TV3 šiandien siūlo stebėti ir krepšinį, humoro laidas

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiandien siūlo krepšinį – kviečia stebėti ne tik NBA rungtynes, bet ir žiūrėti smagų pokalbį su krepšininku Donatu Motiejūnu „Gero vakaro šou“ laidoje bei įvairius filmus.

10 val. per TV3 Play serialas „Palaužti sparnai“. Nefisė – jauna keturių vaikų mama, kuriai likimas nepagailėjo sunkių išbandymų. Mirus vyrui, ji privalo rūpintis skurstančia šeima. Didžiausia jos pagalbininkė – vyresnioji dukra Zeinepa. Vieną dieną, neturėdama kur palikti savo jauniausios dukters, Nefisė ją pasiima į darbą kavinėje. Dėl to viršininkas ją ne tik atleidžia, bet ir nesumoka priklausančio atlyginimo. Moteris nusprendžia atlygį pasiimti maisto produktais. Bėgdama su maisto produktais nuo viršininko, ji pamato sužeistą vyrą – turtingą verslininką Muzaferą. Moteris iškviečia jam pagalbą. Jų susitikimas pakeičia Nefisės gyvenimą... 

19.30 val. per TV3 „Gero vakaro šou“. Šmaikščiai ir su humoru čia kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, skamba gyvo garso pasirodymai, apžvelgiamos šalies aktualijos ir svarbų vaidmenį atlieka mažieji herojai – šmaikštūs ir iškalbingi vaikai. Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis šiandien laidoje kalbins krepšininką Donatą Motiejūną.

TV6 21 val. veiksmo filmas „Tai reiškia karą“. Šie pavojingiausi pasaulyje CŽV agentai yra neišskiriami partneriai ir geriausi draugai, bet jiems patinka ta pati moteris. Kažkada kartu padėję įveikti ištisas priešiškas tautas, dabar jie pasitelkia savo ypatingus įgūdžius ir technologijas prieš didžiausią priešą - vienas kitą. 

TV8 21 val. kviečia žiūrėti melodramą „Rudenį pražydusi meilė“. Gyvenime viskas vyksta ne be priežasties. Nuolatos dirbanti gydytoja Luna nusprendžia pailsėti ir daugiau laiko praleisti su sūnumi. Didmiestį ji iškeičia į gimtųjų namų sodybą, kur noksta nuostabios kriaušės. Netikėta pažintis su sodyboje dirbančiu Vilu suteikia naują įkvėpimą Lunos gyvenimui.

Go3 naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, nuo 3:30 val., kviečia stebėti NBA Rytų konferencijos finalo serijos kovą tarp Bostono „Celtics“ ir Majamio „Heat“ komandų.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų