Budrienė vestuvių šventę pavertė nepamirštama: baltoji meilės pasaka gimė dėl dviejų priežasčių

Švenčių organizatorė Inga Budrienė savo darbais yra sužavėjusi jau ne vieną lietuvį, o visai neseniai ji darkart įrodė, kad jai nėra nieko neįmanomo. „Tai buvo Karolinos ir Aurimo meilės pasaka, kuriai sukurti prireikė beveik trijų dienų, 10000 rožių žiedų, 1000 hortenzijų, 1000 lietuviškų jurginų, 1000 gvazdikų ir 500 orchidėjų!“ – sakė viena žinomiausių Lietuvoje švenčių dekoravimo planuotojų Inga Budrienė. 

Ingos Budrienės dekoruota vestuvių šventė (diamond-photo.com nuotr.)  (tv3.lt fotomontažas)
48

Pašnekovė neslepia – žmonės iš jos kažko panašaus tikisi visada, rašoma pranešime spaudai.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Budrienė vestuvių šventę pavertė nepamirštama: baltoji meilės pasaka gimė dėl dviejų priežasčių

„Bet daugiausiai iš savęs tikiuosi aš!“ – kalbėjo I. Budrienė. 

Sukūrusi šventės viziją  popieriuje, ji ją įgyvendinti perduoda patikimoms komandoms, kurioms vadovauja floristė Rita Bagdzevičiūtė ir Ingos vyras Darius. Šįkart prie grandiozinio vestuvių dekoro išpildymo taip pat prisijungė šios srities paslapčių besimokančios merginos – puošti tikras vestuves I. Budrienė jas pakvietė jau antrą kartą. 

Garsioji kaunietė atvira – baltoji meilės pasaka gimė dėl kelių priežasčių. Žinoma, pirmiausia iš noro nudžiuginti jaunuosius, tačiau ir prisimenant kitokį pasaulį – tokį, kokiame teigiamus įspūdžius buvo galima išgyventi kiekvienos išvykos metu. 

Ingos Budrienės dekoruota vestuvių šventė (diamond-photo.com nuotr.)

„Prisimenu keliones, atostogas, mokymus užsienyje. Daugybė gėlių, įspūdingais audiniais dekoruotos sienos, natūralaus pluošto kilimai... Prie viso to prisilietėme padėdami rengti šventes Dubajuje ar Katare“, – sakė I. Budrienė.

REKLAMA

Tiesa, anot jos, rytų kraštuose mastai būna dešimtys kartų didesni nei Lietuvoje. Ten neretai pasitaiko, kai turtingų šeimų iškilmėms per savaitę laiko pastatomi netgi specialūs pastatai – su didingomis sienomis, kolonomis, kriokliais ir sodais. 

„Mes ne kartą buvome kviečiami į užsienį prisidėti prie 500-700 svečių suburiančių vestuvių puošimo. Labai norėčiau, kad kada nors būtų atvirkščiai ir turėtume tokią šventę,  kurios dekorui išpildyti galėtume pasitelkti švenčių architektus iš tolimųjų šalių“, – apie savo svajonę užsiminė I. Budrienė. 

 


Rašyti komentarą...
L
Liana
2020-08-30 16:38:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia lėkšta ir beskonė boba, turginė
Atsakyti
0

A
Ali
2020-08-30 19:44:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negražu visiškai kas per daug tai nesveika
Atsakyti
0

A
Aiva
2020-08-30 15:23:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
As nesuprantu tokiu dalyku
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų