Nuotraukoje – tik viena Rihanna: ar suprasite, kur jos antrininkė?

Rodos, kad pasaulio garsenybės atrodo visuomet taip, tarsi būtų nužengusios nuo žurnalo viršelio ir joms lygių nėra. Vis dėlto dabar, atsiradus socialiniams tinklams, atsiranda vis daugiau beveik identiškai garsenybėms atrodančių jų antrininkų.

Priscila Beatrice ir Rihanna (tv3.lt fotomontažas)
15

Priscila Beatrice – viena iš jų, kuri yra tikra atlikėjos Rihannos kopija.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuotraukoje – tik viena Rihanna: ar suprasite, kur jos antrininkė?

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad asmeninis Rihannos gyvenimas taip pat pastaruoju metu ne ką mažiau domina gerbėjus.  Prieš kurį laiką užsienio žiniasklaidoje pasirodė žinia, kad po 3 metų, praleistų kartu su milijardieriumi vaikinu Hassanu Jameelu, Rihanna vis dėlto nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Ir nors abu jie šių santykių beveik niekuomet viešai neaptarinėdavo (Hassanas nėra nė žodžio viešai pasakęs apie Rihanną), panašu, kad tikroji jų skyrybų priežastis vis dėlto išaiškėjo.

Užsienio žiniasklaidai vienas artimas poros šaltinis atskleidė, dėl ko garsios poros santykiai nutrūko iš tiesų. Pasirodo, kad jų gyvenimai ilgainiui tapo paprasčiausiai nesuderinami.

„Jie gyveno skirtingus gyvenimus, todėl santykius išlaikyti tapo pernelyg sunku“, – sakė šaltinis.

Niekam ne paslaptis, kad Rihanna – ne tik dainininkė, bet ir mados ikona (žinoma vien dėl tokio posakio, kaip „viskas gali būti bjauru, iki kol Rihanna nenusprendžia kitaip), grožio linijos savininkė ir drabužių dizainerė. O štai hassanas – kylantis verslininkas ir vienas pagrindinių „Toyota“ savininkų. 

REKLAMA

Jie abu akivaizdžiai be galo turtingi, o Hassanas milijardieriumi vadinamas tikrai ne šiaip. Vis dėlto panašu, kad šiems dviems užimtiems žmonėms išlaikyti santykius tapo pernelyg sunku. 

Primename, kad apie savo santykius su turtuoliu Rihanna beveik nekalbėdavo, tačiau neseniai paklausta, ar yra įsimylėjusi, ji šį faktą patvirtino. O kai tema pasisuko apie vedybas ar sužadėtuvės, moteris teigė, kad to daryt kol kas neketina.

„Tik vienas Dievas težino, kaip bus. Bet mes planuojame, o Dievas juokiasi, ar ne?“ – tąkart sakė Rihanna.

Vis dėlto nepanašu, kad Rihanna dėl šios santykių baigties itin pergyventų – netrukus po to, kai žinia apskriejo viešumą, ji pastebėta kartu su reperiu A$AP Rocky. Pasirodo, kad aistra juos sieja jau nemažai laiko.

2013 metais jiedu kartu filmavosi viename vaizdo klipe – tuo metu jie buvo pastebėti besibučiuojantys ir už kamerų. 

Primename, kad poros šaltiniai neseniai pridėjo, kad Rihanna ir Hassanas turėjo linksmus, pašėlusius, tačiau kartu ir labai rimtus santykius. „Jų asmenybės puikiai dera, jie vienas kitą labai gerai supranta. Jie – labai skirtingi, tačiau kartu jiems tai puikiai tinka“, – pridėjo jie.

Tiesa, neaišku, ar pati Rihanna šias skyrybas pakomentuos, o štai jos buvęs mylimasis apie ją nėra nėkart šnekėjęs viešai. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų