Pašėlę „Black Biceps“ ir Lietuviškos „Eurovizijos“ atrankoje žibėjusi dainininkė Amoralu (Lukrecija Vasiliauskaitė) susivienijo ir sukūrė dainą apie implantus. Anot muzikantų, tai noro būti „geresniu savimi“ ir plastikinio tobulumo ironija.
„Jeigu kažkas man būtų prieš metus pasakęs, kad su Lukrecija dainuosiu apie silikoninius implantus – būčiau paklausęs, ką jis vartoja. Bet štai – 2025-ieji, ir gyvenimas kupinas staigmenų“, – juokiasi vienas iš „Black Biceps“ narių.
„Implantai“ skamba kaip vakarėlis kūno kulto klinikoje: iškreiptos grožio normos, veidrodžiai su grožio filtrais, šokių ritmas su roko prieskoniu ir stiprūs vokalai. Tai daina, kuri priverčia šypsotis, o tada – kažkiek susigėsti, nes galbūt atpažįsti ir save.
„Man patinka drąsūs sprendimai. Kaip Amoralu dažnai einu gilyn, o čia buvo šansas šiek tiek nukrypti nuo rimtumo“, – sako Amoralu.
„Implantai“ – tik pirmas žingsnis į didelį vasaros bumą, kurį ruošia „Black Biceps“. Jau artimiausiomis savaitėmis grupė žada daug naujų dainų, tarp kurių – ir bendras kūrinys su Vidu Bareikiu.
Visa ši kūrybinė lavina veda į vieną kulminaciją: liepos 22 dieną Vilniuje, kai „Black Biceps“ surengs šou sostinės „Vasaros terasoje“.
Pokalbis su „Black biceps“ ir atlikėja Amoralu – naujienų portalo tv3.lt ir TV3 Plus laidoje „Kažkas naujo“.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!