Seksualusis Cena vedė mylimąją: ceremonija įvyko advokato kabinete

Imtynininkas ir aktorius Johnas Cena vedė mylimąją Shay Shariatzadeh. Pora santuoka įtvirtino advokato kabinete Floridoje.

Johnas Cena ir Shay Shariatzadeh (nuotr. SCANPIX)
5

Kaip praneša „People“, drauge nuo 2019 metų kovo esanti pora dokumentą apie sąjungą išsiėmė penktadienį.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seksualusis Cena vedė mylimąją: ceremonija įvyko advokato kabinete

Tiesa, J.Cena apie tai nekomentuoja ir atsisako kalbėti su žiniasklaida.

Visai neseniai pora pasirodė filmo „Dolitlis“ premjeroje, jie neslėpė jausmų ir pasibučiavo prieš kameras. Tą kartą J.Cena žurnalistams kalbėjo, kad kartu su Shay jie yra šeima. 

Vyras prisipažino, kad su mylimąja susipažino „Playing With Fire“ aikštelėje. S.Shariatzadeh – technologijų kompanijos „Avigilon“ projektų vadybininkė.

Primename, kad prieš metus nutraukė santykius su imtynininke Nikki Bella. Pora santykius po 6 metų nutraukė likus mėnesiui iki tuoktuvių.

Tiesa, ne kartą buvę mylimieji žiniasklaidai yra sakę, kad palaiko itin itin artimus santykius. Kai kurie netgi pasakytų, kad tai – nepriimtina ir nenormalu.

Nikki atskleidė, kad savo buvusiam širdies draugui pasakoja viską.

„Jis žino apie kiekvieną pasimatymą, kuriame esu buvusi po skyrybų. Aš jį be galo gerbiu, mūsų skyrybos nebuvo blogos, mes nieko vienas kitam nepadarėme. Jis vis dar artimas su mano šeima“, – sakė ji.

Visa tai atrodytų ganėtinai normalu, tačiau tai, kad Nikki pasakoja buvusiam mylimajam apie kiekvieną savo pasimatymą, yra kiek keista. Tiesa, ji tam turi paaiškinimą.

„Nenoriu, kad jis dėl kažkokio mano elgesio būtų įskaudintas ar šokiruotas. Žinau, kad neturiu jo perspėti, tačiau aš tokia esu“, – teigė ji.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų