Besilaukianti Marina Bui spindi: parodė pakitusias kūno formas

Neseniai šalies pramogų verslą pradžiugino miela žinia – buvusi merginų grupės „Olialia pupytės“ narė Marina Bui-Velečkienė ir jos mylimasis, nusikalstamo pasaulio atstovas, buvęs „Agurkinių“ grupuotės vadeiva Saulius Velečka laukiasi pirmagimio.

Marina Bui-Velečkienė (nuotr. Instagram)
37

Ypatingu laikotarpiu žinoma moteris tiesiog spinduliuoja, tačiau nepamiršta pasigražinti papildomomis priemonėmis. M. Bui-Velečkienė dažnai apsilanko pas makiažo ir šukuosenų meistrę bei nebijo demonstruoti pakitusių kūno formų.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Besilaukianti Marina Bui spindi: parodė pakitusias kūno formas

Neseniai socialinį tinklą „Instagram“ susikūrusi moteris žavi savo skleidžiamomis teigiamomis emocijomis ir moterišku grožiu. Nuotraukose matyti ir su kiekviena diena didėjantis nėščiosios pilvukas, kuris moteriai suteikia tik dar daugiau žavesio.

Keliuose kadruose M. Bui-Velečkienė nepabijojo parodyti, kaip šiuo metu ji atrodo su maudymosi kostiumėliu ir išdavė, kad nėštumo laikotarpiu ji mėgsta pasiplaukioti baseine.

tv3.lt primena, kad M. Bui-Velečkienė ir jos vyras S. Velečka susituokė prieš dvejus metus. Pora vienas kitam amžinąjį „taip“ ištarė Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime.

Buvusi dainininkė iš praėjusių santykių augina dukrą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų