Pittas ir Aniston ir vėl susitikinėja? Vienas faktas užminė mįslę

Bradas Pittas ne vienerius metus yra pelnęs seksualiausio planetos vyro titulą, todėl nenuostabu, kad aktoriaus pašonėje visuomet puikuodavosi ne ką prastesnės moterys. Vis dėlto nepaisant to, kad kai kurie jį ir jo buvusią žmoną Angeliną Jolie laikė idealia pora, kiti yra linkę galvoti, kad kur kas labiau jis tiko su savo pirmąja žmona Jennifer Aniston.

Brad Pitt ir Jennifer Aniston (nuotr. Vida Press)
10

Negana to, užsienio žiniasklaidoje sklando kalbos, kad jiedu ir vėl gali susitikinėti.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aniston atskleidė, ką iš tiesų galvoja apie jos šeimą sugriovusią gražuolę Jolie

Jennifer ir Bradas santuokoje išgyveno net 5 metus nuo 2000-ųjų. Vėliau aktorius rado laimę kitos moters glėbyje, o Jennifer dar ilgai buvo įskaudinta. Vis dėlto vėliau, visų nuostabai, išsiskyrė ne tik Bradas, bet ir meilę su Justinu Theroux radusi Jennifer.

Negana to, pasirodo, kad Bradas ir Jennifer bendrauja jau maždaug 3 metus, jis lankėsi jos 50-tojo gimtadienio vakarėlyje ir netgi padovanojo jai beveik 80 milijonų dolerių vertės namą, kurie jiedu buvo nusipirkę (o vėliau ir pardavę) dar tada, kai buvo vedę.

Natūralu, kad po tokių Brado žingnsių, niekaip netyla kalbos, kad jiedu ir vėl susitikinėja. Visai neseniai pričiuptas paparacų ir paklaustas, ar jis susitkinėja su Jennifer, pasak užsienio žiniasklaidos, Bradas ėmė juoktis ir bandė išsisukti nuo atsakymo: „Dieve mano“.

Tiesa, pati Jennifer yra viešai pripažinusi, kad šiuo metu su niekuo nesusitikinėja. „Jei nuoširdžiai, aš visai neturiu ltam laiko. Pasimatymai šiuo metu tikrai nėra mano prioritetas. Manau, kad jei reiks, romantika mane pati ras – to negalima ieškoti“, – interviu metu sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų