rolandas mackevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rolandas mackevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rolandas mackevičius“.

Free Finga – apie emocinę būklę, išlietas ašaras ir su kokia žymia Lietuvos dainininke kartu praleistų naktį

Antradienio vakarą sostinėje vyko Rolando Mackevičiaus vedamas renginys „Perklausos“, kuriame ištikimus gerbėjus po trejų metų pertraukos nauju albumu nudžiuginęs reperis, dainų autorius ir prodiuseris Tomas Narkevičius–Free Finga atviravo apie savo emocijas, išlietas ašaras, sceninio vardo pasirinkimą ir žymias Lietuvos atlikėjas.
2024-04-24

Ieva Mackevičienė atskleidė, kaip rūpinasi kūno formomis: „Niekada neskirsčiau savo kūno į „vasaros“ ar „žiemos“

Nors šiltasis metų sezonas asocijuojasi su nerūpestingumu ir vėjo kedenamais plaukais, artėjant vasarai daugelio žmonių rutiną papildo nauji rūpesčiai – prasideda vasaros atostogų planavimas, atšilusiems orams tinkamų drabužių paieška, o moterys dažnai leidžiasi į kūno linijų gražinimo maratoną. Tačiau žinoma nuomonės formuotoja ir verslininkė Ieva Mackevičienė pasiruošimo vasarai karštinei nepasiduoda, rašoma pranešime spaudai.
2024-04-17

Rolandas Mackevičius atsivėrė apie šeimą ir pokyčius gimus dukrai: „Noriu kartelę užkelti labai aukštai“

Saulėtą balandį prekybos centruose pasirodė pavasariškas „ELLE Lithuania“ žurnalo numeris, o „YouTube“ kanale – jau antroji mados tinklalaidės ELLE POKALBIAI laida. Balandžio mėnesio žvaigždėmis tapo Ievos ir Rolando Mackevičių šeimyna. Nuomonės formuotoja I. Mackevičienė papuošė leidinio viršelį, kai TV laidų ir renginių vedėjas Rolandas sudalyvavo tinklalaidėje ir atsakė į provokuojančius tinklalaidės vedėjų klausimus, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2024-04-16

Monika Pundziūtė-Monique – apie išlietas ašaras, neigiamus komentarus ir įvykusius esminius pokyčius

Būdama vos 17-likos TV3 televizijos muzikiniame projekte „X faktorius“ išgarsėjusi Lietuvos dainininkė ir dainų kūrėja Monika Pundziūtė-Monique renginyje „Perklausos“ atviravo apie jautrias kūrybinio gyvenimo patirtis, neigiamus komentarus, rašant dainą išlietas ašaras ir didelius gyvenimo pokyčius.
2024-02-02

Ieva Mackevičienė – apie šventinius nesklandumus: „Kuriozų išvengti, manau, neįmanoma“

Nors Kalėdos dažnai pavadinamos gražiausia metų švente, vis dėlto, Lietuvos gyventojų apklausa atskleidžia, kad pasiruošimas joms daliai žmonių atneša ir iššūkių. Kas trečias gyventojas prisipažino, kad šventiniu laikotarpiu yra jautęsis toks pavargęs ir įsitempęs, jog laukė, kada šis etapas pasibaigs. Apie šventinius iššūkius kalba ir nuomonės formuotoja, verslininkė, laidų vedėja Ieva Mackevičienė.
2023-12-13

Ieva ir Rolandas Mackevičiai mini santuokos dešimtmetį: šia proga pasaulį išvysta jų trečiasis vaikas

Viena žinomiausių Lietuvos porų – laidų ir renginių vedėjas Rolandas Mackevičius bei nuomonės formuotoja, verslininkė Ieva Mackevičienė – šiandien, gruodžio 7-ąją, mini jau dešimtąsias savo vestuvių metines. Ta proga sutuoktiniai pristato išskirtinį savo meilės vaisių – kartu sukurtą elektroninę parduotuvę, kurią patys vadina trečiuoju savo vaiku.
69 2023-12-07

Evgenya Redko – apie dainą savo būsimam vaikui, darbą kartu su vyru ir senatvės planus

Žymi Lietuvos dainininkė ir dainų autorė Evgenya Redko renginyje „Perklausos“ atviravo, ar norėtų šeimos pagausėjimo, aptarė su vyru Asi Yehuda kylančius barnius ir pasakė, ką planuoja veikti išėjusi į pensiją.  Antradienio vakarą Vilniuje vyko Rolando Mackevičiaus vedamas renginys „Perklausos“, kuriame Lietuvoje gerai žinoma atlikėja Evgenya Redko atskleidė mažai kam žinomų faktų apie savo kūrybą, svajones ir meilę.
2023-12-06

Pasiruošimas Kalėdoms šiemet prasidėjo kovą: atskleidė, kiek daugiau šiemet išleisime šventėms

Nors dar tik rugpjūtis, televizijos laidų ir renginių vedėjo Rolando Mackevičiaus kalendoriuje gruodžio mėnesį liko vos dvi renginiams atviros datos. Jau baigia užsipildyti darbais ir kitų žymių atlikėjų bei grupių žiemos sezono tvarkaraščiai. Renginių organizatoriai, vedėjai ir atlikėjai sutartinai tvirtina: šiemet pasiruošimas žiemos renginiams prasidėjo neįprastai anksti.
2023-08-22

Rūta Mur antrąkart „Eurovizijos“ antrankoje nedalyvaus: daug apie tai iki šiol nekalbėjau

Antrąją vietą šių metų „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje užėmusi Rūta Mur renginyje „Perklausos“ atskleidė, kaip atrodė kertinis jos gyvenimo momentas, paskatinęs pradėti dainuoti, bei papasakojo apie skausmingas romantinių santykių patirtis ir apsisprendimą nebedalyvauti „Eurovizijos“ atrankose.  Nidoje vykusiame „Perklausų“ renginyje Rūta Mur prisiminė muzikinės karjeros pradžioje nesulaukusi grįžtamojo ryšio – tai skaudino ir kėlė liūdesį, tačiau mergina nepasidavė.
2023-07-25

Rolandas Mackevičius nutraukė tylos sieną apie skandalingą ledų reklamą: „Neteisk ir nebūsi teisiamas“

Gyventojus papiktino naujoji „Pols“ ledų reklama su laidų vedėjų Rolandu Mackevičiumi. Lietuvos žmogaus teisių centras teigia gaunantis nusiskundimų, kad reklama skatina seksizmą ir seksualinį priekabiavimą. Į šią situaciją sureagavo ne tik Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius, bet ir pats reklamoje įsiamžinęs R. Mackevičius.
179 2023-07-19
REKLAMA
REKLAMA

Ledų reklama papiktino moteris: porciją siūlo iškeisti į oralinį seksą?

Gyventojus papiktino naujoji „Pols“ ledų reklama su laidų vedėjų Rolandu Mackevičiumi. Lietuvos žmogaus teisių centras teigia gaunantis nusiskundimų, kad reklama skatina seksizmą ir seksualinį priekabiavimą. Į šią situaciją sureagavo ir Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius. Bendrovė komentuoja, kad reklama yra aliuzija į posakį, esą už ledus mainais žmogus ir paskutines kelnes atiduotų.

Vaidas Baumila apie sunkų laikotarpį: lyginau save su kitais, svarsčiau, ar dainavimas – man

Trečiadienio vakarą  pabe „Dirigentai“ įvyko jau penktasis „Perklausų“ vakaras, kur šį kartą rinkosi vieno žinomiausių dainų kūrėjo ir atlikėjo Vaido Baumilos gerbėjai. Žiūrovams dainininkas atskleidė naujo albumo kūrimo užkulisius, kaip gimė vasaros hitas „Kunigunda“ ir kokie siurprizai laukia artėjančiame koncerte arenoje.
59 2023-03-09

Sausakimšame bare skambėjo dar negirdėtos Beno Aleksandravičiaus „ba.“ istorijos ir naujausio albumo dainos

Vasario 22-osios vakarą Vilniaus senamiestyje esančiame pube „Dirigentai“ rinkosi didžiausi Beno Aleksandravičiaus bei grupės „ba.“ gerbėjai. Sausakimšame bare vyko renginys „Perklausos“, kur šįkart skambėjo naujausio grupės albumo „Nauto“ kūriniai ir atviros bei nuoširdžios, daug kam dar negirdėtos istorijos iš atlikėjo gyvenimo bei koncertų užkulisių.
2023-02-23

Rolandas Mackevičius, Mantas Stonkus ir Mantas Katleris įsigijo krepšinio klubą: išsikėlė sau svarbų tikslą

Sportu ilgus metus besidomintys tinklalaidės „Vėl tie patys“ kūrėjai Rolandas Mackevičius, Mantas Stonkus ir Mantas Katleris įsigijo Vilniaus krepšinio klubą. Žinomi vyrai sako, kad šį žingsnį žengė norėdami palaikyti aktyvius sostinės krepšininkus. R. Mackevičiui, M. Stonkui ir M. Katleriui priklausančiam ir jų globojamam krepšinio klubui suteiktas „Vėl tie patys“ („VTP”) vardas taip pat neatsitiktinai.
2023-02-03

Bičiuliai ir bendražygiai atvyko į Agnės Jagelavičiūtės šermenis: rankose – balti žiedai

Sausio 2-ąją sostinėje atsisveikinama su praėjusią savaitę staiga mirusia verslininke, stiliste, menininke Agne Jagelavičiūte (1980-2022). Šermenys surengti Vilniaus laidojimo rūmuose „Ritualas“, atsisveikinti su velione buvo galima atsisveikinti iki 20 val. Salė skendėjo baltose rožėse ir gubojose. Gedulingos muzikos atsisakyta – skambėjo dainos, kurias mėgdavo ir su bičiuliais bei draugais klausydavo Agnė.
2023-01-02

Paskelbtas Lietuvos influencerių reitingas: nustebino pasikeitimai lyderių pozicijoje

Skaitmeninės rinkodaros agentūra „SuperYou“ ir rinkos tyrimų bendrovė „Kantar“ trečius metus iš eilės pristato išsamią Lietuvos influencerių rinkodaros analizę. Naujausiame tope rikiuojasi populiariausi praėjusių metų vardai socialiniuose tinkluose ir išryškinama, kuriems jų didžiausią prielankumą reiškė ne tik socialinių tinklų vartotojai, bet ir jų užsakovai – rinkodaros bei komunikacijos ekspertai.
2022-04-20

Lietuvos komikai vienijasi kilniam tikslui: tai vienintelė tokia naktis

Lietuvos komedijos bendruomenė vienijasi paramos vakarui „Stand-up for Ukraine“. Vienintelė tokia naktis Lietuvoje, kur viena scena dalinsis visi Lietuvos komikai. Kaip praneša bilietai.lt, visi pinigai surinkti iš parduotų bilietų, bus paaukoti organizacijai MĖLYNA IR GELTONA. „Kad nesėdėtume šiomis dienomis sudėję rankų ir visą dieną nerašinėtume „Русский военный корабль, иди нахуй“, mes – komikai, darome tai ką mokame.
2022-02-28
REKLAMA
Vilniuje atsidarė didžiausias „Antėja“ diagnostikos centras  Vilniuje atsidarė didžiausias „Antėja“ diagnostikos centras

Vilniuje atsidarė didžiausias „Antėja“ diagnostikos centras

Sostinės biurų kvartale (Lvovo g. 37) atsidarė didžiausias ir moderniausias „Antėja“ diagnostikos centras. 15 metų laboratorinių tyrimų patirtį sukaupusi įmonė „Antėja“ siūlo ne tik daugiau nei 3000 skirtingų tyrimų, bet ir įvairių sričių specialistų konsultacijas bei instrumentinius tyrimus vienoje vietoje. Naujajame centre klientus pasitiks medicinos profesionalų komanda, moderniausia medicininė įranga ir dar platesnis paslaugų spektras.
2021-10-27

Paskelbtas populiariausių nuomonės formuotojų sąrašas: rezultatai nustebino

Naujausiais, 2020 m. „Gemius“ e-komercijos duomenimis, Lietuvos ir užsienio nuomonės formuotojus / influencerius socialiniuose tinkluose seka 37% Lietuvos interneto vartotojų, t.y. 5 % daugiau nei praėjusiais metais. Be to, 7,5% (+0,5%*) visų respondentų teigia, jog tai, vienas svarbiausių informacijos šaltinių prieš perkant prekę ar užsisakant paslaugą internetu.
2021-06-28

Mackevičius atliko Cicino hitą „Neliesk“: tikina, kad dainos klausys visos Lietuvos merginos

„Radistas“ Rolandas Mackevičius ir jo muzikinis nuotykis „Bande Role“ šį pirmadienio rytą pristato naujausią kūrinį, pavadinimu „Neliesk“. „Bande Role“ drąsiai keičia požiūrį į garsiausią legendinio lietuvių estrados dainininko Ryčio Cicino dainą, o kartu naujai atlikti kūrinį nepabijojęs Rytis stipriai primena apie save jaunajai kartai, rašoma pranešime spaudai.
2020-11-24

Paaiškėjo, kodėl muzikinėje dvikovoje nepasirodė grupės „8 kambarys” narys bei vienas iš vedėjų – Mackevičius

Penktadienį (spalio 30 d.) vykusioje „Red Bull SoundClash“ muzikos dvikovoje, kurioje kovėsi Moniqué ir Justinas Jarutis, po 4 įtemptų raundų pergalę šventė publikos favoritas - Justinas Jarutis. Virtualiu būdu balsavusi publika nusprendė, kad populiariosios muzikos atlikėjas geriau pasirodė trijuose iš keturių muzikos dvikovos raundų ir jam atidavė daugiausiai balsų.
2020-10-31

Į pirmąjį šalyje miego SPA atidarymą atvyko būrys garsenybių: pasirodė ir Siegel su mylimuoju

Ryškiausios šalies žvaigždės šį vakarą rinkosi į pirmojo Šiaurės Europoje miego SPA Druskininkuose „Amberton Green Spa Druskininkai” atidarymą. Daugelis į prabangų vakarėlį sugužėjusių garsenybių pripažįsta – nuovargis, perdegimas ir nemiga juos kamuoja gerokai per dažnai, o šiuos simptomus ignoruojant, tampa nedarbingumo bei prastos nuotaikos priežastimis.
2020-10-17

Lavrinovičiai prisidėjo prie kilnaus tikslo: pasirodė su žmonomis

Onkologinėmis ligomis sergančius vaikus remianti Rimanto Kaukėno paramos grupė šį penktadienį subūrė sporto ir pramogų pasaulio žvaigždes į neeilinę premjerą, kuri vyko Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame „Grill London“ restorane. Čia jie turėjo galimybę pirmieji paragauti naujo ypatingo patiekalo – su augalinės kilmės „mėsa“ pagaminto burgerio.
2020-10-02
REKLAMA
Justin Timberlake  Justin Timberlake

Justin Timberlake nori dar daugiau animacijos „Troliai“ tęsinių

Ne paslaptis, kad atlikėjas Justin Timberlake tiesiog dievina savo darbą animacijos „Troliai“ (angl. „Trolls“) franšizėje, tiek įgarsindamas vieną pagrindinių iš trolių vardu Šakius, tiek dirbdamas vykdomuoju muzikos ir garso takelio prodiuseriu. Ir jis nėra pasirengęs sustoti ties netrukus Lietuvos kinus pasieksiančiu antruoju franšizės filmu „Troliai 2“ (angl.
2020-08-27

Mackevičius pristato naują kūrinį: muzikiniame klipe šėlo būrys garsenybių

Rolandas Mackevičius ir socialiai už humorą atsakingas projektas „Bande Role“ pristato jau ketvirtąjį kūrinį, pavadinimu “Išleiskit!”. Kūrinys gimė karantino metu, iš nenumaldomo noro bent kartą pajausti šokio aikštelės energiją tikrame klube, o ne savo buto svetainėje.
2020-04-25

Įvertinkite: Mackevičius sukūrė šmaikščią dainą apie meilę ir neištikimybę

Rolandas Mackevičius ir linksmo gyvenimo būdo projektas „Bande Role“ išleidžia jau trečiajį singlą pavadinimu „Tu Privalai Mylėt“. Sudėtingais laikais sukurtas kūrinys yra socialinis himnas, sudėtas iš visiems pažįstamų istorijų, rašoma pranešime spaudai. Ši daina kviečia saugoti save ir savo artimą, mylėti ir būti mylimiems.
2020-03-18

Stebinantis Stonkaus pažadas: jei „The Roop“ laimės „Euroviziją“, gerbėjų laukia seksualus jo siurprizas

Pirmadienio vakarą Vilniuje vyko pirmas tokio tipo renginys Lietuvoje, kuriame savo gerbėjus artimu susitikimu pradžiugino lietuviško podkasto „Vėl tie patys“ kūrėjai – Mantas Stonkus, Rolandas Mackevičius ir Mantas Katleris, rašoma pranešime spaudai.
2020-03-03

Mackevičius nusitaikė į Bareikį: linksmai pašiepė vieną žinomiausių jo hitų

Muzikinių nuotykių projektas „Bande Role“ ir jo vedlys Rolandas Mackevičius pristato antrąjį kūrinį – „Kamuolys Kambaryje“. Tai istorija apie vaikiną su didelėmis svajonėmis ir jo kelią į sportines aukštumas, rašoma pranešime spaudai. Mankštindamasis daugiaubučių kiemuose ir gatvėse, dainos herojus nugali visus aplink ir tuo pačiu save.
2020-02-04

Mackevičius perdainavo Meschino mylimojo dainą: tapo meilės emigrantu

Rolandas Mackevičius ir naujos kartos humoro kanalas „Negyvas Eteris“ pristato karštą naujieną – muzikinės satyros projektą „Bande Role“. Pirmasis projekto kūrinys, pavadinimu „Meilės Emigrantas“ su ironija nagrinėja į užsienį išvykusių tautiečių kasdienybės aktualijas. Repo mylėtojai lengvai atskirs, kad šio kūrinio originali daina, pavadinimu „Kevinas Durantas“, priklauso atlikėjui Dominykui Ježeriui-OG Version – socialinių tinklų žvaigždės Karolinos Meschino vaikinui.
2020-01-15

Meschino išsitrynė instagramo anketą: paaiškino, kas nutiko

Įtaigiausia nuomonės formuotoja pripažinta socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino daro pertrauką socialiniame tinkle „Instagram“. Jos vaizdo medžiagų bei nuotraukų nematys sekėjai, kadangi jos paskyroje nebeliko irašų. Kaip praneša zmones.lt ji nusprendė pailsėti nuo socialinių tinklų. Zmones.lt ji sakė: „Kada grįšiu aš dar nežinau. Tikriausiai tada, kai pailsėsiu.“ Naujienų portalui tv3.lt nepavyko susisiekti su K.Meschino.
2020-01-03

Radistai drebino Kauną: Kalėdas atšventė kitaip

Trečiadienį Kauną sudrebino Didžiausios draugų Kalėdos – „Radistai & Friends Arena Show“. „Žalgirio“ arenoje Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius surengė įspūdingą kalėdinį šou. Populiarusis DJ‘ų duetas savo gerbėjus pakvietė į nepakartojamą šou, kuriame dalyvavo „Flying Saucer Gang“, „Mad Money“, Niko Barisas ir kiti svečiai, rašo pranešime spaudai. „Pernai surengtas pirmasis didžiausias draugų Kalėdų šou pranoko visus lūkesčius, – sakė Jonas Nainys.
2019-12-26

Mackevičienė pasirodė viešumoje: parodė ūgtelėjusį sūnų

Sekmadienį Vilniuje vyko renginys „Kosminis blusturgis“, kurio metu buvo galima įsigyti vaikiškų drabužių, avalynės ar žaislų. Mamos kartu su vaikais pardavinėjo išaugtus, atsibodusius arba visai naujus, dar su etiketėmis drabužius. Antrus metus vykstantis renginys sutraukė net 70 dalyvių, nusprendusių daiktams suteikti daiktams dar vieną gyvenimą ir taip skatinti visuomenę būti atsakingais vartotojais, rašo pranešime spaudai.
2019-11-11

Neseniai netektį išgyvenusi Nomeda pasirodė viešumoje: ryžosi kilniam tikslui

Kas penktai šeimai Lietuvoje gresia skurdas, kas septintas šalies gyventojas maitinasi skurdžiai, tai rodo oficialūs Statistikos departamento duomenys. Siekdamas prisidėti prie skurdo mažinimo šalyje, „Maisto bankas“ spalio 25-26 d. pradeda jau tradicine tapusią rudeninę akciją – jos metu siekiama surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams.
2019-10-25

Mackevičiai atskleidė, kodėl neišvyko į Japoniją: buvo svari priežastis

Vos 16 vietų prie staliukų, susirinkusiųjų akyse gimstantys japoniškos virtuvės šedevrai, čia pat ruošiami nauji kokteilių skoniai ir šefų lūpomis pasakojamos gurmaniškų, per pusę pasaulio atkeliavusių šviežių ingredientų istorijos. To liudininkais tapo ir žinomi šalies žmonės: radijo laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė, „radistas“ Rolandas Mackevičius su žmona Ieva, stilistė Emilija Dagytė, didžėjus Justinas Žvigas, įvaizdžio prodiuserė Indrėja Terė ir kiti.
2019-10-25

Skelbia įtakingiausius Lietuvos influencerius: dešimtuke – ir netikėti veidai

Modelis, fotografas ir šokėjas, sportininkas, aktorius – tokių profesijų žmonės pateko į pačių įtaigiausių šalies nuomonės formuotojų socialiniame tinkle „Instagram“ dešimtuką. Portalas influenceriureitingas.lt pateikė garsiausių ir įtakingiausių šalies socialinių tinklų žvaigždžių sąrašą, kuriame - gerai pažįstami veidai. Įtaigiausia nuomonės formuotoja pripažinta socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino.
2019-10-02

Martirosian prikaustė žvilgsnius: pasirinko seksualų įvaizdį

Ketvirtadienio vakarą buvo oficialiai atidarytas „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ viešbutis, priklausantis „Hilton“ tinklui, jungiančiam 5 700 viešbučių visame pasaulyje. Vakaro vairas buvo patikėtas patyrusiems televizijos projektų bei renginių vedėjams – Gabrielei Martirosian ir Rolandui Mackevičiui. Būtent Gabrielės įvaizdis paliko ne vieną be žado ir prikaustė dėmesį. Tamsiaplaukė vilkėjo aptemptą ir pečius apnuoginusią juodą suknelę.
2019-09-19

Vasaros uždarymo festivalis: neeilinį pasirodymą surengs Jazzu

Šeštadienį muziklos festivalio „M.A.M.A. vasara“ organizatoriai atskleidžia dar daugiau detalių apie šįvakar Raudondvaryje vyksiantį renginį. Oficialiai paskelbti įspūdingo skaičiaus muzikos atlikėjų ir grupių pasirodymų laikai. Paskutinę vasaros dieną vienoje gražiausių Lietuvos vietų vyksiančio festivalio scenoje koncertus surengs daugybė žvaigždžių, rašoma pranešime spaudai.
2019-08-31

Atpažinsite tikrai ne visus: Lietuvos žvaigždės ryžosi naujam iššūkiui

Vos prieš kelias dienas tarp žinomų Lietuvos žmonių itin išpopuliarėjo programėlė „FaceApp“, kuri leidžia pakoreguoti veidą būtent taip, kaip norite. Holivudinė šypsena, nepriekaištingas makiažas ar netgi tai, kaip atrodysite ateityje – ši programėlė parodo viską. Tiesa, labiausiai žinomus žmones sudomino pastaroji, „senėjimo“ funkcija – visi ėmė žiūrėti, kaip atrodys po kelių dešimtmečių.
2019-07-16

Mackevičius – apie neeilinę patirtį: visai netoliese buvo ir Beckhamas

Savaitgalį Londone paaiškės jau trečiojo iš keturių šiųmetinių Didžiojo kirčio turnyrų – Vimbldono čempionato – nugalėtojai. Ryškius savo favoritus turintis „Radistas“ Rolandas Mackevičius tik grįžo iš šio prestižinio turnyro ir ne tik papasakojo apie jo užkulisius, bet ir pamėgino prognozuoti čempionato baigtį, rašoma pranešime spaudai.
2019-07-13

„Žalgirio“ pergalė paminėta Kauno klube: akį traukė seksualios šokėjos

Vakar Kaune įsikūrusiame naktiniame klube „Taboo“ vyko šventė Kauno „Žalgirio“ pergalei paminėti. Tačiau tai – ne vienintelė proga. Klubais mažais žingsneliais žengė arčiau link „Auksinių Kalėdų“ šventės, kurios pagrindiniai vakaro svečiai bus „Radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Seksualiausios šokėjos, šventinės dekoracijos ir madingiausia muzika leido pasijusti tarsi geriausiame Londono klube. Nenuostabu, kad prie klubo penktadienio naktį nusidriekė eilė.
2018-12-22

Naujausiame „Radistų“ vaizdo klipe žvaigžde tapo buvusi Kuzminsko mylimoji Eglė

Jau antradienį (gruodžio 25 d.) į didžiausias draugų Kalėdas kviečiantys Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius didžiųjų švenčių proga paruošė dar vieną dovaną: naują dainą ir vaizdo klipą. Radistai pristato kartu su britų dainininke Hayley May įrašytą kūrinį „Closer To Me“, kurios vaizdo klipas buvo filmuojamas Niujorke, rašoma pranešime spaudai.
2018-12-19

Sostinę sudrebino „Zero Live Show“: nuogybės, cirkas ir vestuvės vienoje scenoje

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Progos pamatyti įspūdingą šou nepraleido ir daugybė žinomų veidų, o kai kurie jų netgi pasirodė scenoje. „ba.“, Monika Pundziūtė-Monique, Inga Jankauskaitė, Egidijus Dragūnas-SEL, Rolandas Mackevičius – tai tik dalis garsenybių, kurios pasirodė ant scenos. „Zero Live Show“ kuriama vientisa siužetinė linija atspindės 30 pastarųjų Lietuvos metų.
2018-10-11

Garsenybes sudominusiame šou – ir retai viešumoje su mylimuoju pasirodanti K. Meschino

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Vita Jakutienė, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris ir Aistė Kabašinskaitė bei daugelis kitų.
2018-10-11

Skandalingo šou premjeroje – būrys garsenybių: reginio nepraleido ir M. Šalčiūtė su draugu

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Karolina Meschino su naujuoju širdies draugu, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris bei daugelis kitų.
2018-10-11

Režisierius E. Vėlyvis: „Atėjo laikas surengti patosines pagirias“

Iki didžiausios hibridinės pramogos – muzikos, kino ir juodojo humoro šou – „Zero Live Show“ likus mažiau nei savaitei, jo kūrėjas Emilis Vėlyvis sutiko atskleisti daugiau detalių apie šį grandiozinį projektą.
2018-10-05

„Deda į kelnes“: J. Jankevičių keičiantis R. Mackevičius pasirodys kitame amplua

Humoro šou-spektaklis „Buvusių moterų reikalai“ į didžiąją sceną grįžta dar stipresnis, dar šmaikštesnis. Trečiojoje šou dalyje jėgas suvienys ir pamiltus personažus įkūnys šalies humoro grandai Mantas Stonkus ir Rolandas Mackevičius, be to, šį kartą vyrų tandemą papildys ir talentingoji Gelminė Glemžaitė. Trijulės turas po Lietuvos sales vyks spalio–lapkričio mėnesiais, kai šalį užgriūva niūriausias oras ir labiausiai reikia geros tikro juoko dozės.
2018-09-14

Lietuvos įžymybės priėmė keistą iššūkį: krito veidu į žemę

Visai neseniai tarp Rusijos oligarchų vaikų išplitusi mada „Falling Stars“ (liet. Krentančios žvaigždės), panašu, kad iš lėto atkeliauja ir į Lietuvą. Lietuvos pramogų pasaulio garsenybės išdrįso priimti drąsų iššūkį ir krito veidu į žemę, tiesiogine šių žodžių prasme. Iššūkio esme – nusifotografuoti ant žemės, tarsi nukritus veidu žemyn.
2018-08-23

Žinomi vyrai susidūrė su iššūkiu: neatsakė į pirmokams skirtus klausimus

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Edgaras Želionis kartu su Vaidas Baumila dalyvavo protmūšyje, kuriame atsakinėjo į klausimus apie knygas, muziką ir sportą. Dalyviams padėjo ir „radistas“ Rolandas Mackevičius, nustebinęs savo krepšinio ir popkultūros žiniomis. Per 300 sekundžių komanda turėjo teisingai įvardinti įvairius atsakymus apie krepšinio istoriją, garsius režisierius ir literatūrą. Kai kurie klausimai, nors būtų gerai žinomi pirmokui, sukėlė trijulei nemažai iššūkių.
2018-05-10

Žinomi vyrai į pergalę vedė futbolo komandas iš vaikų globos namų

Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, Edgaras Jankauskas, Arūnas Valinskas, Mantas Katleris ir Mantas Stonkus tapo žaidžiančiais futbolo treneriais. Juos išsirinko patys vaikų globos namų auklėtiniai. Tradicinis renginys „Gatvės vaikų dienos futbolo turnyras“ skirtas atkreipti visuomenės dėmesį į nepakankamą mūsų šalies vaikų užimtumą. Renginio metu jaunųjų futbolininkų dievaičiai negailėjo jėgų ir sakė, kad nėra nieko svarbesnio už vaikus, kurie netrukus kurs Lietuvą.
2018-04-14

Radistai Karklėje: nuo pasirodymo valgykloje iki pagrindinės scenos

Festivalyje „Karklė Live Music Beach 2018“ muzikos gerbėjai turės unikalią progą išvysti išskirtinį Radistai DJs pasirodymą. Pirmą kartą pagrindinėje scenoje grosiantys Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius turės solidų Lietuvos muzikos žvaigždžių užnugarį.
2018-03-22
Į viršų