Lady Glenconner buvo karalienės Elžbietos II vaikystės draugė. Be to, ji buvo viena iš šešių karalienės garbės viešnių 1953 m. įvykusiose monarchės karūnavimo iškilmėse, taip pat ir princesės Margaret pamergė.
Moters teigimu, Meghan manė, jog po santuokos su Harry ji „važinės auksiniu vežimu“. Be to, ji nežinojo, kokių pareigų iš jos tikimasi.
Kalbėdama tinklalaidėje „Rosebud with Gyles Brandreth“, ji sakė: „Manau, kad ji neįsivaizdavo, ko iš jos tikimasi, manė, kad tai bus tarsi dar vienas aktorinis darbas. O iš tikrųjų būnant karališkosios šeimos nare daug kas iš tikrųjų yra labai nuobodu.“
Ji taip pat pareiškė, kad jai ir Amerikos žmonėms gaila princo Harry ir teigė, kad šia nuomone dalijosi su 79-erių amerikiečių politiku Džonu Keriu, šalia kurio ji sėdėjo per karaliaus Karolio III karūnavimą.
„Aš pasiteiravau, kas Amerikoje kalbama apie Harry ir Meghan. O jis atsakė, kad visiems jo labai gaila“, – atskleidė ji.
Primename, kad neseniai princas Harry ir Meghan Markle lankėsi Niujorke, kur dalyvavo savo įkurto fondo „Archewell“ organizuotame renginyje, skirtame paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną.
Pora dalyvavo diskusijoje, kurią moderavo televizijos laidų vedėjas Carsonas Daly, taip pat dalyvavo ir tėvai, patyrę tragišką netektį, susijusią su jų vaikų naudojimusi socialiniais tinklais.
Meghan į sceną žengė vilkėdama kreminį kombinezoną ir prakalbo apie motinystę, teigdama, kad būti mama – svarbiausias dalykas jos gyvenime po buvimo žmona. Tiesa, ji atskleidė, kad socialiniuose tinkluose vaikų tykantys pavojai kelia jai išgąstį.
„Pasakysiu, kad jaučiuosi laiminga, jog mūsų vaikai yra tokio amžiaus – gana maži, todėl šios problemos nėra mūsų artimiausioje ateityje. Tačiau taip pat jaučiuosi išsigandusi dėl to, kaip viskas toliau keičiasi, ir tai bus prieš mus, – kalbėjo Meghan apie vaikų saugumą internete. – Man tai kelia nerimą, bet taip pat suteikia daug vilties, girdint šiuos neįtikėtinus tėvus, išgyvenusius šias patirtis, kurie dalijasi savo istorijomis. Dabar interneto pasaulis ir socialiniai tinklai daro įtaką visiems – vieniems labiau nei kitiems. Tačiau visi norime jaustis saugūs.“