„Plius“ dydžio modelis – apie apkūnių žmonių lytinius santykius: svarbu kai ką žinoti

„Plius“ dydžio modelis Tess Holliday ne kartą pagarsėjo savo skambiais pareiškimais, o jos kūno formos kalba pačios už save – moteris savo figūrą dievina ir skatina išmokti save mylėti ir kitus.

Tess Holiday (tv3.lt fotomontažas)
51

Visai neseniai 33 metų moteris viešai pasidalijo savo skambiais pamąstymais.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Plius“ dydžio modelis – apie apkūnių žmonių lytinius santykius: svarbu kai ką žinoti

Viešėdama laidoje „Busy Tonight“ plius dydžio manekenė drąsiai pareiškė, kad visi gali jaustis seksualūs, nepriklauso nuo to, kokios yra jų kūno formos.

„Manau, svarbu pasakyti, kad storų žmonių seksas yra tiesiog neįtikėtinas. Tačiau seksualia noriu jaustis visada – turiu lytinių santykių ar ne. Žmonės nori seksualumą taikyti tik įprastiniams kūnams – aš tam nepasirašau. Būtent todėl pasitelkdama socialinius tinklus aš pabrėžiu, kad žmonės turi nustoti slėptis ir klausyti visuomenės“, – drąsiai laidoje kalbėjo Tess.

Taip pat ji užsiminė ir apie tai, kad jai labai atsibodo nuolatiniai neigiami komentarai iš kritikų. „Aš esu pernelyg daug užsiėmusi, kad visąlaik verkčiau. Paprasčiausiai susirandu gerą Robyn dainą, kuri padeda man pasijausti gerai, pasimirštu ir pasakau sau, kas vis dėlto aš esu“, – sakė manekenė.

Tiesa, ši laida nėra pirmas kartas, kai Tess viešai prabilo apie lytinius santykius su savo vyru Nicku.

Moteris dar anksčiau buvo sakiusi, kad seksas buvo labai prastas iki tol, kol ji nekentė savo kūno – tik priėmusi save tokią, kokia yra, reikalai ėmė taisytis.

Taip pat Tess pabrėžė, kad miegamajame neturėtų būti jokių taisyklių. „Manau, kad svarbiausia, jog abu su partneriu jaustumėtės patogiai ir būtumėte laimingi. Tuomet galite ir paeksperimentuoti“, – teigė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų