merūnas vitulskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „merūnas vitulskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „merūnas vitulskis“.

Erika ir Merūnas Vitulskiai sūnums aprodė Paryžių: vieno dalyko vaikai nesuprato

Savo vardo mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė kartu su vyru dainininku Merūnu Vitulskiu ir judviejų sūnumis vieną gegužės savaitgalį praleido Paryžiuje, kur išsipildė ne viena šeimos narių svajonė.  Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo E. Vitulskienė, juodu su vyru jau buvo kadaise aplankę Paryžių, todėl šįkart į kelionę leidosi turėdami tikslą Prancūzijos sostinę parodyti sūnums.
2024-05-26

Merūnas Vitulskis su sūnumis nustebino Eriką: Motinos dienos proga – ypatinga dovana

Atlikėjas Merūnas Vitulskis su sūnumis Ajumi ir Herkumi nusprendė pradžiuginti mamą Eriką Vitulskienę Motinos dienos proga. Dovana – gerai apgalvota. Merūnas Vitulskis apie Motinos dienos reikšmę prabilo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. „Vaikai tik dabar pradeda suprasti tos šventės esmę. Vyresnėlis sakė, kad jau tauposi pinigus, kad galėtų nupirkti mamai dovanėlę Motinos dienos proga. Pagalvoju, kad viskas gerai, einame į gerą pusę“, – šypsojosi Merūnas.
184 2024-05-05

Merūnas Vitulskis prisiminė paskutinį pokalbį su mama: buvo aišku, kad šansų nebėra

Merūnas Vitulskis pristato Motinos dienai skirtą dainos „Ar tai tu“ vaizdo klipą, kuriame papasakota itin jautri ir asmeniška dainininko istorija. Apie viską išsamiai jis papasakojo naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Kūrinys dedikuotas Merūno mamai Aurelijai, kuri pralaimėjo kovą su vėžiu, kai dainininkui tebuvo vos 17 metų. Klipe debiutavo ir vyresnysis Vitulskių sūnus, devynmetis Ajus. Jis suvaidino tėtį vaikystėje.
2024-05-03

Mirusiai mamai dedikuotame klipe Merūnas atkūrė vaikystę: jį suvaidino 9-metis sūnus Ajus

Merūnas Vitulskis pristato Motinos dienai skirtą dainos „Ar tai tu“ vaizdo klipą, kuriame papasakota itin jautri ir asmeniška dainininko istorija. Kūrinys dedikuotas Merūno mamai Aurelijai, kuri pralaimėjo kovą su vėžiu, kai dainininkui tebuvo vos 17 metų. Klipe debiutavo ir vyresnysis Vitulskių sūnus, devynmetis Ajus. Jis suvaidino tėtį vaikystėje.
2024-05-02

Išgirdusi Merūno žodžius klaipėdietė pravirko: „Ši tema labai skaudi“

„Šiandien norėčiau pakalbėti viena ypač skaudžia, bet be galo aktualia tema, apie kurią dažnai nei pačios moterys, nei jų vyrai nenori nei kalbėti, nei jos girdėti. Praeitą savaitę žiūrėjau laidą, kurioje garsus Lietuvos atlikėjas Merūnas Vitulskis papasakojo apie tai, kad jo artimos šeimos moterys nepriėmė Erikos“, – rašo laišką atsiuntusi Rasa iš Klaipėdos. Anot jo, galbūt joms ji iš pradžių pasirodė per tiesmuka, gal per kovinga, tačiau ji joms buvo svetima.
2024-04-25

Merūnui Vitulskiui per gimtadienį sušlubavo sveikata: dar ir dabar sunku atsistoti ant kojų

Dainininkas Merūnas Vitulskis atšventė savo 41-ąjį gimtadienį. Tiesa, šiemet šventinės nuotaikos jo neaplankė ne tik dėl sušlubavusios sveikatos, bet ir dėl to, kad reikėjo savo gimimo dieną sutikti toli nuo šeimos – Šveicarijoje. Vis dėlto malonių staigmenų jam nešykštėjo draugiški kolegos, su kuriais jau spėjo tapti bičiuliais. Be to, nustebino ir šeimyna.
2024-02-19

Merūnas pažėrė kritikos šiuolaikinėms poroms: „Dabar žmonės nenori dėl meilės visko atiduoti“

Vasario 14-ąją kasmet minima Meilės, kitaip vadinama Valentino diena. Šią dieną žmonės dažnai savo mylimiems žmonėms skiria sveikinimą ir šiltą žodį. Anksčiau Valentino dieną kritikavęs atlikėjas Merūnas Vitulskis (40 m.) šiemet šią šventę per 18 santuokos metų su žmona Erika (35 m.) paminėjo pirmą kartą.  Kaip tikina operos solistas, jis niekada savo gyvenime nesureikšmindavo Valentino dienos – jam tai buvo tik eilinė, niekuo neišsiskirianti diena.
51 2024-02-16

Erika Vitulskienė užminė mįslę apie šeimos pagausėjimą

Verslininkė Erika Vitulskienė prabilo apie šeimos pagausėjimą. Šia mintimi ji pasidalijo lankydamasi TV3 laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“. Naglis Šulija laidoje užsiminė, kad yra girdėjęs, jog Erika Vitulskienė pamąsto apie mažąją princesę. „Na taip, tikrai taip. O kaip čia yra? Gal šie metai padovanos mums mažąją princesę, gal kur nors kopūstų laukuose rasime?“ – juokdamasi klausė Erika.
2024-02-03

Merūnas Vitulskis apie statybų iššūkius: patarė, kur geriau netaupyti

Operos solitas Merūnas Vitulskis tęsia savo vasarnamio netoli Trakų įrengimą, o artėjant metams į pabaigą TV6 laidai „Statybų gidas“ jis papasakojo apie didžiausius iššūkius su kuriais susidūrė vykdant statybų darbus. Svajonių vasarnamį pradėjo statyti dar 2020 metais Žinomas vyras neslepia, kad statybas vykdančių rangovų ne kartą klausė, kur galima būtų sutaupyti, tačiau greitai įsitikino, kad yra vietų, kur negalima taupyti ir būtina priimti griežtus sprendimus.
2023-12-26

Merūnas prisiminė pranašišką pokalbį su anapilin iškeliavusia mama: ir sako – netikėk stebuklais

Dainininkas Merūnas Vitulskis išgyvena aktyvų etapą. Gruodžio mėnesį jo sąskaitoje – ne viena dešimtis koncertų. Be to, Merūnas savo autorines dainas sudėjo į naujausią albumą „Nepaliesta muzika“, kurio vieną dainą skyrė brangiam žmogui – mamai. Merūnas Vitulskis naujausio albumo dainą „Ar tai tu“ skyrė savo anapilin iškeliavusiai mamai. „Ta daina yra man pati brangiausia iš viso albumo. Man ji nėra paprasta.
2023-12-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų