Trejų metukų mergaitė vietoj šokolado valgo plytas ir elektros lemputes

Maža mergaitė turi priklausomybę nuo nevalgomų dalykų valgymo. Kartą ji suvalgė visą elektros lemputę. Trejų metukų Natalie Hayhurst nuolat yra pavojuje dėl labai retos būsenos, kurios metu ji nenumaldomai trokšta nevalgomų daiktų. Vasario mėnėsį ji vos nemirė suvalgiusi visą elektros lemputę.

Mergaitės mėgstamiausi delikatesai yra akmenys ir pagaliai, o visai neseniai mergaitė suvalgė pusę plytos lyg tai tebūtų šokolado plytelė.

Mažylės motina Colleen nuolat kovoja su tokiu nepažabojamu mergaitės poreikiu valgyti viską, kas papuola. Moteris gyvena su nuolatine baime, kad jos dukra mirtinai apsinuodys ar kitaip save sužalos.

Natalie Hayhurst su mama Colleen (nuotr. Gamintojo)Natalie Hayhurst su mama Colleen (nuotr. Gamintojo)

„Po to kai Natalie suvalgė stiklinę lemputę ir susižalojo, ji daugiau nebandė valgyti stiklo, bet žinau, kad bandys.  Plytas ji valgo lyg paprastus šokoladinius sausainiukus. Ji žino, kad visi tie dalykai jai pavojingi, mes su vyru kalbėjome su ja, tačiau 3 metų mergaitei per sunku viską suprasti“ – pasakojo jos mama.

REKLAMA

Mergaitei diagnozuota liga, kurios metu kyla apetitas nemaistinėms medžiagoms. Motina pasakojo apie tą dieną, kai Natalie surijo visą lemputę: „ Paguldžiau Natalie į lovytę, o pati nuėjau skalbti.  Staiga ji atėjo pas mane, rankoje laikydama laidą. Jos burna buvo pasruvusi krauju. Iš karto supratau, kas nutiko. Ji suvalgė visą lemputę, liko tik laidas. Buvau pakraupusi iš baimės, maniau, kad stiklas jos pilve ją sužalos“ – kraupiais prisiminimai dalinosi motina.

Tą kartą mergaitei buvo atlikta operacija, kurios metu pašalintas stiklas. Tėvai gyvena su nuolatine baime, kad ateis diena, kai mergaitė suvalgys ką nors nuodingo ir jie tą minutę nebus šalia arba nepastebės.


Rašyti komentarą...
R
Renata
2011-09-28 13:32:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
sunku net patiketi tokiais dalykais,na kad ir tuo,kaip reikia atkasti ta plyta
Atsakyti
0

A
Arg
2011-10-01 18:16:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bandeme kalbetis raso... Tai tegu pabando senu, bet patikrintu ir labai veiksmingu metodu - su dirzu paauklet. Greit nebereikes jokiu plytu griaust.
Atsakyti
0

a
as
2011-10-01 20:56:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
yra amerikoj diedas kazkoks kur per 2metus suvalge megejiska lektuva :D rode per believe ir or not :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų