TV3 Grupė šiandien siūlo itin nuotaikingą programą

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiandien siūlo itin nuotaikingą programą. TV žiūrovų laukia ir humoro šou, ir nuotaikingi filmai bei serialai.

Kempiniukas plačiakelnis (nuotr. TV3)
2

(2 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 Grupė šiandien siūlo itin nuotaikingą programą

14 val. per TV8 – nuotaikingas serialas „Moterys meluoja geriau“. Tai – serialas, atskleidžiantis sudėtingus moterų ir vyrų santykius, bei bandantis atsakyti į itin svarbų šiais laikais klausimą: kas svarbiau – turtas ar meilė. Rodos, kad atsakymas gali būti tik vienas, tačiau realiame gyvenime viskas daug sudėtingiau.

19.30 val. per TV3 „Gero vakaro šou“. Šmaikščiai ir su humoru čia kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, skamba gyvo garso pasirodymai, apžvelgiamos šalies aktualijos ir svarbų vaidmenį atlieka mažieji herojai – šmaikštūs ir iškalbingi vaikai. Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis artėjančios Mokytojo dienos proga kalbins mokytoją, istoriką – Mindaugą Nefą. Laidos vedėjai ir Mindaugas Nefas atsimins savo mokytojus ir pokštus, kuriuos jiems krėsdavo. Laidoje svečiuosis ir Merūnas Vitulskis, taigi, laukia daug šmaikščių pokalbių ir smagių užduočių.

TV6 21 val. siūlo fantastinę komediją „Guliverio kelionės“. Dešimt metų Lemuelis Guliveris dirba Niujorko laikraščio pašto skyriuje. Visi (ir net jis pats) Guliverį laiko nevykėliu. Darbe vyrukas turi vieną draugę Darsę, kurią yra jau seniai įsimylėjęs. Kartą jis ryžtasi prisipažinti meilę, bet suskysta ir pradeda paistyti apie „svajones“ tapti žurnalistu. Darsė susižavi tuo ir išsiunčia jį rengti reportažo į Bermudų trikampį. Guliverio laivas sudūžta, bet jis išsigelbėja ir patenka į nykštukų salą.

REKLAMA

Šie – už jį mažesni net dvylika kartų. Pirmą kartą gyvenime Guliveris pajunta, kad juo žavimasi, kad jį gerbia ir prisistato Amerikos prezidentu. Nuotykiai mažaūgių karalystėje prasideda! Neryžtingąjį Guliverį vaidina puikusis komikas Jackas Blackas, nominuotas dviems „Auksiniams gaubliams“, jo svajonių merginą žurnalistę Darsę įkūnija gražuolė aktorė, vaidinusi filmuose „9 jardai“ ir „10 jardų“, Amanda Peet. Nykštuką Horacijų, susidraugavusį su milžinu Guliveriu vaidina dar vienas patyręs komikas, serialo „Kaip aš susipažinau su Jūsų mama“ žvaigždė Jasonas Segelis, o princesę Merę – komedijoje „Ir velnias dėvi Prada“ sužibėjusi Emily Blunt. 

Go3 siūlo žiūrėti animacinį serialą „Kempiniukas plačiakelnis“.Tai pasakojimas apie labai optimistiškai gyvenimą vertinančių jūros kempiniukų atstovą. Kempiniukas Plačiakelnis nuo pat gimimo yra stačiakampio formos, todėl primena paprasčiausią virtuvės kempinę. Kempiniukas gyvena jūros dugne su kitais miestelio gyventojais, dirba virėju vietiniame restorane, o jo geriausi draugai yra kalmaras ir jūros žvaigždė. Per Go3 televizijoje rasite 7 sezonus, kuriuos galite peržiūrėti patogiu metu, be reklaminių intarpų.

Tuos, kuriems nesimiega, TV3 Play 03.30 val. kviečia žiūrėti serialą „Ką mes veikiame šešėliuose“. Keturi vampyrai gyvena Niujorke, Stateno saloje. Jie šimtą metų gyvena kartu, todėl vis kyla nesutarimų, kurie virsta komiškomis situacijomis. O jų naktinės linksmybės ar tiesiog apsipirkimas parduotuvėje šių dienų Didžiajame obuolyje suteikia serialui dar daugiau juoko ir linksmybių. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų