Pirmojo auskaro įsivėrimas arba pirmoji tatuiruotė yra svarbus perėjimo į suaugusiųjų pasaulį simbolis daugeliui jaunuolių. Noras maištauti yra tai, ką daugelis patiriame paauglystėje. Tačiau kai kuriems dažai ant odos ar vėrimo adata reiškia gyvenimo prasmę ir poreikį nuolat dekoruoti savo kūną. Listverse.com pristato sąrašą asmenų, kurie paskyrė savo gyvenimus tam, kad labai skirtųsi nuo kitų žmonių…

5. Žmogus-zebras

Tatuiruotės ir ekstremalūs pokyčiai (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Horace’us Ridleras buvo profesionalus pasirodymų rengėjas. Jis pasirodydavo kaip „Žmogus-zebras“ – visas jo kūnas, nuo galvos iki kojų pirštų galų, buvo ištatuiruotas juodomis ir baltomis juostomis. Tam, kad galėtų akcentuoti savo tatuiruotes, vyriškis taip pat naudodavosi juodu lūpdažiu ir nagų laku.

REKLAMA

Tačiau pasirodymų rengėjas ne visada toks buvo. Prieš savo mirtį 1969 metais jis pasakė, kad „po visu šituo jis toks pat žmogus kaip ir visi“. H. Ridleras taip pat buvo paskelbtas Pirmojo pasaulinio karo didvyriu. O tatuiruotės vėliau atsirado dėl pasižymėjimo ir narsumo Mesopotamijoje.

4. Iliustruotoji ledi

Tatuiruotės ir ekstremalūs pokyčiai (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Julia Gnuse gimė kitokia. Ji kenčia nuo retos ligos – porfirijos, t.y. jos oda labai jautriai reaguodavo į saulę – atsirasdavo pūslės, o po to ir randai. Ir tikėsite ar ne, būtent moters gydytojas rekomendavo jai pasidaryti keletą tatuiruočių – ypač tam, kad paslėptų kai kuriuos randus. Bet tai, kas prasidėjo kaip medicininis sprendimas, netrukus tapo tikra manija.

Sulaukus 55 metų amžiaus, 95 procentai J. Genuse kūno buvo padengta tatuiruotėmis. Jai priklauso Guinesso rekordas ir labiausiai tatuiruotos pasaulio moters titulas.

3. Driežažmogis

Tatuiruotės ir ekstremalūs pokyčiai (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Jei galėtumėte pasirinkti, į kokį gyvūną galėtumėte būti panašus, kas tai būtų? Erickas Sprague’as sau tikrai uždavė šį klausimą ir pasirinko atsakymą. Teksasietis ištvėrė operaciją, per kurią jo liežuvis buvo paverstas dvišakiu ir 700 valandų tatuiravimo procesą.Vėliau jo dantys buvo nusmailinti kaip iltys, lūpos nudažytos žaliai, o nosies pertvara ir ausų speneliai – ištempti... Tada, kai nesikaitina ant akmenų, E. Sprague‘as dirba pasirodymų rengėju ir visiems demonstruoja savo ugnies ir kalavijų rijimo sugebėjimus.

2. Gregorys Paulas McLarenas

Tatuiruotės ir ekstremalūs pokyčiai (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.lt)

Tatuiruočių meistrų kėdėse Gregorys Paulas McLarenas praleido apie 1000 valandų, t.y. 40 dienų. Naujosios Zelandijos gyventojo kūnas yra visiškai padengtas tatuiruotėmis – įskaitant akių vokus, odą tarp pirštų, ausis ir netgi dantenas. Be to, visi jo dantys buvo pakeisti žibančiais sidabriniais dantimis.

REKLAMA

Tačiau vyriškiui to nebuvo gana – dabar jis tamsias tatuiruotes ėmė puošti baltomis tatuiruotėmis. G. P. McLarenas uždarbiauja atlikdamas triukus – žongliruodamas pjūklais ir rydamas kardus. G. P. McLarenas yra labiausiai tatuiruotas žmogus pasaulyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų