„Vergė Izaura“ žvaigždė – neatpažįstama: pamatykite, kaip 63-ejų moteris atrodo šiandien

Brazilų televizijos serialas „Vergė Izaura“ buvo pradėtas transliuoti dar buvusioje Sovietų sąjungoje, tačiau jo sėkmė ir populiarumas išliko iki šių dienų. Serialas tapo puikiu tramplynu į pasaulinę šlovę tyliajai, droviajai vergei Izaurai, kurios vaidmenį atliko aktorė Luselija Santos.

13

Dabar aktorei 63-eji.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Vergė Izaura“ žvaigždė – neatpažįstama: pamatykite, kaip moteris atrodo šiandien

„Vergė Izaura“ serialas sukurtas pagal Bernardo Guimaraeso romaną. Jis – apie meilę bei dramatiškus įvykius. Turtingas vyras įsimyli savo jauną vergę. Serialas apipintas meile, drama ir netikėtais įvykiais. 

Dabar viena iš pagrindinių aktorių  toliau tęsia darbą kine, tačiau daug dėmesio skiria ir teatrui. Vis dėlto moteris taip pat dirba kaip prodiuserė, režisierė. 

Kviečiame pamatyti, kaip 63-ejų aktorė Luselija Santos atrodo šiandien.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad rašėme įdomiausius faktus apie šią aktorę.

Prieš televizijos serialą mergina buvo pripažinta Brazilijos sekso simboliu. Ji 1980 metais apsinuoginusi puikavosi ant vietinio vyrams skirto žurnalo „Playboy“. Tuomet ji buvo geidžiama ko ne visų vyrų. Ji žavėjo ne tik nepriekaištingomis kūno linijomis, tačiau ir nepaprastai dailiais veido bruožais.

Jos abu tėvai atstovavo žemesniąją klasę. Moteris turi brolį Maurílio Wagner ir sesę Cristina Santos.

Būdama vos devynerių buvo pakviesta dalyvauti radijo laidoje, tačiau jos motina jai neleido dalyvauti. Vis dėlto 14-os metų ji pelnė kelis vaidmenis mažuose serialuose. 

Po mokyklos baigimo norėjo studijuoti mediciną, tačiau, dėl didelio įsitraukimo į aktorės karjerą, ji nesurinko reikiamo balo.

Buvo ištekėjusi už kompozitoriaus Johno Neschlingo, tačiau santuoka nutrūko. Pora susilaukė sūnaus Pedro, kuris taip pat dirba aktoriumi ir yra žinomas savo šalyje.

Už savo sėkmingą karjerą pelnė daug prestižinių apdovanojimų.


Rašyti komentarą...
Šiaulietė
2020-12-05 09:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parašyta, kad aktorė netpažystama, o mano akimis žiūrint, puikiai atrodo, nedaug per tą ilgą laikotarpį pasikeitusi. Tai buvo pirmas serialas, iš po darbo skubėdavom, kad nei vienos serijos nepraleisti. Nuoširdus filmas, prisimenu su nostalgija.
Atsakyti
-34

B
Bradiaga
2020-12-05 08:54:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apuokai... Prieš 20 metu... Dar sovietmečiu startavo tas serialas.. Bl... skaičiuotojai.. Jau kokie 35 m. praėjo Delfio moliai....
Atsakyti
-52

K
Kaziux
2020-12-05 09:12:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
1988m rode
Atsakyti
-26

SKAITYTI KOMENTARUS (73)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų