Marina Bui-Velečkienė trūkumus paslėpė grožio procedūra: tai man buvo kančia

Šiandien antakių mikropigmentacijos procedūrą renkasi daugybė moterų. Tai puikus būdus turėti svajonių antakius ir pamiršti apie jų ryškinimą pieštuku ar šešėliais. Taip pat, tai išsigelbėjimas toms, kurių gamta neapdovanojo vešliais, ryškiais antakiais. Be to, rezultatas džiugina natūralumu ir atrodo neiššaukiančiai.

Marina Bui (nuotr. Instagram)
32

„Svarbiausia rasti tinkamą meistrą“, – tikina buvusi dainininkė Marina Bui-Velečkienė ir sporto trenerė Indrė Burlinskaitė. Nusprendusios pasidaryti antakių mikropigmentacijos procedūrą, jos pasirinko meistrę Miglę Stanevičienę. Vilniuje esančios permanento klinikos įkūrėja gražina kitas moteris jau šešerius metus, taip pat ji priklauso permanentinio makiažo meistrų asociacijai.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. M. Bui ir I. Burlinskaitė džiaugiasi tobulais antakiais

„Marinai ir Indrei buvo ištaisytas senas ilgalaikis makiažas, pritaikyta „ombre“ technika. Ši technika leidžia pasiekti maksimalų natūralumą – antakio priekis yra dažomas šviesiau, o galas tamsiausiai. Kol kas mūsų šalyje tai yra naujiena, tačiau ją renkasi vis daugiau moterų. Merginos tokiais antakiai galės džiaugtis apie trejus metus. Vėliau reikės procedūrą kartoti“, – pasakojo specialistė, mokanti ir kitus ilgalaikio makiažo paslapčių.

REKLAMA

„Jei antakių permanentinis makiažas atliktas gražiai, esu už šią procedūrą. Pati taip taisyklingai antakių pasiryškinti nemoku, todėl šį darbą patikėjau profesionalei. Mano šeimos moterys, draugės, klientės lankosi pas Miglę, todėl šia specialiste pasitikėjau visu 100 procentų“, – sako I. Burlinskaitė.

M. Bui-Velečkienė neslepia – gamta jos neapdovanojo vešliais, tamsiais antakiais, todėl ši grožio procedūra jai tikras išsigelbėjimas. Ir nors atsiranda tokių, kurie kritikuoja dirbtinį grožį, M. Bui-Velečkienė į tokias kalbas numoja ranka. Jai svarbiausia – gerai jaustis ir patikti sau, o ką kiti kalba – visai nesvarbu.

„Kiekvieną rytą turėdavau nusipiešti antakius... Tai man būdavo kančia. Aš mėgstu dažytis, tačiau daryti tą kiekvieną dieną neturiu laiko. Ilgalaikis makiažas sutaupo labai daug laiko. O juk visos moterys nori būti gražios“, – šypsosi M. Bui-Velečkienė.


Rašyti komentarą...
N
Natūrali
2018-04-25 14:50:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nera graziau kaip naturalus antakiai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų