Zavorotniuk dukra prabilo apie praėjusius metus: „Sudužo mano rožiniai akiniai"

Anastasijos Zavorotniuk dukra nusprendė paatvirauti savo gerbėjams ir teigė, kad praėję metai jai buvo labai sunkūs. Labiausiai tikėtina, kad taip yra dėl motinos kovos su smegenų vėžiu – mamos liga labai paveikė dukrą Anną ir privertė ją kitaip pažvelgti į pasaulį.

7

Anos teigimu, 2020-ieji ją taip pakeitė, kad tik dabar suprato, kad ji užaugo.

„Mano rožiniai akiniai ir romantiškos idėjos apie gražų ir ramų pasaulį sudužo atsitrenkę į realybės uolą", – teigia mergina.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Zavorotniuk dukra prabilo apie praėjusius metus

Tiesa, tai turi savų privalumų: dabar mergina pajuto neįtikėtiną energiją ir pavirto „stiprios sielos žmogumi“, rašoma starhit.ru.

Tačiau ji mano, kad pagrindinis dalykas gyvenime yra tai, kad šalia jos yra giminės ir draugai. „Jei ne jie, sunku net įsivaizduoti, kur būčiau dabar“, – sako Anna.

Jau dabar Zavorotniuk supranta, kad gyvenimas gali būti žiaurus, o visus likimo smūgius teks atlaikyti pačiai. „Lengva pasakyti, bet vis tiek įmanoma. Visiems, kuriems dabar nėra lengva, noriu palinkėti didelės sveikatos, laimės, šilumos, meilės ir, žinoma, tvirtybės“, – rašė Anna.

Ji taip pat pridūrė, kad nevilties metu jai padeda tinklaraštis, kuriame šiais metai buvo labai aktyvi.

Primename, pernai pasirodė žinia apie onkologinę Anastasijos Zavorotniuk ligą. Televizijos serialo „Mano puikioji auklė“ žvaigždė kovoja su smegenų vėžiu, o žinios apie jos būklę yra itin sekamos. Šeima ir artimieji laikėsi atstumo ir jos būklės nekomentuoja.

Naujausiais duomenimis, 49 metų aktorė buvo išleista po kelių gydymo kursų namo, o dabar ji gyvena užmiestyje. Viena jos draugė neseniai pranešė, kad vėžys stipriai pakeitė jos išvaizdą – Anastasijai taip pat sutriko kalba, todėl ji dar nėra pasirengusi pasirodyti viešumoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų