Po Didžiulio pasisakymų apie Lavrinovičių nuodėmes – Kšištofo atsakas: mūsų vaikai eina į tą pačią mokyklą

Pirmadienio vakarą garsi atlikėjų šeima Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings nustebino daugelį paskelbę atsisakantys telekomunikacijų bendrovės paslaugų, kurių reklaminiu veidu tapo krepšininkai, broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai.

Socialiniuose tinkluose Jurgis išsakė savo nuomonę ir pasipiktino, kad įmonę reklamuoja teisti žmonės.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su žymiaisiais krepšininkais, Kšištofas prisipažino, kad situacija nėra maloni, tačiau stengiasi į atlikėjų nuomonę nekreipti dėmesio.

„Reaguojame gerai, esame jau pripratę, Jurgis jau ne pirmą kartą taip elgiasi. Tai yra jo reikalas, gal jis pyksta ant mūsų, kad mes esame aukštesni“, – juokėsi krepšininkas.

Vyras stebėjosi, kodėl žmonės taip elgiasi: „Aš rūpinuosi savo gyvenimu, savo šeima. Kiekvienas žmogus turi turėt savo gyvenimą ir juo rūpintis, jei jiems tokie dalykai labai svarbūs, tuomet tegu ir rūpinasi. Man nuo to nei šilta, nei šalta.“

Tiesa, paklausus, ar Kšištofui teko bendrauti su atlikėjų šeima, šis prisipažino, kad Jurgį ir Eriką mato gan dažnai: „Mūsų vaikai mokosi vienoje klasėje jau šešerius metus. Šiais metai vaikai perėjo į skirtingas klases, aš visuomet su jų šeima pasisveikinu, esu išauklėtas žmogus. 

Tai jau ne pirmas kartas, 2013-aisiais jie iš „Bitės“ perėjo į „Telia“, tikriausiai dabar iš „Telia“ pereis į „Bitę“. Pirmą kartą buvo tikrai nemalonu, bet šį kartą stengiuosi nekreipti dėmesio. Žinoma, nesinorėtų tokių skandalų, bet yra kaip yra. Nenoriu nieko kritikuoti, tai jų gyvenimas, o man svarbiausia yra mano šeima, kurią myliu ir gerbiu.“


Rašyti komentarą...
A
Aris
2020-09-15 20:48:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man atrodo,kad kalbant apie smurtą prieš moteris,Jurgis visiškai pamiršo apie smurtą prieš vyrus.Siuo atveju Didžiuliai naudoja psichologinį smurtą prieš Lavrinovicius,juo labiau, kad vaikai mokėsi vienoje klasėje...Ir labai didelis klaustukas,kas labiau nusipelnė Tėvynei. Ar ne taip ponai Didžiuliai? O kur randasi jūsų tėvynės?
Atsakyti
-103

V
Virginoj
2020-09-15 23:57:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebeliko jokios pagarbos ponams Didžiuliams. Lavrinovičių vaikams padaryta neatitaisoma moralinė žala. Gal tai pavydas, kad Didžiulių žvaigždė sparčiai gęsta, tai ir kapstosi lyg mėšlavabaliai po praeities išmatas. GĖDA. SUMAŽĖJOT. BALALAIKOS IR STRAZDANŲ DUETAS.
Atsakyti
-75

k
kitas koldūnas
2020-09-15 21:42:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš didelio rašto išėjo iš krašto! Anot veikėjo, kuo labiau esi nusipelnęs Tėvynei, tuo didesnę teisę turi ką nors išprievartauti. Atsiprašau, bet tokie varijotai pateisina sampratos " Runkelis" vartojimą.
Atsakyti
-62

SKAITYTI KOMENTARUS (132)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų