Dailidė susidūrė su nemalonumais kelyje: pagalbos ranką ištiesė pareigūnas

Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė susidūrė su nemalonia situacija, kurioje pagalbos ranką jam ištiesė policijos pareigūnas. Šia pozityvia istorija jis pasidalino su savo draugais ir sekėjais.

Simonas Dailidė dėkoja bėdoje padėjusiam pareigūnui (nuotr. facebook.com)

Sveiku gyvenimo būdu išgarsėjęs Simonas pasakoja, kad pasiskolinęs automobilį leidosi į kelią ir, pasirodo, kad jame neveikia kuro lemputė. Automobiliui užgesus kelyje jam į pagalbą atskubėjo policijos pareigūnas.

Pareigūnas ne tik pasidomėjo, kas nutiko, bet ir padėjo išsisukti iš šios nemalonios situacijos.

„Didelis ačiū Lietuvos policija už pagalbą kelyje. Negana to, kad atitempė iki degalinės, bet paaiškėjus, kad joje tuo metu sugedo kasos sistema ir negalima užsipilti kuro, nuvažiavom iki komisariato, paėmėm iš garažo kanistrą, piltuvėlį ir nuvežė į kitą degalinę prisipilti kuro ir atvežus atgal iki automobilio, padėjo užpumpuoti kuro siurblį. Ačiū pareigūnui Teteriukovui!“, – rašė S. Dailidė.

Šia istorija „Facebook“ pasidalino ir Lietuvos policiją. Įrašas apie tai sulaukė beveik 4 tūkstančių „patinka“ paspaudimų, o žmonės džiaugėsi, kad policijos pareigūnas neliko abejingas bėdoje atsidūrusiam žmogui.

 

 


Rašyti komentarą...
D
Darius
2020-07-25 14:54:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia buvo policininkai, kurie vadovaujasi šūkiu ginti, saugoti, padėti, o ne mentai kurių šukis išsityčiot, nubaust, prisip...t. Šaunuoliai vyrai, daugiau tokių
Atsakyti
0

V
Vidis
2020-07-25 15:32:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir turi būt
Atsakyti
0

D
Donis
2020-07-26 15:31:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau asiranda tikru pareigunu!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų