Tarsi iš pasakos žengusi ilgaplaukė: jos plaukai priverčia vyrus įsimylėti

Realaus gyvenimo Rapunzelė penkis metus jau nesilankė pas kirpėjus. Moteris sako, kad žmonės netiki, kad jos 1,5 metro ilgio plaukai yra tikri, ir tvirtina, kad būtent tai priverčia vyrus ją įsimylėti.

11

Kai Malgorzata Kulczyk nori atsipalaiduoti, ji mėgsta pasileisti plaukus... kurių ilgis siekia net 1,59 metrus.

Tiesą sakant, Rapunzelės plaukai realiame gyvenime yra ilgesni, nei jos ūgis – ir ji tvirtina, kad žmonės negali patikėti, jog jos plaukai yra tikri.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl ilgų plaukų moteris atrodo tarsi žengusi tiesiai iš pasakos

Londone gyvenanti 34 metų Malgorzata plaukus pradėjo auginti septynerių metų, o paskutinį kartą juos kirpo daugiau nei prieš penkerius metus.

Nors ji yra natūrali šviesiaplaukė, jos plaukai įgavo raudoną atspalvį dėl namuose pagaminto serumo iš aliejų mišinio, kuriuo ji tepasi prieš plaudama plaukus.

Ji sakė, kad jos ilgos kasos pavertė ją troškimo objektu ir pridūrė: „Vyrai negali patikėti, kad jie tikri. Jie sako, kad tai gražu, įspūdinga ir moteriška. Kai kurie dėl to mane net įsimyli!“.

Bet ne visi taip žavisi. Malgorzata tvirtino: „Žmonės gali pavydėti. Buvo viena situacija, kai kolega man vis sakydavo, kad mano plaukai per ilgi ir kad aš juos nusikirpčiau.

Ji sakė mananti, kad man turėtų skaudėti galvą nuo tokio ilgio plaukų ir kad aš tikriausiai praleidžiu jų priežiūrai daugybę laiko.

Tačiau po kurio laiko ji visiškai apsigalvojo ir net ėmė auginti plaukus pati“.

Londone sinansus studijuojanti, bet iš Lenkijos kilusi Malgorzata savo „Instagram“ plaukų nuotraukomis pradėjo dalintis 2016 m.

Ji teigė, kad norėdami pasiekti tokias ilgas kasas, turite apsišarvuoti kantrybe.

„Rūpinkitės savo kūnu, sveikai maitinkitės, gerkite vandenį, sportuokite ir venkite streso.

Mano plaukai nelabai veikia mano gyvenimą. Plaunu plaukus iki trijų kartų per savaitę ir kasdien juos nešioju vis kitaip – susuktus į kuodą, supynusi kasą ar palaidus. Aš naudoju natūralius produktus – mano mėgstamiausia yra bet kas su kokosų aliejumi“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų