Sutuoktinių pora, kuri pralaimėjo bylą dėl tėvystės teisių kūdikio surogatinei motinai, dar buvo įpareigota kas mėnesį mokėti daugiau nei 500 svarų už vaiko išlaikymą, skelbia „The Daily Mail“.

Kūdikio biologinis tėtis, turtingas verslininkas, pareiškė, kad Vaiko paramos agentūros priimtas sprendimas „prie sužeidimo pridėjo dar ir įžeidimą“, ir patikino teiksiąs apeliaciją.

Vyriškis kartu su savo žmona, kuri yra patyrusi 6 vėlyvos stadijos persileidimus, nusprendė pasinaudoti dirbtiniu apvaisinimu, kad poros kūdikį išnešiotų svetima moteris, taip vadinama „surogatinė motina“. Teigiama, kad tokią vienišą moterį pora rado interneto pagalba. Už šią paslaugą buvo oficialiai susitarta dėl 10 tūkstančių svarų atlygio.

Tačiau įpusėjus nėštumui surogatinė motina nusprendė pasilikti būsimą kūdikį sau. Teisėjas nusprendė, kad ji tai galinti padaryti nepaisant jos ankstesniojo įsipareigojimo.

Bevaikiai sutuoktiniai, kurie pristatomi tik kaip ponas ir ponia W, nenorėdami įsivelti į emociškai sunkų bylinėjimąsi, savo pretenzijų į kūdikį atsisakė. Taip pat jie leido moteriai pasilikti 4500 svarų, kuriuos jau buvo sumokėję.

Tačiau surogatinės motinos pretenzijos tuo nesibaigė. Ji pareikalavo, kad ponas W kūdikio išlaikymui kas mėnesį mokėtų po 568 svarus iki vaikui sueis 18 metų. Vaiko paramos agentūra šį surogatinės motinos prašymą patenkino.

Pagal D. Britanijos įstatymus, jei biologinis tėvas negyvena su jo vaiką auginančia moterimi, jam priklauso mokėti alimentus.


Rašyti komentarą...
e
elan
2011-09-01 21:25:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
kvailystė, gi moteris suvokė kokiam žingsniu ryžtasi. neteisingas nuosprendis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų