TV3 šiandien prie ekranų laukia ir krepšinio aistruolių, ir filmų mėgėjų

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiandien siūlo tiesioginę krepšinio transliaciją ir filmus.

„Tikroji žvaigždė“ (nuotr. Organizatorių)

Šiandien 12:00 val. per TV3 ir 13:00 per TV3 Play – serialas „Tikroji žvaigždė“. Eliza – mergina iš neturtingos šeimos, kupina svajonių. Besigindama nuo patėvio priekabiavimų, ji pabėga iš namų. Netikėtai vargšė mergaitė iš gatvės atsiduria mados pasaulyje, kuriame karaliauja ambicingoji Karolina ir moterų numylėtinis Artūras. Ar patekusi į blizgesio ir išorinio grožio pasaulį Eliza sugebės išlikti savimi?  

Go3 kviečia žiūrėti NBA Rytų konferencijos finalas. Antras žaidimas. Majamio „Heat“ – Bostono „Celtics“. Tiesioginę transliaciją žiūrėkite per Go3 jau rytoj (rugsėjo 18 d.), 02:00 val.  

NBA

Per TV6 21.30 val. trileris „Šnipų tiltas“. Filmo veiksmas nukelia į Šaltojo karo laikus, kai JAV ir Sovietų Sąjunga demonstravo savo karines galimybes ir užmačias, kurios laisvai galėjo nusinešti milijono žmonių gyvybes. Kiekviena šalis turėjo specialiai tam paruoštų agentų ir užduočių. Vienos tokios užduoties metu amerikiečių lėktuvas, skridęs virš Rusijos, patenka į katastrofą, tačiau pilotas išgyvena ir patenka į Kremliaus agentų rankas. JAV, norėdama jį išgelbėti, siunčia profesionalų advokatą iš Bruklino Džeimsą Donovaną (aktorius Tomas Hanksas) jį iš ten ištraukti bet kokiomis priemonėmis, nes tai daug slaptos informacijos žinantis kareivis, kurį sovietai nusiteikę ilgai ir kankinamai tardyti. Džeimsas privalės pasitelkti visus savo įgūdžius ir sugebėjimus, norėdamas laimėti šią mirtiną kovą. KGB šnipas Rudolfas Abelis (aktorius Markas Rylance'as) yra ne ką mažiau įspūdingas personažas, sugebantis prikaustyti prie ekrano. Judviejų santykių aiškinimasis yra viena įsimintiniausių „Šnipų tilto“ pusių.  

Per TV8 21 val. melodrama „Gyveno kartą princas“. Vizito JAV metu princas suteikia pagalbą paprastai merginai ir ją įsimyli. Tačiau princo motina nėra patenkinta tokia sąjunga ir bando jam įrodyti, kad amerikietė nėra verta būti karališkąja nuotaka.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų