Middleton atsiprašymas, kurio Markle nepriėmė: tik gėlių tuo metu jau nebuvo gana

Jau visai netrukus prekyboje pasirodys nauja knyga apie princo Harry ir jo žmonos Meghan Markle gyvenimą, kurioje bus atskleistos pačios įdomiausios jų bendro gyvenimo detalės. 

Kate Middleton ir Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
3

Tiesa, nemažai dėmesio čia bus skiriama ir dramai, kuri išskyrė karališkąją šeimą.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Middleton atsiprašymas, kurio Markle nepriėmė: tik gėlių tuo metu jau nebuvo gana

Neseniai naujausia knygos „Finding Freedom“ ištrauka pasirodė „The Sunday Times“. Minėtoje ištraukoje knygos autoriai Omid Scobie ir Carolyn Durand teigia, kad princo Williamo žmona Kate Middleton nė kiek nesistengė Meghan į šeimą priimti šiltai.

„Nepaisant to, kad tai nebūtinai buvo jos atsakomybė, Kate padarė nedaug, kad tiltai tarp jų nesugriūtų“, – rašė jie pridėdami, kad nors Kate ir Meghan iš tiesų viena su kita nekariavo, jų santykiuose buvo tikrai nemalonių akimirkų.

Todėl nors ir bandė viena su kita būti itin mandagios, iš tiesų K. Middleton ir M. Markle turėjo mažai ką bendro, išskyrus tai, kad gyveno Kensingtono rūmuose. 

Tiesa, vienąkart jos abi to neįtardamos nusprendė apsipirkti toje pačioje gatvėje, o pamačiusi Meghan, Kate netgi apsisuko su savo „Range Rover“ į kitą pusę, palikdama buvusią aktorę vieną.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad vėliau, siekdama pagerinti savo santykius su Meghan, K. Middleton jai atsiuntė gėlių, kaip siekį susitaikyti. Deja, atsiprašyti jau buvo pernelyg vėlu – Meghan aiškiai leido hercogienei suprasti, kad gėlių yra pernelyg mažai. 

Primename, kad knygoje yra ir kur kas gražesnių bendrų M. Markle ir princo Harry gyvenimo detalių.

Kaip rašoma knygoje „Finding Freedom“, pirmasis M. Markle ir princo Harry pasimatymas įvyko Soho House ir truko net kelias valandas.

REKLAMA

„Vakaro pabaigoje, pasimatymui tęsusis 3 valandas, jie pasuko skirtingais keliais. Nepaisant juntamo potraukio vienas kitam, jiedu atsisveikindami neatsibučiavo ir nieko nesitikėjo, tik suprato, kad tarp jų kažkas buvo, todėl tikėjosi vienas kitą pamatyti greitu metu“, – rašo knygos autoriai Carolyn Durand ir Omid Scobie.

Netrukus jie ir vėl susitiko pavakarieniauti, o vėliau Meghan buvo pakviesta apsilankyti Kensingtono rūmuose.

„Kai Harry atvėrė duris, jis nuėjo koridoriumi, kuriame kabėjo daugybė paltų, o jo batai buvo pastatyti prie durų, kaip ir bet kuriuose kituose namuose. Meghan susitikinėjo pakankamai daug, kad žinotų, kas yra kerėtojas, kai tik tokį pamatydavo, tačiau Harry buvo ne toks. Jis buvo be jokių filtrų. Buvo akivaizdu, kad jis bando ją sužavėti savo darbo detalėmis, tačiau jis kalbėjo nieko per daug neapgalvodamas ir niekuomet neminėjo nieko apie karališkąją šeimą ar tai, kad yra princas“, – toliau dėstoma knygoje.

Po 6 savaičių Meghan ir Harry nuskrido į Bostvaną – tuo metu jų romanas jau buvo įsibėgėjęs, todėl netrukus jie vienas kitam sakė jau pačius šilčiausius žodžius.

„Meghan draugė sakė, kad po 3 mėnesių draugystės jie vienas kitam ėmė svaidyti tokius žodžius, kaip „myliu tave“. Harry tai pasakė pirmas, bet Meghan iškart jam atsakė tuo pačiu. Vėliau jie greitai apie savo ateitį ėmė kalbėti tiesiogiai“, – rašoma „Finding Freedom“.

Vis dėlto knygoje užsimenama ir apie kitą jų santykių pusę. Daugeliui žinoma, kad norėdama būti kartu su Harry, M. Markle turėjo patirti ir daug nemalonių, rasistinių ir žeidžiančių komentarų iš jo draugų bei šeimos. Knygoje rašoma, kad dėl mylimosios Harry buvo linkęs atsisakyti net ir pačių artimiausių žmonių.

„Kai žmonės ėmė domėtis jų santykiais ir ar jie buvo priimtini, Harry svarstydavo: „Tai – dėl rasės? Dėl snobizmo?“ Senas Harry draugas praleido visą popietę apkalbinėdamas Meghan, darydamas niekinančias pastabas apie jos praeitį Holivude. Netrukus apie tai sužinojo Harry ir nusprendė su juo nebebendrauti“, – atskleidė autoriai.


Rašyti komentarą...
A
Ad
2020-07-29 12:27:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam rasot tokias nesamones,kam cia idomu
Atsakyti
-5

M
Melas!!!
2020-07-29 12:38:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didziulis melas! Keit- puikus zmogus. Tegul Megan nemeluoja.
Atsakyti
-7

J
Joana
2020-08-03 13:11:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
O Viešpatie! Kokia gėda! Sugalvojo apsipirkti TOJE PAČIOJE GATVĖJE!Nu trūksta žodžių........D:D:D:
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų