Geriausia Markle draugė prabilo apie ryšį su hercogiene: spaudoje rašoma ne viskas

Birželio mėnesį užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimai apie tai, kad hercogienė Meghan Markle visiems laikams nutraukė savo ir geriausios draugės Jessicos Mulroney santykius.Tąkart buvo teigiama, kad iš tiesų Meghan šios progos laukė ilgai. 

Meghan Markle ir Jessica Mulroney (nuotr. Vida Press)
6

Vis dėlto panašu, kad stilistė garsios draugės šitaip lengvai paleisti nenori.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Geriausia Markle draugė prabilo apie ryšį su hercogiene: spaudoje rašoma ne viskas

Primename, kad užsienio žiniasklaidoje straipsniai apie tai, kad nutrūko ilgametė M. Markle ir J. Mulroney draugystė pasirodė dar birželio mėnesį. 

Tuo metu pasaulyje itin daug dėmesio buvo skiriama juodaodžių teisėms, o rasės klausimas tapo kaip niekada jautrus. Šiuo laikotarpiu ėmė iškilti ir tų, kurie, neva, naudojosi savo kūno spalva, kaip privilegija, negražūs darbai. Tarp jų ne kartą buvo minima ir J. Mulroney. Teigiama, kad moteris bandė sužludgyti juodaodės gyvenimo tinklaraštininkės Sashos Exeter karjerą. Dėl šios priežasties J. Mulroney jau nemažai prarado – įskaitant ir savo realybės šou – o dabar, panašu, nutrūko ir jos ryšiai su M. Markle.

Dėl šių skandalų Jessica prarado ne vieną darbą – tiek televizijoje, tiek ir kaip stilistė, o tai, kas lietė jos ir Meghan draugystę, taip pat buvo laikoma tik pasipelnymu. Buvo kalbama, jog, neva, moteris sau siekė šia bičiulyste tik naudos.

Vis dėlto pati Jessica nusprendė įrodyti, jog yra kitaip. Neseniai „Instagram“ asmeninėje paskyroje ji pirmąkart viešai prabilo apie savo ir hercogienės santykius.

REKLAMA

„Pasakysiu tai pirmą ir paskutinį kartą. Meghan ir aš esame šeima. Ji – pati mieliausia draugė ir klausia, kaip laikausi kiekvieną dieną. Geltonosios spaudos kultūra yra žiauri. Tai sukuria melus ir skausmingas istorijas. Baikite tuo maitintis“, – brūkštelėjo „Instagram“ istorijose stilistė.

Primename, kad visai kitokios kalbos apie dviejų garsių moterų draugystę sklido birželį. Tąkart buvo teigiama tarp moterų nesutarimų būta jau kurį laiką. Nepaisant to, kad J, Mulroney buvo tiek karališkosios poros vestuvėse, tiek ir Meghan kūdikio sutiktuvių vakarėlyje Niujorke, iš tiesų jų bendravimas hercogienės netenkino, mat ši nuolat turėdavo jausmą, jog draugė bando iš jos karališkojo statuso pasipelnyti.

„Jų draugystė tikrai nebebuvo tokia, kaip anksčiau. Iš tiesų – kaip gali artimai bendrauti su žmogumi, kuris iš jūsų draugystės bando pasidaryti karjerą?“ – pridėjo ir kitas šaltinis.

O štai trečiasis užsienio žiniasklaidai atsivėręs šaltinis netgi papasakojo, kad iš tiesų hercogienė laukė progos, kol savo ir Jessicos draugystę galės galutinai nutraukti. 

M. Markle šios situacijos viešai nekomentavo, tačiau daugelis spėjo, jog J. Mulroney ir vėl pabandė prisiminti savo ir hercogienės draugystę, kai darkart atsiprašė minėtos juodaodės tinklaraštininkės jos „Instagram“ paskyroje.

Čia ji užsiminė apie tai, kad turi juodaodę draugę, bei pridėjo: „Kaip jau minėjau tau privačiai, su savo artimiausia drauge išgyvenau labai viešus ir asmeninius išgyvenimus, kai rasė buvo visa ko pagrindas. Tai manr daug ko išmokė.“

O štai savo „Instagram“ paskyroje buvusi geriausia M. Markle draugė Jessica užsiminė, kad kurį laiką nenaudos socialinių tinklų, jog galėtų ramiai apmąstyti, edukuotis ir susitelkti į klausymą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų