Įspūdingų apvalumų savininkė įsiamžino nuoga: internetas pašėlo

Mados standartus sulaužiusi manekenė Iskra Lawrence toliau kovoja su stereotipais. Dažnai patyčių dėl išvaizdos ir apvalumų sulaukianti britė ryžosi itin atvirai fotosesijai, kuri skirta pademonstruoti meilę savo kūnui.

Iskra Lawrence (nuotr. Instagram/Vida Press)

„Yra tarpas kojų, ar nėra – koks skirtumas. Kiekvienas iš mūsų norime skirtingų dalykų, ir gerai! Nes mes visi esame skirtingi. Būsiu pirma, kuri pasakys, jog puikios nuotraukos gimsta dėka gero apšvietimo ir kampo. Atminkite, kad tai, ką matote socialinėje medijoje nėra realybė, todėl neleiskite, kad nuotraukos internete jus verstų jaustis mažiau pasitikinčiais savimi.

Jūs esate sukurti būti savimi, jūsų kūnas yra jūsų namai, todėl gerbkite jį. Kuomet tai priimi – nutinka nuostabūs dalykai“, - visiems kritikams, kurie ją vadina „stora kiaulė“, rėžė modelis.

Ji dirba su garsiausiais mados namais, taip įrodydama, kad visi žmonės, nepaisant jų kūno formų, odos spalvos ar etninių pažiūrų, yra gražūs.

Nuogą Iskra fotosesiją surengė žurnalas „Women‘s Health“, kurie labai apsidžiaugė galutiniu rezultatu. Socialiniuose tinkluose atsidūrusi nuotrauka tapo labai populiari, sulaukė tūkstančio teigiamų komentarų.

Moterys dėkojo Iskra už rodomą pavyzdį, kuris verčia tikėti, kad šiame pasaulyje išvaizda nėra svarbiausias dalykas.

 


Rašyti komentarą...
d
dsjevheqj
2020-10-15 22:20:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Print
adsjevheqj
dsjevheqj http://www.gep62h0w7s642ir1s86non5kf763mf04s.org/
[url=http://www.gep62h0w7s642ir1s86non5kf763mf04s.org/]udsjevheqj[/url]
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų