Moters grožio etalonas: pamatykite, kaip atrodo 52-ejų „Graži moteris“ filmo žvaigždė šiandien

1990-aisiais Julia Roberts tapo itin populiari aktorė, kuomet nusifilmavo filme „Graži moteris“. Nuo tada jos populiarumas vis augo ir tapo viena sėkmingiausių Holivudo aktorių.

Julia Roberts (nuotr. SCANPIX)
25

Dabar moteriai 52-eji.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Julia Roberts

Yra daugybė aktorių, kurioms Holivude sekėsi. Viena iš jų yra ne kas kitas, o Julia Roberts. Ji yra daugybę apdovanojimų pelniusi aktorė, visur sužavėjusi žiūrovus. 

Ji yra žinoma amerikiečių aktorė ir prodiuserė. Jos tėvai buvo aktoriai, tačiau ji negalvojo apie tą pačią karjerą, kol mokėsi koledže. Devintajame dešimtmetyje ji pradėjo gauti nedidelius vaidmenis. Jos debiutas buvo televizijos laidoje „Kriminalinė istorija“.

Pirmąjį „Auksinį gaublį“ ji pelnė už pasirodymą „Plieno magnolijose“. Ji buvo nominuota geriausios aktorės kategorijai Oskarų apdovanojimuose. Roberts laimėjo pirmąjį „Oskarą“ už pagrindinį vaidmenį filme „Erin Brockovich“.

„Celebrity Net Worth“ praneša, kad nuo 2020 m. jos grynoji vertė yra 250 mln. USD. J. Roberts yra viena iš geriausiai apmokamų aktorių šalyje.

Bėgantys metai nė kiek nepakenkė jos išvaizdai. Ji ir toliau yra tikras moters grožio etalonas. 

Tiesa, jos gyvenimas it iš kino juostos. J. Roberts buvo ištekėjusi už dainininko Lyle Lovett. Tačiau jų santuoka turko vos 2 metus. 

Antruoju aktorės vyru tapo Daniel Moder. Su juo ji susilaukė 3 atžalų. 

tv3.lt primena, kad vis dėlto tik nedaugelis yra girdėję istoriją, jog Holivudo žvaigždė kartą ir realiame gyvenime buvo pasielgusi labai panašiai.

REKLAMA

Istorija įvyko likus 8 metams iki tol, kol aktorė pasirodė filme „Pabėgusi nuotaka“.

Pasirodo, kad 1991 metais aktorė ir pati atšaukė savo vestuves, iki jų likus vos 2 dienoms. Moteris tąkart turėjo tekėti už aktoriaus Keiferio Sutherlando, tačiau paskutinę minutę apsigalvojo.

Julia ir Kieferis įsimylėjo vienas kitą tada, kai 1990-aisiais susitiko filmavimo aikštelėje. Tiesa, Kieferis tuo metu dar buvo vedęs savo pirmąją žmoną Camelią Kath, su kuria galiausiai 1990-aisiais ir išsiskyrė. O štai po to Julia ir Kieferis savo santykius pristatė ir viešumai – ant raudonojo „Auksinių gaublių“ kilimo pasirodė kaip pora.

Atsiimdama apdovanojimą už „Plienines magnolijas“, aktorė tąkart padėkojo savo „mėlynakiui, žaliaakiui geriausiam draugui, kuris jai duoda viską“. Pasakydama būtent šias eilutes, moteris leido akivaizdžiai visiems suprasti, kad kalba apie Kieferį, mat jis buvo žinomas dėl savo skirtingų spalvų akių.

Tiesa, jiems teko nemažai prisikentėti, mat kai jau atrodė, kad negali būti laimingesni, juos abu sudrebino skandalas. Kieferis buvo apkaltintas išdavyste su stiptizo šokėja. Tuo metu Kieferis, kuris buvo linkęs į alkoholizmą, persikėlė iš Julios namų Holivude.

Ir nors jis ėmė gyventi viešbutyje netoliese mylimosios, teigiama, kad jam visą laiką kompaniją palaikė striptizo šokėja Amanda Rice, žinoma pravarde Raven.

Būtent Amanda paskleibė gandą apie romaną su Kieferiu ir savo istoriją pardavė daugybei žiniasklaidos priemonių. Negana to, jis teigė, Kieferis ne itin gražiai atsiliepė ir apie Julią. Amanda tikino, neva Kieferis jai sakė, jog suvaidinusi filme „Graži moteris“, J. Roberts pasidarė „savimi nepasitikinti ledo princesė“.

REKLAMA

Nepaisant tokių stiptizo šokėjos kalbų, po kelių savaičių J. Roberts buvo pastebėta mūvinti įspūdingo dydžio deimantinį žiedą. 

Likus kelioms savaitėms iki poros vestuvių, J. Roberts sudalyvavo prabangiame savo pačios mergvakaryje, kuriame buvo gausus būrys žvaigždžių. Vis dėlto kai atėjo eilė bernvakaį švęsti Kieferiui, šis galiausiai šventę atšaukė – būtent tada visiems kilo įtarimas, kad pora nėra iki galo laiminga. O vestuvių dieną Kieferis iš Julios buto persikėlė į savąjį.

Negana to, teigiama, kad Kieferis apie tai, kad nutrauktos jų vestuvės, sužinojo ne iš pačios Julios, o iš kito jų bendro draugo. Netrukus jį pasiekė ir dar daugiau blogų žinių – tą dieną, kai turėjo įvykti jų vestuvės, Julia praleido pasimatyme su jo geriausiu draugu, Jasonu Patricu.

Kaip teigė situaciją matę žmonės, Jasonas ir Julia, skrisdami lėktuvu į Airiją, jame praktiškai mylėjosi. O grįžę į Ameriką apie savo romaną jiedu turėjo paskelbti garsiai – paparacai ir taip nuo jų neatstojo. 

Deja, Julios ir Jasono romanas taip pat ilgai netruko – 1992-aisiais pora pasuko skirtingais keliais.

O štai kas lietė Julios ir Kieferio santykius, įdomu tai, kad šių detalių niekas nežinojo, iki kol 2016-aisiais apie baisias skyrybas neprabilo pats aktorius.


Rašyti komentarą...
V
Va taip
2020-10-17 10:47:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai graži moteris ir buvo, ir dabar.
Atsakyti
-4

M
Myliu lietuva
2020-10-17 15:19:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai labai grazi moteris.
Atsakyti
-2

g
gafvarast
2020-10-17 19:28:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetаinė suaaugusiems, nоrintiеms susirаsti partnęrį, nоrintiems pаšimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų