I. Starošaitė apie dietas, sportą ir neblėstančią energiją: „Savęs į rėmus nestatau“

Koncertai ir repeticijos, šokiai ir sportas – kiekviena diena Irenos Starošaitės gyvenime pilna skirtingų veiklų. Optimizmu ir neišblėstančia energija spinduliuojanti moteris, šou pasaulyje besisukanti jau ne pirmą dešimtį, atskleidžia savo dailios išvaizdos paslaptis.

Irena Starošaitė (Karolio Bakūno nuotr.) (nuotr. tv3.lt)
31

Nei viena diena I. Starošaitės gyvenime nepraeina be aktyvių užsiėmimų: kiek daugiau nei prieš trejus metus moteris, dovanų gavusi abonementą į linijinių šokių užsiėmimus, šiais šokiais labai susižavėjo: „Šokiai mane domino visą gyvenimą, tad gavusi tokią dovaną, labai nudžiugau“, – tv3.lt sakė atlikėja.

 

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. I. Starošaitės gyvenimo akimirkos

Laisvu nuo koncertų ir kitų veiklų metu, I. Starošaitė ne tik šoka, bet ir sportuoja. Ji – padelio gerbėja. Tai teniso ir skvošo derinys, nebrangus ir nesudėtingas, nereikalaujantis specialių sportinių gebėjimų žaidimas. Pasak moters, gyvenime svarbiausia užsiimti veikla, kuri tave džiugina: „Reikia pasirinkti tokį gyvenimo būdą, kad neužsisėdėtumėte vienoje vietoje. Patariu susirasti veiklą laisvalaikiui ir kiekvieną laisvą minutę stengtis tą mėgstamą dalyką vykdyti“, – teigia moteris.

REKLAMA

Visuomet pasitempusi ir grakšti, liaupsių dėl figūros sulaukianti amžiui nepavaldi I. Starošaitė sako, kad jokių slaptų grožio formulių ji neturi. Pasak jos, geriausias sielos ir minčių veidrodis – žmogaus akys. „Nereikia galvoti apie save per gerai, svarbu būti optimistiškai ir mylėti save“, – įsitikinusi I. Starošaitė.

Ne vieną drastišką dietą išbandžiusi dainininkė pasakoja, kad jomis neverta alinti savo organizmo, kadangi neretai po jų svoris sugrįžta su kaupu, sutrinka medžiagų apykaita. Dabar savęs I. Starošaitė dietomis nebekankina: „Pusryčiai mano gyvenime – didžiausia betvarkė. Būna, kad išgeriu tik kavos, kartais suvalgau varškės arba užsuku į pakelės degalinę, kurioje nusiperku skanų pyragaitį“, – mitybos rutina dalijasi moteris.

Savęs į anksčiau taikytus grožio ir figūros rėmus nebestatanti atlikėja sako, kad svarbiausia gyvenime yra atrasti balansą: „Kartais susiimu ir būnu sau labai griežta, prisižiūriu, ką valgau, tačiau leidžiu sau ir pasimėgauti kuo nors skaniu“, – sako dainininkė.

I. Starošaitė visoms moterims pataria nesivaikyti grožio kulto – svarbiausia užsiimti mylima veikla ir daryti tai, kas patinka.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų