Ji pasiryžo drąsiai nuotraukai ir sulaukė 5 tūkst. naujų gerbėjų socialiniame tinkle

Mus supantys stereotipai ir grožio suvokimas galėtų sugriauti visuomenė, sugniuždyti ne vieną žmogų. Šiuolaikiniame pasaulyje kyla daug triukšmo dėl dviejų žodžių „grožio etalonas“.

24

Australų „plius“ dydžio modelis Robyn Lawley – ganėtinai garsi mergina mados pasaulyje. Nors ji ir neatitinka į tradicinius žodžio „modelis“ rėmelius, tačiau savo vietą mados pasaulyje jau seniai yra išsikovojusi.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: ji pasiryžo drąsiai nuotraukai ir sulaukė 5 tūkst. naujų gerbėjų

Vasarį Robyn tapo mama – pasauliui ji padovanojo nuostabią mergaitę. Suprantama, gimdymas visada palieka žymių ant kūno. Visai neseniai Robyn savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje paviešino nuotrauką, kuria pasijuokė iš egzistuojančių stereotipų apie idealų savo modelio kūną. Juk esame pripratę į modelius ant žurnalų viršeliu žvelgti ir bent jau tyliai sau pasakyti „Koks nuostabus kūnas“. Čia reikėtų priminti, kad Robyn yra pozavusi netgi „Vogue“ viršeliui.

REKLAMA

Pikantiška nuotrauka, kurioje įsiamžino tik su apatinėmis kelnaitėmis R. Lawley norėjo palaikyti visas jaunas mamytes – šioje nuotraukoje puikiai matomos strijos, kurių jaunosios mamytės taip gėdijasi. Robyn visiškai to nesigėdija. Jos teigimu, šie randai – tai įrodymas, kad pasauliui ji padovanojo gyvybę.

„Esi kovotoja, suteikei šiam pasauliui naują gyvybę, todėl neturi priežasčių jaustis negraži“, - rašė po nuotrauka modelis.

Ji taip pat paprašė žmonių niekada nekritikuoti ir neapkalbinėti mamyčių išorinės išvaizdos. „Nepamirškite, kad ir jūsų mamos turėjo šių rūpesčių, bet jos pagimdė jus“, - reziumavo modelis.

Reikėtų priminti, kad kelias į R. Lawley kelias į šlovę tikrai nebuvo lengvas. Modelių agentūros nekreipė į merginą dėmesio ir nuolat rekomenduodavo numesti svorio. Ji tikrai neatitiko grožio standarto 90-60-90. Mergina bandė laikytis dietų ir kankino savo kūną. Tai tęsėsi, kol mergina neišgirdo stebuklingų žodžių: „Tavo kūnas yra nuostabus ir tikrai neturi laikytis dietų“. Šiuo žodžius jai apsakė aktorė Chelsea Bonner. Nuo tos dienos merginos yra geriausios draugės, o C. Bonner tapo Robyn vadybininke.

R. Lawley svajoja, kad viso pasaulio merginos nustotų gėdytis savo „neidealių“ kūnų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų