Pamatykite: soc. tinklų žvaigždė Dejmukas parodė savo talentą ir prabilo apie tai, ko nežino jos sekėjai

Nuo šio sekmadienio TV3 eterį sudrebino ilgai lauktas, bet šįkart visai kitoks  „X faktoriaus. Žvaigždės“ sezonas, kuriame – gausybė puikiai žinomų veidų. Tiesa, visi jie žinomi dėl visai kitokių priežasčių, nei dainavimas, vis dėlto projekte save išbandys būtent muzikine prasme.

Savo sėkmę projekte nusprendė išbandyti ir socialinių tinklų žvaigždė Deimantė Vaičiūtė, geriau žinoma kaip „Dejmukas“.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite: soc. tinklų žvaigždė Dejmukas parodė savo talentą ir prabilo apie tai, ko nežino jos sekėjai

„Aš esu Deimantė, labiau žinoma kaip „Dejmukas“. Esu video kūrėja-vlogerė, ir jau 4 metus kūriu video socialinėje platformoje „YouTube“. Kai įkėliau savo pirmąjį video, iškart gavau 700 prenumeratorių. Iš paskutiniųjų filmuotų video man dabar labiausiai patinka „24 valandos mašinoje“. Šiaip labiausiai žmonėms ir patinka tokie iššūkiai, kai pasakoji visokias istorijas“, – apie tai, kuo užsiima, pasakojo Deimantė.

Tiesa, ji neslepia, kad jos sekėjai ne visuomet supranta, kokia ji yra iš tiesų. „Šiaip, kai aš filmuoju video, žmonės galvoja, kad aš esu labai drąsi, bet iš tikro, kai reikia susitikti su kažkokiais nepažįstamais žmonėmis, aš būnu visada labai kukli“, – atviravo ji.

Žinoma mergina neslėpė, kad projektas jai kelia nerimą, vis dėlto į viską ji stengiasi žiūrėti pozityviai: „Mane labiausiai gąsdina teisėjai, kokia bus žmonių reakcija, kai padainuosiu. Tikrai to labai bijau, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.“

Vos tik pasirodžiusi ant scenos, Deimantė sulaukė projekto teisėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu klausimo, kaip jį pati vertina savo dainavimą? Mergina pripažino, kad apie tai negalvoja, tačiau kai sudainavo Rihannos dainą „Diamonds“, privertė visus netikėtai nustebti ir palydėti ją gausiomis ovacijomis.

REKLAMA

„Žinok, tikrai buvo labai stiprus pareiškimas“, – susižavėjimo neslėpė Saulius Urbonavičius-Samas. 

Komplimentų Deimantei negailėjo ir Jazzu. „Žinau, ką patarsiu, bet labai tikiuosi, kad tu dar čia užsibūsi, tai dar pasišnekėsime, o šiaip, viskas gerai – tai gali tame „YouTube“ dar ir padainuoji, nes tai tau gerai sekasi“, – sakė ji.

Kaip Deimantei sekėsi pasirodyti, pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų