Jubiliejinėse „Sidabrinėse gervėse“ laukiama akiai malonaus šou

Sekmadienį 21.15 val. tiesiogiai per Lietuvos televiziją – jubiliejiniai, penktieji Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė 2012“. Šventės organizatoriai žada, kad ceremonijai nestigs sveiko humoro, teatrinės žaismės, o vedėjų meilės trikampis scenoje patirs gyvąjį montažą.

\"Sidabrinės gervės\" (nuotr. Organizatorių)

Iškilmėse, kurios vyks Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, dalyvaus keli šimtai kviestinių svečių, šlovinančių, mylinčių lietuvišką kiną, sergančių juo ir už jį. Scenoje, kurią puoš teatro klasiką ir antikines ištakas pabrėžiančios dekoracijos,sekmadienį triumfuos metų geriausi lietuviško kino kūrėjai. Jiems apdovanojimus teiks aktorės Nelė Savičenko, Eglė Gabrėnaitė, verslininkas Ilja Laurs, VU rektorius, profesorius Benediktas Juodka, režisieriai Kristijonas Vildžiūnas, Mantas Kvedaravičius ir daugelis kitų.Iškilmingai ceremonijai diriguos trys teatro ir miuziklų artistai, atstovaujantys Vilniui, Kaunui ir Klaipėdai.

Scenoje jie ne tik ves vakarą, bet ir dainuos!Programoje taip pat dalyvaus muzikos pasaulio garsenybės. Jazzu su maestro Petru Geniušu pristatys kokybišką elektroninės muzikos sapną „Tyla“, Ieva Prudnikovaitė ir Sasha Song įkūnys Romeo ir Džiuljetą, Ieva Narkutė atliks žiūrovų itin mylimą kūrinį „Raudoni vakarai“ iš kino filmo „Tadas Blinda. Pradžia“, tik šįkart jis skambės kitoje šviesoje. O balsingoji Marta Lukošiūtė ruošia specialų operisčių pasirodymą ir ketina savaip interpretuoti visiems gerai žinomą vyrų trio kūrinį. Be to, kartu su atlikėjais pasirodys naujų idėjų kamerinis orkestras Ni&Co, vadovaujamas dirigento ir kompozitoriaus Gedimino Gelgoto.

REKLAMA

„Sidabrinės gervės“ laureatai į apdovanojimų sceną žengs plačiais laiptais, jų garbei papuoštais raudonuoju kilimu. Vakaro metu keisis scenografijos geometrija, bus nemažai kitų vizualinių pokyčių. „Sieksime, kad renginys būtų dinamiškas, kad žiūrovų akys ne nuobodžiautų, o nuolat matytų ką nors nauja. O kadangi šiemet renginio tema – kino montažas, tai nestigs ir netikėtų kino „karpinių“, – intriguoja ceremonijos režisierius Kęstutis Jakštas.

Jubiliejiniai, penktieji Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė 2012“ – jau sekmadienį 21.15 val. tiesiogiai per Lietuvos televiziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų