Konkurso „Burn Studios Residency 2013“ mokytojų gretas papildė F. Slim ir J. Goddard iš „Hot Chip“

Paaiškėjo du nauji elektroninės muzikos lektoriai, kurie ves paskaitas tarptautinio „Burn studios Residency“ didžėjų konkurso finalininkų stovykloje Ibisoje. Įspūdingą mokytojų būrį – Maceo Plex, Solomun ir Steve Lawler – papildė legendinis Fatboy Slim ir Joe Gohhard iš „Hot Chip“.

„Burn studios Residency“ organizatoriai taip pat informavo, kad konkurse jau dalyvauja tūkstančiai didžėjų iš viso pasaulio. Organizatoriai pastebi, kad šiemet konkursiniai dalyvių miksai pasižymi profesionalumu ir aukšta kokybe.

Pirmasis konkurso etapas baigsis jau kovo 18 dieną. Iki šios datos visi norintieji dalyvauti turi atsiųsti iki 20 minučių trukmės miksą, kuriame būtų bent vienas kūrinys iš el. muzikos parduotuvės „Beatport“ Top 100.

REKLAMA

18 jaunų ir talentingų atlikėjų, laimėjusių atrankas savo šalyse, keliaus į „International Music Summit“ (IMS) konferenciją Ibisoje susitikti su elektroninės muzikos industrijos autoritetais. Didžėjai taip pat dalyvaus praktinėje stovykloje, kuruojamoje elektroninės muzikos ekspertų.

Geriausias Baltijos šalių didžėjus, kuris tęs kovą Ibisos saloje, paaiškės balandžio 19 dieną Kauno klube „Gargaras“ vyksiančiame finale. Tą patį vakarą čia gros vienas iš „Burn studios Residency“ stovyklos Ibisoje lektorių Maceo Plex.

„Burn studios Residency“ konkurso nugalėtojams atiteks reziduojančio didžėjaus vieta legendiniuose „Sankeys“ ir „Café Mambo“ klubuose ir galimybė visą vasarą groti Ibisoje.

www.mixcloud.com/burnstudiosresidency

www.burn-studios.com

www.facebook.com/burn  

Užs.nr.

„Burn Studios Residency 2013“ mokytojų gretas papildė F. Slim ir J. Goddard iš „Hot Chip“  (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų