Trynukus auginanti Lipnė – apie gyvenimą bute bei kotedžo apžiūrą: pasidalijo patarimais

Nuomonės formuotoja, verslininkė Simona Lipnė kartu su vyru Mindaugu ir savo trimis vaikais jau pajautė Kalėdų dvasią. Pakviesta apsilankyti šeimoms skirtame kvartale „Antežeriai“, ji kartu su vaikais rašė Kalėdų Seneliui laiškus, fotografavosi prie šventinių dekoracijų ir skanavo kalėdinius meduolius.

Simona Lipnė su šeima (nuotr.Vidas Černiauskas )
30

Lipnių šeima pirmieji aplankė šį ir kitą savaitgalį vyksiančias atvirų durų dienas didžiausiame Vilniuje kotedžų kvartale, rašoma pranešime spaudai.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simona Lipnė su šeima

Kalėdų tema pasirinkta ne veltui – įsigijus kotedžą dabar, jame jau bus galima švęsti ateinančias Kalėdas. Renginio dalyviai kviečiami ne tik apsižvalgyti po kvartalo teritoriją, apžiūrėti kotedžus, bet ir smagiai praleisti laiką su šeima. Kol tėvai rūpinsis būsimų namų klausimais, vaikai galės dūkti su Kalėdų Seneliu.

S. Lipnė kartu su vyru Mindaugu ir savo trynukais apžiūrėjo Antežerių kotedžų kvartalą. Jame – 151 kotedžas, aptverta teritorija, skirtingos žaidimų erdvės vaikams, lauko treniruokliai suaugusiems ir pasivaikščiojimams skirta šeimos alėja. Kol kas aplinkui dar vyksta baigiamieji aplinkos tvarkymo darbai, tačiau jau netrukus kvartale įsikurs pirmieji gyventojai, kurie galės įvertinti užmiesčio privalumus.

„Nesitikėjau, kad šalia Vilniaus yra toks jaukus kotedžų kvartalas. Buvome centre ir labai greitai atvykome. Puikus susisiekimas ir Vakariniu aplinkkeliu. Aptverta teritorija, todėl nebaisu paaugusius vaikus išleisti į kiemą žaisti su kitais vaikais. Man su vyru labai patiko kotedžų eksterjeras, o vaikams – žaidimų aikštelė. Kadangi norėjome apžiūrėti visą kotedžių teritoriją, teko gerokai paplušėti, kol pavyko mažuosius įkalbėti keliauti toliau. Vos atvykus matyti, kad dėl šeimos gerovės labai pasistengta – žaidimų zonos, įvairios laipynės, pėščiųjų takas“, – įspūdžiais dalinosi S. Lipnė.

REKLAMA

Didžiausia atrakcija trynukams buvo susitikimas su Kalėdų Seneliu. Senelis pavaišino mažuosius svečius sausainiais, o jie rašė kalėdinių norų laiškus. „Prieš metus laiko įvyko pirmasis gyvas susitikimas su Kalėdų Seneliu, kurį jie puikiai prisimena. Manau, kad bet kuriam vaikui susitikti su Seneliu rudenį būtų nepamirštama pramoga“, – įsitikinusi S. Lipnė.

Visai neseniai Lipniai įgyvendino vieną iš savo svajonių – įsigijo kotedžą pajūryje. Dabar šeima savaitgalius leidžia prie jūros, gamtoje – aplink nėra net parduotuvės, girdėti tik ošianti jūra. Kitų metų Lipnių planas – du ar net tris vasaros mėnesius leisti pajūryje.

„Dažnai žmonės stebisi, kodėl mes, penkių asmenų šeima, negyvename individualiame name ar kotedže. Kol kas apsiribojome kotedžu pajūryje. Iš pradžių jį nuomojomės, tačiau labai greitai pajautėme, kad tai yra ta vieta, kurią norime įsigyti“, – nauju pirkiniu džiaugėsi S. Lipnė.

Darbo dienomis Lipniai gyvena erdviame bute pušų apsuptyje netoli miesto centro. Nors namais jie yra labai patenkinti, tačiau pasvajoja, kaip būtų puiku turėti nuosavą kiemą, kad vaikai galėtų leisti kuo daugiau laiko gryname ore.

„Gyvenant Vilniuje mums labai svarbu susisiekimas. Miesto centras turi būti pasiekiamas per 15 minučių. Nenorėčiau gyventi toli nuo senamiesčio. Šis kotedžų kvartalas puikus tuo, kad miestas pasiekiamas labai greitai. Gyvenimas kotedže mane labiausiai viliotų dėl to, kad turi nuosavą kiemelį. Jame pastatytume baseiną, vaikai galėtų maudytis, o mes leistume vakarus su draugais, rengtume grilio vakarėlius. Turėti savo kiemelį yra labai smagu – tuo įsitikinome nusipirkę būstą pajūryje“, – kotedžo privalumus įvardina S. Lipnė.

Ieškantiems naujų namų žinoma nuomonės formuotoja siūlo atsižvelgti į tai, kiek laiko žadate ten gyventi ir pagal tai rinktis būsto dydį. Taip pat labai svarbu, ar jus traukia miesto ritmas, o gal arčiau širdies gamta. Svarbiausia – įsiklausyti į savo poreikius ir rinktis tai, kas tikrai patinka. „Rekomenduoju atvažiuoti į nusižiūrėtą objektą ir pasivaikščioti, pajausti, ar tai yra jūsų vieta. Jausmas turi būti tarsi būtumėte namuose. Būtent taip mes pasijautėme Palangoje ir nenorėjome išvažiuoti“, – pasakoja S. Lipnė.


Rašyti komentarą...
M
Michailas
2020-09-20 19:54:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi kaip grazu vos ne kaledu stebuklas,jai tu pinigu neturi nors ir turedamas gera darba tau paskolos tokiems kotedzams nieks neduos,pats auginu 3 inukus ir bankai i mus ziuri kaip i raupsotus atseit ko jus valkotos nuorit pinigu butui tai pamirskit taip ir pasakie.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų