Aktorės Lukaitės pasirodymas „X faktoriuje“ privertė teisėjus išsižioti: tu tiesiog užhipnotizavai

Sekmadienį TV3 eterį sudrebino muzikinio projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu įvyko dar vienas Kėdžių iššūkis“ – dėl trijų vietų finaluose kovojo merginos. Komandą šįkart sau rinkosi Justė Arlauskaitė-Jazzu, o kiti teisėjai turėjo tik patariamąjį balsą.

Merginos išties sublizgėjo, o viena tų, kuri sulaukė daugiausiai ovacijų ir publikos pagyrų, buvo aktorė Austėja Lukaitė.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktorės Lukaitės pasirodymas „X faktoriuje“ privertė teisėjus išsižioti: tu tiesiog užhipnotizavai

Austėja – atlikėja ir aktorė, kuri yra baigusi operinį dainavimą. Tiesa, visiems, kurie ims sakyti, kad tokiu atveju šiame projekte jai – ne vieta, žinoma mergina turi ką pasakyti: „Žinau, kad galbūt žiūrovai sakys, jog nesąmonė, nes ji – ir muzikantė, ir dainininkė. Tai taip, aš tuos mokslus baigiau, tačiau operos aš nedainuoju – aš dainuoju lengvesnį žanrą. Labai noriu visiems pasakyti, kad dainuoti operą kaip diena ir naktis skiriasi nuo dainuoti lengvosios muzikos žanrą.“

Pati Austėja neslepia, kad lipti ant didžiosios „X faktoriaus. Žvaigždės“ scenos jai taip pat baisu, kaip ir kitiems. „Suprantu, kad kiti mano varžovai ant scenos nėra stovėję visai niekada, bet aš nesijaučiu niekuo pranašesnė. O kas liečia dainavimą, tai, patikėkite, man čia dar ir koks iššūkis yra dainuoti pop muziką“, – sakė ji.

O štai prieš lipdama ant scenos moteris stengėsi save nuraminti. „Mes viduje, galvoje, susikuriame lūkesčių, įsivaizduojame vienaip, gali gautis kitaip, o, galų gale, net jei ir nesigaus taip, kaip norėjau, tai kad sau atleisčiau. Ir greitai. Toks mano uždavinys“, – teigė ji.

REKLAMA

Tiesa, A. Lukaitės pasirodymas praėjo tikriausiai netgi geriau, nei ji tikėjosi, o komisija ją apipylė pagyromis.

„Austėja, tu mane nustebinai, man tikrai padarė įspūdį. Dievaži, viskas skamba, nuostabu“, – sakė Marijonas Mikutavičius.

„Austėja, man tai yra wow – maniau, kad gyvenime „X faktoriuje“ tos dainos niekas nepaims ir nesudainuos, nes čia tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad čia tik pora natelių. Kas sugebėtų taip išlaikyti tą natą ir dėmesį, kaip tu šiandien tai padarei… Super, tu tiesiog užhipnotizavai – ištraukei visas natas taip, kaip turi būti“, – pagyrų negailėjo ir Saulius Urbonavičius-Samas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų