Bakingamo rūmų darbuotojas apšvarino karalienę: dėl vagysčių nuteistas kalėti

Vienas Bakingamo rūmų virtuvės padėjėjas, prisipažinęs, kad rūmuose pavogė medalių, oficialių nuotraukų ir kitų daiktų, kurių dalį pardavinėjo per „eBay“, pirmadienį buvo nuteistas aštuonis mėnesius kalėti, pranešė policija.

Karalienė Elžbieta ll (nuotr. SCANPIX)

37 metų Adamas Cantas pripažino kaltę dėl trijų kaltinimų vagystėmis nuo 2019 metų lapkričio iki 2020 metų rugpjūčio, nurodė Londono policija, kuri atlikusi kratą šio darbuotojo patalpose Bakingamo rūmuose atgavo „reikšmingą“ pavogtų daiktų kiekį.

Karalienės Elizabeth II Londono rezidencijos virtuvės padėjėju A. Canto dirbo nuo 2015-ųjų. Pavogtų daiktų bendra vertė siekia 111 tūkst. eurų. Kai kurie šių daiktų buvo pardavinėjami interneto aukcione „eBay“ už daug mažesnes, nei jų vertė, sumas, sakė prokuroras Simonas Maughanas.

Tarp šių daiktų yra du prestižiniai medaliai ir nuotraukų iš karalienės 2019 metų birželio valstybinio banketo JAV prezidentui Donaldui Trumpui albumas. A. Canto, kuriam, kaip pranešama, labai reikėjo pinigų skoloms apmokėti, taip pat pavogė riboto leidimo kišeninį laikrodį ir mobilųjį telefoną „Samsung“, pagamintą specialiai karalienės antrajam sūnui princui Andrew.


Rašyti komentarą...
B
Bbb
2021-01-05 19:38:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis nevoge, o tik garsino karaliene, kuri kaip pridėjus į kelnes, tupėjo po lapais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų