Jasikevičiaus šeima švenčia pirmagimės gimtadienį: pamatykite, į kokią gražuolę išaugo

Legendinis krepšininkas bei treneris Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka mini ypatingą progą. Rugsėjo 22-ąją jie švenčia pirmagimės gimimo dieną.

5

Šiandien mergaitei Ailai suėjo 10 metų.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jasikevičiaus šeima švenčia pirmagimės gimtadienį: pamatykite, kokia gražuole išaugo

Socialiniuose tinkluose vis dažniau į savo asmeninį gyvenimą įsileidžiantis krepšinio treneris ir dukros gimtadienio dieną pasidalijo mielomis nuotraukomis.

„Mano mažajai princesei šiandien sukanka 10 metų!!! Su gimimo diena, Aila“, – brūkštelėjo vyras.

Šarūnas ir Anna 2017-aisiais po 8-erių metų draugystės sumainė aukso žiedus ir įtvirtino savo sąjungą. Daugeliui įsimylėjėliai atrodė kaip ilgus metus susituokusi pora, tačiau amžiną meilę prisiekti jie ryžosi tik po 8-erių metų.

Pora savo santuoką įtvirtino Graikijoje, prie Vouliagmeni ežero, šalyje, kuri jiems yra ypač svarbi – čia iš Korfu salos kilusi Anna 2009-aisiais viename Atėnų bare, dar būdama studente, sutiko krepšininką, kuris žaidė „Panathinaikos“ klube.

Pora taip pat susižadėjo Graikijoje, itin populiarioje Santorini saloje 2015-ųjų rugpjūtį, todėl daugelio nenustebino ir jų sprendimas tuoktis Graikijoje.

Turbūt labiausiai švente džiaugėsi poros vaikai – 2012-aisiaisi gimęs sūnus Lukas ir 2010-aisiais gimusi poros pirmagimė dukra Aila.

Ne paslaptis, kad porai kartu teko pereiti ir šiltą, ir šaltą. Anna ir Šarūnas buvo išsiskyrę, draugavo per atstumą, tačiau suprato, kad vienas be kito tiesiog negali.

Pats Š. Jasikevičius buvo minėjęs, kad tada, kai sutiko Anna, jis buvo tik po skyrybų su izraeliete Linor Abargil. Anna buvo prasitarusi, kad Šarūną jos tėvams pažinti ir priimti į savo šeimą nebuvo lengva – jie nesitikėjo, kad dukra susiras kitatautį vaikiną.


Rašyti komentarą...
U
Ugnė
2020-09-23 13:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži šeima, sėkmės ir laimės!
Atsakyti
0

T
Tevai
2020-09-23 18:49:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražūs, tai ir vaikas išėjo gražus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų