Žmonės lygino Valinską su Jankevičiumi: juokėsi susiėmę už pilvų

Humoristinės TV3 laidos „Gero Vakaro“ šou svečias Arūnas Valinskas – visiems puikiai pažįstamas laidų vedėjas ir prodiuseris. Viešumoje dažnai matomas vyras sulaukė charizmatiškojo Justino Junkevičiaus iššūkio. „Apie ką galvoji viešumoje yra geresnė žmonių nuomonė – apie mane ar apie tave?“, – laidos svečią intrigavo Justinas.

Šmaikštumo nestokojantis Valinskas prasitarė, kad pastaruoju metu išvis nesijaučia itin populiariu. „Aš vienintelis esu žmogus, kuris dabar atvirai šnekant garsus ne tuom, kad buvo Seimo pirmininkas, vedė daugybę laidų. Aš tiesiog dabar garsėju kaip Ingos Valinskienės vyras“, – savo praeities laimėjimų nesusireikšmino A. Valinskas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žmonės lygino Valinską su Jankevičiumi: juokėsi susiėmę už pilvų

Paprastų gatvėje sutiktų žmonių buvo paprašyta išvardinti kiekvieno iš šių žinomų vyrų charakterio ir asmeninių savybių, o laidos metu šie spėliojo, apie kurį iš jų buvo kalbama.

Išgirdę žmonių atsakymus, šie ne sykį ginčijosi tarp savęs, kuris yra kuris, o jiems į pagalbą dažnai ateidavo ir Mindaugas Stasiulis. „Nes Arūnas nėra tiek negražus, kiek tu neprotingas“, – publiką prajuokino laidos vedantysis.

Visą laidą „Gero Vakaro“ šou žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
B
BIRUTE SIKUTE GYVENA KLAIPEDA
2019-03-29 00:41:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
LABAI PATINKA VALINAKAI
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų