pailsėčiau, būtini du dalykai – geras miegas ir galimybė pažvejoti”, – apie sau tinkamus harmoningo gyvenimo būdus pasakojo į miego puoselėjimui skirtą viešbučio atidarymą atvykęs dizaineris A. Pogrebnojus.

Jis neslepia – savaitgalis SPA yra nauja jo gyvenimo patirtis. A.Pogrebnojus nekantrauja išbandyti specialias miego kapsules, kuriose per itin trumpą laiką garsų ir šviesos pagalba pasiekiamas maksimalus atsipalaidavimas bei virtualios realybės treniruočių programą, sportavimą paverčianti nuotykiu.

Radistas, TV laidų vedėjas Rolandas Mackevičius išsimiega retai. Į ši renginį vyras atvyko pamiegojęs tik tris valandas. „Vakar grojau viename vakarėlyje. Iš tikrųjų, retai kada miegu ilgai ir daug. Daug renginių, įtemptas gyvenimo tempas, tačiau aš ir nesu miego fanatas. Dieną niekada neinu pogūlio. Kai žiauria pervargstu man reikia tiesiog pabūti vienam. Esu vienturtis, todėl nuo pat vaikystės buvau įpratęs būti pats sau. Klausausi laidų, podkastų, muzikos ir taip gana greitai pailsiu”, – apie būdus, kurie jam padeda pailsėti pasakojo R.Mackevičius.

REKLAMA

Socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel žino geriausią poilsio formulę. „Tikrai labai dažnai pervargstu, persidirbu, gyvenimo ritmas tampa nebevaldomas. Ačiū Dievui, kad pasaulyje yra SPA. Masažai, baseinas, pirtis ir kitos procedūros veikia kaip magija. Per porą dienų iš nuvargusios, nieko nenorinčios moters, atvirsti į savimi ir gyvenimu besižavinčią būtybę. Rekomenduoju visoms ir visiems – tikrai verta”, – patarimais, kaip greičiau atsistatyti dalijosi socialinių tinklų žvaigždė V. Siegel.

Ji tikina, kad penkių žvaigždučių viešbutyje jau nusižiūrėjo net keletą dar nebandytų procedūrų – visiškai stresą – organizmą perkraunanti „Hypoxico“ išretintos deguonies ar giluminį atsipalaidavimą akimirksniu suteikianti plūduriavimo terapija.

Neseniai duris atvėrusio pirmojo miego SPA Šiaurės Europoje pagrindinis tikslas – padėti šiuolaikiniam žmogui greitai ir kokybiškai atsistatyti nuo pernelyg įtempto gyvenimo ritmo sukeltų pasekmių – streso, įtampos, nuovargio ar persidirbimo. Tai bene vienintelė vieta tūkstančių kilometrų spinduliu, kurioje miegas puoselėjamas pažabojant pačias moderniausias technologijas ir taikant unikalią gilaus poilsio ir miego terapiją. Viskas viešbutyje, pradedant prie žmogaus natūralių bioritmų prisitaikančiu apšvietimu, iki smulkmenų apgalvotu, akis ir sielą raminančiu interjeru, baigiant specialiomis, giliam ir kokybiškam miegui pritaikytomis ergonominėmis lovomis, atpalaiduoja, ramina, gydo ir harmonizuoja.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų